Ждушечка• 27 августа 2023

Близорукість у дитини. Як зупинити прогресування?

Як зупинити прогресування міопії ? За рік в дитини 9 років впав зір на 1 діоптрію . Був -1.75, а стало -2,75 . Можливо є якийсь спосіб щоб втримати хочаб на цьому рівні ?! Читала про вправи для очей чи використання низьких доз атропіну . Лікар порекомендувала лінзи для окуляр що стримують збільшення близорукості , каже що це новинка на ринку і варто спробувати .
Грабля• 27 августа 2023
Вправи, спорт по типу тенісу чи бадмінтону, де потрібно слідкувати за рухомим об´єктом. Як можуть втримати падіння зору лінзи для окулярів, не розумію... Бо міопія в такому віці - це, скоріш за все, невідповідність росту дитини вцілому і очного яблука (око росте швидше)

Стріляний птах• 27 августа 2023
Ніяк, це генетика. Виросте, якщо рогівка дозволить, зробить лазерну корекцію.
Н@Диете• 27 августа 2023
Не знаю, що й порадити. Мені в дитинстві нічого не допомогло. Ні вправи, ні тренажери, а особливо вітаміни # до жопи. Звісно, що новинки на собі не випробувала, бо тоді не було.
Кусман Сиру• 27 августа 2023
У нас тоже было -1,5, стало -2,5
Врач назначила окювайт месяц пить
Сказала сейчас очень много у детей падает зрение, что война тоже влияет..
Грабля• 27 августа 2023
Ответ дляН@Диете
Вправи можуть трохи підтримати в тонусі м´язи навколо ока, значно покращити ситуацію не зможуть. Тільки чекати, коли закінчиться фаза активного росту. У мене перестав зір падати років у 17, але було вже -6.5
автор Ждушечка • 27 августа 2023
Ответ дляКусман Сиру
У нас тоже было -1,5, стало -2,5
Врач назначила окювайт месяц пить
А скільки років дитині ?
Н@Диете• 27 августа 2023
Ответ дляГрабля
В мене до -5.5 дійшло. З приводу трохи підтримати - ну таке, не можливо сказати, чи підтримали ті вправи, чи ні. Чи може гірше зробили. Бо це неможливо виміряти. Найкраще допомогла лазерна корекція
Грабля• 27 августа 2023
Ответ дляН@Диете
Гірше від вправ навряд, але про корекцію ви 100% праві )))) мені теж тільки вона і допомогла
Трахтибидох• 27 августа 2023
Важливо на сонці гуляти не менше 2 год в день.
А ще є ж лінзи парагон чи якось так, вам не рекомендували?

автор Ждушечка • 27 августа 2023
Ответ дляГрабля
Я розумію що вихід тільки лазерна корекція, але як до неї ще довго ( Щось треба робити , щоб ще вона підійшла(
Н@Диете• 27 августа 2023
Ответ дляГрабля
Скажіть? Я наче на світ народилася. 15 років тому робила.
Н@Диете• 27 августа 2023
Ответ дляЖдушечка
Та нічого не зробите, насправді. Нажаль.
автор Ждушечка • 27 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Мала не дає в око каплі закапати , а лінзи то взагалі не зможу поставити . Порекомендували на окуляри лінзи 180 євро одна .
Нашли в капусте• 27 августа 2023
Нічні лінзи пленмінниця носить. Дуже клвсний результат. Зір не лише перестав падати, а покращився
Трахтибидох• 27 августа 2023
Ответ дляЖдушечка
Ой, так, вони жорсткі то не просто(((

А лінзи, якщо є можливість, то спробуйте. Цікаво, це не розвод? Може в Доказових на фб спитати? Бо я не зовсім розумію, як лінза може зупинити...
Весела моль• 27 августа 2023
Ніяк, все одно падатиме поки формується око,а це років до 17-18 точно. Я на синові випробувала все, що можна, стільки вбехкала грошей, не передати. Всі оті вправи, тренажери, нічні лінзи Парагон протягом трьох років (трохи тримали, але останній рік не підійшли, а з їх заміною складно і дорого), вітаміни теж пили - і все це протягом десяти років.
Зараз сучасні якісь лінзи купили в окуляри, що обійшлися в 10 тисяч, подобаються. Там в них поверх дивишся одні діоптрії, а вниз менші, щоб не напружувалося око.
З донькою я вже не так витрачалася, теж зараз ходить в дорогих окулярах рік, майже втримали діоптрії.
У нас це спадкове, на жаль... Донька сказала буде робити корекцію, то вже її буде справа.
автор Ждушечка • 27 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
Ой, так, вони жорсткі то не просто(((

