Просериарила молодость• 26 августа 2023

Діла? Так, ні?

Останнім часом бачу і чую багато негативних відгуків від людей про ділу. Варто змінювати?
Вчителька з мікрорайону• 26 августа 2023
Я здавала в ділі весь час, проте буквально нещодавно написали завищений показник в майже 40 разів. Бігала, носилась, витратила купу грошей, нервів, перездала ще у двох лабораторіях - все ок. Дали мені знижку на наступні аналізи і все. Дуже дякую бляха. Не раджу більше.
автор Просериарила молодость • 26 августа 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Жах
Губки-уточкой• 26 августа 2023
Правда, варто змінювати. Підшукуйте іншу..
Пожарник• 26 августа 2023
Дають мільярди промокодів, аби до них люди бігли, а сервіс все погіршується. Хоч би навпаки раз заганяєте людей, то покращуйте все.
Не служанка• 26 августа 2023
А на яку міняти? Синево ще гірше.
Мальовнича даль• 26 августа 2023
Я в ніколабі здаю.
Злюсь до кипіння• 26 августа 2023
Теж чую багато.. Не знаю чи правда, давно вже не була в них
Ленивица-красавица• 26 августа 2023
Моя подруга сказала, що вони зараз використовують старі дешеві реагенти. Війна, звісно, всі виживають як можуть. Але ви надавайте або якісний сервіс, або закривайтеся
Сито для думок• 26 августа 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
А яка лабораторія краща?
Ответ дляЛенивица-красавица
Ось таке я теж чула, тому сумніваюся в правдивості результатів.
Кнопкотиць• 26 августа 2023
Якщо є щось поруч, то змініть, чому ні. Дніпролаб гарна ще лабораторія.
Молчавочка• 26 августа 2023
Я буду й далі користуватися їх послугами. Особисто в мене жодного разу проблем не було з ними.
Ленивица-красавица• 26 августа 2023
Ответ дляСито для думок
А яка лабораторія краща?
🤷🏼‍♀️ зараз впринципі приватних багато є. Де зручніше або дешевше там і здаю
кнопкодав• 26 августа 2023
Урогенітальні там здавати категорично ні!
НЛОша• 26 августа 2023
Закінчились у діли гроші на лікарів, чи що, що поперли негативні відгуки🤣
Мию вікна у мороз• 26 августа 2023
Стала гірше
Тантрический кекс• 26 августа 2023
Те саме, тому цікаво почитати
Не служанка• 26 августа 2023
Ответ длякнопкодав
Чого?
кнопкодав• 26 августа 2023
Ответ дляНе служанка
Чого?
Напартачили мені з результатом
Боневтікла• 26 августа 2023
Ответ дляТантрический кекс
Те саме, тому цікаво почитати
Діла, пошукайте нормальних медсестер, які вміють працювати із дітьми
Жена сантехника• 26 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Підтримую! З дитиною туди не ходжу. Себе не шкода раптом що, а донечку так
Не служанка• 26 августа 2023
Ответ длякнопкодав
Напартачили мені з результатом
Я щось теж гінекологією незадоволена.
Б´ю байдики• 26 августа 2023
Задовбали своїми смс, реально. Налажали раз, то хоч не нагадуйте про себе. А то поставили всю базу на розсилку. Приберіть тих, кому видали фількіну грамоту, а не результат аналізу
На привозе• 26 августа 2023
вставлю свої 5 копійок. просто не подобається діла і все