Поумничка• 26 августа 2023
Ви знаєте що у складі колагену не рибʼячі пептиди?
На жаль, позитивна дія колагену - це всього лише міф, адже в його склад входить водорості агар-агар , а саме його амінокислоти, його часто використовують для приготування зефіру та інших кондитерських виробів((( для мене це розчарування
ротцвеники• 26 августа 2023
Мне мама всегда говорила что нужно ноги вываживать как на холодец. Только сейчас не помню какие,вроди телячьи
любименькая• 26 августа 2023
Ответ дляротцвеники
Говяжьи суставные кости
Поумничка
• 26 августа 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
О коллагене какого типа идет речь?
Другого типу, тобто який роблять з риби
Залетна Я тут• 26 августа 2023
Ответ дляПоумничка
Другого типу, тобто який роблять з риби
Гм, треба розібратися..
Бо я думала, що другого типу, той, що для суглобів корисний, з говяжих кісток.
А першого і третього - для шкіри та волосся. І він є морський