Не гоню• 25 августа 2023

скільки ви готові чекати в салоні краси

майстра
якщо записуєтеся наприклад на манікюр приходите завчасно і коли приходить ваш час ще чекаєте..
було таке що вставали і йшли?
Викасикрет• 25 августа 2023
По досвіду, якщо прийом затримується, то ч/з попередніх клієнтів, які запізнились.
Попереджували, якщо більше 15хв. буде затримка і вже сама вирішувала, чи там чекати, чи пізніше прийти.

А от до ортодонта бувало й по 2 години чекала. І точно знаю, що 1год. точно ч/з лікарку (пару раз записувалась першою).
Але згодом почали попереджати. Хтось, видно, влаштував грандіозний скандал)) Бо попередні ввічливі прохання (мої й інших) попереджати просто ігнорувались.
Варена цибуля• 25 августа 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
И вы ничего ей не сказали?
Сказала, тогда она смыла краску, намазала маску какую то обычную и на 20 минут оставила меня в мойке , пошла достригать клиента. Потом намотала полотенце и еще 10 минут достригала . Кстати, те клиенты, что на стрижку были , ждали меня пока докрашивали. Дурдом😵‍💫
Всміхайлик• 25 августа 2023
то салоны касоты,а вот стомат. клиника соната это отдельная песня в Киеве никогда вовремя не принимают,мин 30-40 мин задержки
Пишна молодиця• 25 августа 2023
Сиділа одного разу до косметолога 40хв.Попередня клієнтка дуже запізнилася.І навіть не перепросила мене коли одягалася в залі очікування.Дівчата,будьмо одна перед одною відповідвальні.Не спізнюємось