Най хоч раз• 26 августа 2023
шкідливий алюміній, але чому ще й досі тюбіки з нього?
та ж веледа,різні мазі..
НеГолосую• 26 августа 2023
Не алюміній шкідливий, а солі алюмінія. Від алюмінієвих каструль жертв поки що не зареєстровано.
Невидимка Майя• 26 августа 2023
Ответ дляНеГолосую
Какая кастрюля из алюминия?из нержавейки,сковородки алиминиевые с покрытием
НеГолосую• 26 августа 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Вам, напевно, не більше 25 років. Прекрасно раніше все робили з алюмінію. Ложки-вилки, бідончики, тази для варення, каструлі. Прекрасний метал, тільки м´який.
Невидимка Майя• 26 августа 2023
Ответ дляНеГолосую
Тазы медные считались лучшие и посуда нержавейка.
Я старше)