Називається Zeiss Myo Care
Грабля• 27 августа 2023
Ответ дляН@Диете
Ага, одне з найкращих рішень у моєму житті. Вже 10 років, як бачу, а 20 проходила в окулярах (лінзи носити не могла, бо відразу реакція, навіть на найдорожчі)
Грабля• 27 августа 2023
Ответ дляЖдушечка
Розпитайте про механізм дії, яким чином це має спрацювати....

Весела моль• 27 августа 2023
Ответ дляЖдушечка
Оце напевне у нас такі, тільки ми їх більше року тому купували ще були по 4700 грн одна. Але були і дорожчі, там залежить від куту огляду і наявності сліпої зони, чим менше ця зона , тим дорожче.
автор Ждушечка • 27 августа 2023
Ответ дляВесела моль
Можливо , я не розуміюся в цьому ( З зором в нівкого не було проблем . Тільки в малої нажаль (
автор Ждушечка • 27 августа 2023
Ответ дляВесела моль
А скільки років донці ? Який мінус ?
Грабля• 27 августа 2023
Ответ дляЖдушечка
Називається Zeiss Myo Care
Почитала трохи. Переважно це маркетинг. Але ось що важливо - носіння адекватно підібраних окулярів/лінз обов´язково! Бо перенапруження ока в такому віці веде до прогресування міопії
Весела моль• 27 августа 2023
Парагонами син користувався три роки, два було норм,а потім не таке воно і щастя спати з ними, очі не зовсім відпочивають. Хоча ефект на ранок вау, стовідсотковий зір. Короче, потім неприйняття почалося щось таке, і син сам попросив окуляри.
Але можна спробувати, хоча теж недешево. Плюс перший рік краще супровід лікаря на лінзи Парагон, а це теж кошти...
Весела моль• 27 августа 2023
Ответ дляЖдушечка
А скільки років донці ? Який мінус ?
Сину 19 років -6 , тримається десь оце років два, сподіваюсь все. Доньці 13, у неї -4.5. Теж дуже хотілося б втримати. Всі діти були народжені з 100 відсотковим зором. Втрачати почали в молодшій школі(((
В мене взагалі до 15 років був зір 100, а потім на стресі впав -3. А вже під час пологів забрала кожна дитина по діоптрії, стало -5. У чоловіка з молодшої школи -2, і не падав, весь час без окулярів , звик. Якось так.
Весела моль• 27 августа 2023
З усього, авторе, я б радила оті окуляри вам придбати з прогресивними лінзами, як їх називають. Головне затормозити.
Парагони можна було б спообувати, але це лінзи , не кожному підходять, хоча їх і тестують. Особисто я, порівнюючи з Парагонами, зараз все ж таки за прогресивні окуляри.
Успіху авторе, все буде добре. Медецина не стоїть на місці.
автор Ждушечка • 27 августа 2023
Ответ дляВесела моль
Дякую )
МамОмужа• 27 августа 2023
Перевірте рівень вітамінів у дитини, всіх, що можна, якщо є дефіцит, то треба з цим працювати
Первоклашка Я• 27 августа 2023
Ох, це моя біль… В тому році в сина 13 років було -5, в цьому вже -6…. Я в шоці. Окуліст сказав, що нічого не зробиш - сильно росте…
Гл. Амурная• 27 августа 2023
Ответ дляПервоклашка Я
В доньки -5 і -5,5, по діопріі в рік можна сказати знижується. Зараз замовили нічні лінзи, пока перший місяць, ще звикаємо. Але зір повернувся на 70 % , а повинно бути 100%. Будуть міняти лінзи. В плані дискомфорту то звикла, уже не звертає уваги що в них спить.
В нас головна ціль призупинити падіння, але це дуже можемо сказати пізніше