.Апельсинка.• 27 августа 2023

Рюкзак в 5 клас 22 літра підійде?

Обрала доньці такий. Розміри ніде знайти не можу, але вказано, що 22 літра. Як думаєте, норм?
Без образів• 27 августа 2023
Блин, зачем такие большие?
Купите ребенку планшет, пусть не тягает тяжести
У нас в школе и вовсе оставляют почти всё и дз на продленке делают
ol_kin• 27 августа 2023
Ответ дляБез образів
Блин, зачем такие большие?
Яка продльонка в п´ятому класі? В середній школі фізично неможливо речі залишати в школі, діти не сидять в одному кабінеті, а ходять по кабінетам.
Без образів• 27 августа 2023
Ответ дляol_kin
Наша школа, полного дня с 8 до 18:00 для всех классов, есть у каждого шкафчик
Занимаются дети в одном кабинете, ещё с ковида
Учителя ходят по кабинетам, кроме физкультуры и информатики
автор МамаБест • 27 августа 2023
Ответ дляБез образів
Блин, зачем такие большие?
Великий?) Я думала навпаки малий буде. Дивлюся дітям беруть від 24 л)
Там-тарарам• 27 августа 2023
А там що пише? Шо це дитячий, ну шкільний?
автор МамаБест • 27 августа 2023
Ответ дляБез образів
В нас нажаль будуть ходити по класам
Джем Шакіри• 27 августа 2023
Так,підійде. Це десь 45 *30.
автор МамаБест • 27 августа 2023
Ответ дляТам-тарарам
Опис
Класичний рюкзак та пенал від Puma – ідеальне рішення для школи, поїздки за місто на вихідні або просто взяти з собою все необхідне.

Ну якщо є пенал, то зрозуміло що для навчання, але одне для студента, в якого 3 зошита, в друге для 5 класу
автор МамаБест • 27 августа 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Так,підійде. Це десь 45 *30.
Дякую
Там-тарарам• 27 августа 2023
Ответ дляМамаБест
Опис

Студенти з пакетами ходять))
автор МамаБест • 27 августа 2023
Ответ дляТам-тарарам
Студенти з пакетами ходять))
🤭🤭🤭
Снегурочко• 27 августа 2023
Ответ дляБез образів
Це приватна))
ТебеОноНадось• 27 августа 2023
Ответ дляТам-тарарам
Студенти з пакетами ходять))
З пакетом атб?) Не всі. Моя ходить з рюкзаком 36 л, військовий вуз
Треба ось так• 27 августа 2023
Ответ дляБез образів
Пирожок уже взяли с полки?
спальное место• 27 августа 2023
Ответ дляБез образів
І тому Ви думаєте, що у всіх школах так(
спальное место• 27 августа 2023
Купила своїй просто той, що сподобався
Зараз подивилась - він теж 22 л
Для моєї завеликий, але вона невисока і худенька (134 см і 22 кг).
Менші - в основному коробочка и, або жорсткі, такі вже не хоче носити, хоче підлітковий. І цей легкий. Минулий каркасний важив 950 г, цей 650. Ваш повинен бути ще легшим, бо скоріш за все там не жорстка спинка (в доньчиному жорстка, наче з картонкою всередині).
Думаю, Вашій буде норм.

Єдине - питайте у дитини. У них вже свій смак і обирати без них вже не вийде.

У моєї такий

Та й
ir.zhuck• 27 августа 2023
Ответ дляМамаБест
В 5 класі не має підручників. Не надруковані через військову ситуацію. У вас їх буде максимум три всього (математика, курсова, укрліт) все....

Тому великий...
ir.zhuck• 27 августа 2023
Але розмір рюкзака повинен вміщати А4, бо такий розмір будуть мати підручники англ.иови.
Лепешечка• 27 августа 2023
Нам вчитель сказала великі рюкзаки не покупати, бо підручників майже немає, видали аж 4 штуки, з яких новий тільки один
ЛюблюДевчонок• 27 августа 2023
Вы его в реале посмотрите. А4 формат в него не влезет скорее всего. У нас все тетради а4 как из одного места ,простите в этом рюкзаке ,а папка не влазит.
Машенька Ивановна• 27 августа 2023
Норм.ми такий адідас купили, легесенький і вмісткий.шкільні рюкзаки важкі для дитини самі по собі, тим більше якщо по класам бігати.
Язвочка• 27 августа 2023
Ответ дляспальное место
Купила своїй просто той, що сподобався
Зараз подивилась - він теж 22 л
Думаю, Вашій буде норм.

У моєї такий

Та й
Я в шоке дочь хочет сколько то набирает за год? У сына подружка худенькая - тоже 22кг, но у нее 124см
спальное место• 27 августа 2023
Ответ дляЯзвочка
У нас в семье все такие.
Я в 46 лет 170 см и 52 вес
Старший 185 см и 60 кг
И мои родители, и сестра с детьми такие же. Не в кого детям быть не худыми.

При этом дочка не выглядит скелетом.
Просто худенькая. Попа, животик есть. Ещё и мышцы т.к. занимается акробатикой.
Скорая помощь• 27 августа 2023
Ответ дляМамаБест
Сын в 4 класс себе выбрал 28л ))) ему 22 было б мало ) в 6 класс с ним же идет
Скорая помощь• 27 августа 2023
Ответ дляМамаБест
Опис

Вам нужно что б рюкзак дождь не пропускал, и что б в него а4 влезало без проблем
Престидижитатор• 27 августа 2023
Это не школьный рюкзак. Купите обычный школьный кайт или ещё какой-то. Этот будет неудобный.
ФруктЕщеТот• 27 августа 2023
У нас в 5 кл.книг не было, ходил с планшетом, пенал и 3 тетради. Короче рюкзак пустой)
тяжкаялюдина• 27 августа 2023
Теж такий дивлюся, сподіваюсь, на всі зошити та папки буде норм
Где тут 0?• 27 августа 2023
Ответ дляБез образів
Блин, зачем такие большие?
Да причем тут тяжести? У пятого класса наверное и учебников не напечатали до сих пор. С планшетами и будут ходить. Сложить все тетради, физкультуру, перекус - и уже рюкзак полный. Мне кажется даже маловат, но надо конечно смотреть на реальное изделие
успокойте_Меня• 27 августа 2023
По літражу дивляться міські рюкзаки, а от до школи вам краще розмір знайти. Щоб не виглядало це величезною торбою для пʼятикласниці.