Капитанша• Изменено 26 августа 2023
крем Shiseido Waso Shikulime реально мегазволожуючий?
Я про цей що внизу на 1му фото.
Мені потрібен зволожуючий крем для закриття сивороток. Потрібен нейтральний, щоб ні з кислотами, ні з ретинолом не конфліктував.
Наразі для цих цілей використовую аптечні зволожувальні (фото 2 і 3 - саме з тих лінійок, щоб не забивало пори, бо шкіра схильна запалюватися, якщо крем комедогенний), але вони дуже слабко зволожують. Мені майже 40років.
Кнопкотиць• 26 августа 2023
Для меня он слишком плотный и жирный,только на ночь могла использовать. У меня кожа склонна к жирности местами
Кіна не буде• 26 августа 2023
Чесно, кажучи, для мене він виявився мегапожирнюючим. А так приємний, якщо на ніч.
Дама-мадама• 26 августа 2023
Ответ дляКнопкотиць
А что есть в вашем уходе?
Дама-мадама• 26 августа 2023
А какие вы свороти используете? Я вот тоже сейчас в поиске ухода на осень. Думаю стоит ли брать дорогой крем, если для увлажнения отлично пойдет аптечный цераве.
А так в уходе ретинол Институтум и хочу еще взять, что то с кислотами
Кнопкотиць• 26 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
А что есть в вашем уходе?
Днем бб крем кларанс или шисейдо или пайо,под глаза деклеор был,закончился,понравился. На ночь вот этот шисейдо сукулиме был или локситан орхидея, сейчас вот такие как на фото.
Капитанша
• 26 августа 2023
Ответ дляКнопкотиць
значить буде норм. бо мені шкіра з довгими сальними пробками, але не блищить. і оті що на фото 2 і 3 і ще біодерма себіум гідра пишуть у відгуках що жирні, а мені легкі) я саме ті креми брала, бо шкіра схильна до запалень коли комедогенне... зараз трохи серумів залишилось - але треба чимось наслоювати... а потім на щось інше перейду.
недавно купувала - це прям супер мені.. і так, блищить потім, але прикольно... але тонік той кислотний - фігня липуча ніяка
Капитанша
• 26 августа 2023
Ответ дляКіна не буде
класс! мені головне щоб пори не забивав. коли читала відгуки - ніби не комедогенний.
а ви гелеву їх нічну крем-маску не пробували - вона мабуть легша?
я просто гелеве не люблю..
Капитанша
• 26 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
я не в захваті від серумів тих, але зайвих грошей нема треба доюзати. і треба крем поверх. шкіра дуже складна. типу проблемна, але їй треба вологи і живлення. нааразі до косметолога нема доступу, звісно в моєму випадку косметолог - спасіння
Капитанша
• 26 августа 2023
Ответ дляКнопкотиць
а 1й гарно зволожує? він легше героя допису?
Кіна не буде• 26 августа 2023
Ответ дляКапитанша
я просто гелеве не люблю..
Я поки що зупинилася на Pyunkang Yul для чутливої шкіри. Хотілося б лінійку з чорним чаєм, але вона задорога.