АфродитаПетровна• 27 августа 2023
Сода и подмышки
Нужна помощь, у меня во время пмс дезик не справляется, а 5 раз мыть подмышки не получится. Подскажите, как натирать подмышки содой - просто нанести на влажные и все? Спасибо!
Кнопкотиць• 27 августа 2023
Я так и делаю. Или на сухие, но смачиваю соду в руке водой.
Но учтите, сода нейтрализует полностью запах, а влагу нет.
АфродитаПетровна
• 27 августа 2023
Ответ дляКнопкотиць
Понимаю, конечно. Мне именно запах устранить. Надеюсь, сработает.
СкрипяСердцем• 27 августа 2023
Соду разводят в воде и этот раствор наносят наподмвшки. Но это средство для тех, у кого нет другого аыхода- нельзя использовпть антиперсптранты. Если вам можно, но просто купите более сильный либо вколите ботокс
Кнопкотиць• 27 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
И летом не под всю одежду подходит. Без рукавов нет - будет видно.
АфродитаПетровна
• 27 августа 2023
Ответ дляПопадалочка
Где логика? Вы считаете сода поможет лучше, чем дезодорант?
Меня не берет алюминиевый дезик по типу драйдрай, гипергидроз. А запах нужно срочно убрать хоть на пару часов.
АфродитаПетровна
• 27 августа 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Я через пару месяцев делаю операцию, даже сильные не берут. Так что пробую сегодня соду, надо дотерпеть
Колишня муза• 27 августа 2023
Фішня ці всі соди, хоз мило, оцет і крістали туди ж.
Нормальний дезік купить і відчувать себе людиною, 100 років все одно не проживемо
АфродитаПетровна
• 27 августа 2023
Ответ дляКолишня муза
Не працює дезік. Це хвороба.
Колишня муза• 27 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Не працює дезік. Це хвороба.
Одужуйте! Носіть серветки і протирайте постійно
АфродитаПетровна
• 27 августа 2023
Ответ дляКолишня муза
Дякую
Викликаю на дебати• 27 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Не працює дезік. Це хвороба.
Я наношу дрібку соди і запаха нема. Потрібно кілька разів на день оновлювати.
Каркуша Клара• 27 августа 2023
На 100 мл води десь чайна ложка соди.
Розбовтати, ватний диск вмочити, протерти у потрібних місцях. Почекати, поки висохне (у таку жару це пара хвилин).
Годин на 5 вистачає.
Викликаю на дебати• 27 августа 2023
Спробуйте ще чоловічий Old Spice з вовками чи ведмедями на баночці. Ці дезики мають солоденькі аромати.
Кокосиха• 27 августа 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Мені не тримають …
Але спробувати варто.
АфродитаПетровна
• 27 августа 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Все пробувала)
Ждун с Нибиру• 27 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Я вже місяц таке роблю. Саме запах прибирає у мене ідеально, але піт є. Я наношу суху соду на чисту суху шкіру. Бо якщо волога шкіра або рука, то сода ніби скрабує і в мене подразнення. До цього перепробувала купу дезодорантів та антиперспірантів і все одно легкий запах до кінця дня був, з содою же не має. Єдине, що перші пару днів було трохи незвично, бо більше поту, ніж з дезодорантом, але він абсолютно без запаху.
Каркуша Клара• 27 августа 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Сода суха ефективніша, розчин соди приємніший у користуванні. :)
Пляшечку з розчином можна з собою носити і час від часу користуватися.
Звоночек• 27 августа 2023
Сначала мою хоз мылом. Можно его оставить ненадолго. Оно убивает микробы и как следствие запах. Мыло смываю и на влажные подмышки соду наношу. Ну, осыпется немного
АфродитаПетровна
• 27 августа 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Відпишусь вечером, як подіяло. Може, правда спрацює
Ждун с Нибиру• 27 августа 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Удачі, варто спробувати. Мені більше в рази подобається ніж дезіки
я проблему запаха долго пытался решить, пробовал соду тоже; брил часто волосы, потом удалял лазером потихоньку;
в итоге вопрос решён был нанесением после умывания небольшого количества цинковой мази - даже при наличии волос запах больше не появляется; при это мазь не является антиперспирантом, т.к. лимфатический бассейн не блокируется и потоотделение работает как надо.
Ну шо не так?• 27 августа 2023
Ответ дляflekder
На одязі не залишаються сліди від мазі?
Міні-бікіні• 27 августа 2023
Ответ дляКолишня муза
Підскажіть який самий? У мене кристал, не бачу від нього ніякого результату
Колишня муза• 27 августа 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Мені крістал то повна фігня. З ними не прибирається запах а перетворюється на інший, теж неприємний.
Я багато років користуюсь гарнієр. Недорого і дієво. Слідів не лишає
Забризкана водою• 27 августа 2023
Ответ дляКолишня муза
Не фігня. Якщо мені треба довго бути ’сухою’-то спочатку сода,потім дезодорант. Набагато ефективніше,чим просто дез.