Ну ниче се• 25 августа 2023
Как вам результат? Косметология
Луноликая Вика• 25 августа 2023
Ответ дляПасхальний тролік
А почему фото после лежа? )))
Бо це найвигідніший ракурс, навіть до
Пасхальний тролік• 25 августа 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
Бо це найвигідніший ракурс, навіть до
Ну так я о том же. Легла, все сползло.
Вообще не факт• 25 августа 2023
Фотки лежа после очень смешно. Почему тогда до не положили, а посадили да еще и в ужасное освещении. Результат так себе. Не увидела особо
КартаБезКомиссий• 25 августа 2023
В очі кидаються тільки губи. Все решта ракурс і світло, фільтри, бо нічого не роздивитися.
Лидия-36a1• 25 августа 2023
Ответ для3@йk@
Морщины пока пропали. Но была женщина, а стал лев(
мне лично эффект нравится. Была женщина в годах, стала лет на 8 визуально младше
Ну ниче се
• 25 августа 2023
Ответ дляБіле пальто
Конечно лучше, ну кого красят такие носогубки и брыли ?
Что с ними делать?
Кнопус• 25 августа 2023
Просто моя думка. Є дефект в губах.Нижня.І вилиці.Якщо природні то нічого не зробиш,Але якщо після втручання то завеликі для вашої форми лиця.Зморшки розгладились.Але бачу почервоніння. Фото напевно зразу рісля процедури...Ще може все стати на свої місця.Загалом не погано.Але й не ВАУУУУ.
ТигрЛьвович• 25 августа 2023
Якщо на першому фото пані покласти і змінити освітлення, то буде краще
Пацан к успеху шел• 25 августа 2023
Именно с таким лицом я представляю советчиц, которые пишут тут гадости. Извините
Дайте вподобайок• 25 августа 2023
Ответ дляНу ниче се
Что с ними делать?
Так сделали ж уже, стало лучше
Бюст Березуцкого• 25 августа 2023
Краще стало, ніж на першій фото.
Скільки жінці років, десь 43+?
Кручу хвости• 25 августа 2023
Губи вас зіпсували. Вони і так у вас були нормальні. Ну тепер ви , віддаленно поки що, але оте що на фото.
Кручу хвости• 25 августа 2023
Ответ дляЛидия-36a1
Якщо автор встане, а вона ж ходитеме не лежачі, то буде інша картина. І всі це знають.
Томатико• 25 августа 2023
Ответ для3@йk@
10 из 10 сказано
Кручу хвости• 25 августа 2023
Ответ дляНу ниче се
Что с ними делать?
Чоловіку хоть своєму сподобалися?) Бо нам то таке)))
Ответ дляКручу хвости
ой, ну не перебільшуйте. Гарні губи, але вони підкреслюють втручання. Як по мені, то губи краще взагалі не чіпати, тоді не так помітно, що жінка взагалі робить якісь ін,єкції
Кручу хвости• 25 августа 2023
Ответ дляirin-chic
Ну я ж написала, віддалено, але перші кроки зроблені, і вже сходство є.
Губи у автора були чудові до втручання.