Мастер Пис• 27 августа 2023

Як ви думаєте, хто винний у таких життієвих ситуаціях?

1. Дівчина закінчує 9 класів, домучує вечірню школу через не хочу, працюючи десь на касі АТБ. Виходить заміж за першого хто запропонував, швиденько народжує 2-3 дітей, через 10 років розлучається і залишається у розбитого корита. Винуватить державу, яка не допомагає, чоловіка, який покинув, магазин, який платить копійки - але нічого не міняє.
2. Хлопець, який не зміг поступити туди де планував і вивчився на вчителя-трудовика наприклад.
Одружився на дівчині, бо залетіла. Дружину не любить, потроху пиячить, до пенсії працює в школі і розповідає яка погана держава, бо платить копійки.

Без ниття по можливості, з обгрунтуванням.
Інвалідів в розрахунок не беремо, їх все таки мінімум, статистику роблять здорові дієздатні люди.
ОдинРазНадетое• 27 августа 2023
В АТБ до 18 берут?
Тут как тут• 27 августа 2023
То ли дело устроился военкомом - раз и за год вилла на лазурном побережье.
Гомосноб• 27 августа 2023
Ответ дляКотя_люлю
А есть ещё люди, у которых виновата соседка тётя Галя. Она навела порчу, поэтому и не поступил, и залетел, и пьёт, и денег мало.
Ой, в мене така співробітниця. Набралася купу кредитів, бо люблять життя на широку ногу- останній айфон дитині, їжа тільки доставка або кулінарія і так далі) На роботі зараз у всіх просить в борг перекрити кредити, кредитори звонять і родичам і нам. Але вона ходила до бабки-то це хтось порчу навів, щоб проблеми фінансові у неї були))) І жіночці вже під 40.
Рогнеда Карповна• 27 августа 2023
Ответ дляСоседушка
Виновато государство, в котором не ценится человек.
В хорошем государстве и трудовик и кассирша могут за свою зарплату жить себе спокойно и не заморачиваться о смысле жизни.
Все не могут быть успешными и целеустремленными, кому-то надо и на простых работах работать.
Но это значит, что их труд должен оплачиваться достойно, а не подачкой, как у нас.
А державі не потрібні розумні. Потрібні раби, працюючі за копійки. І цих рабів виховують зі школи, вчителі з мінімальною зарплатнею. І держава не втручається в цей процес, бо їй це не вигідно
Соседушка• 27 августа 2023
Ответ дляМастер Пис
Але ж їх обох ніхто не змушує займатися саме такою роботою.
Я б її розглядала як тимчасову - встати на ноги після розлучення наприклад, поки навчаюся або підробляти паралельно з основною роботою.
Хіба не так?
А потом что?
Сразу станет великим специалистом?
С чего бы?
ОдинРазНадетое• 27 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Звичайно держава винна. Ви вважаєте що касир в АТБ чи трудовик у школі не заслуговує на нормальну зарплатню? Хто вас тоді має обслуговувати на касі і вчити ваших дітей? Це стереотип нав´язаний нашою країною, що є вигідні і невигідні професії.
Если кассирам будут платить как врачам бухгалтерам и ТД - это справедливо?
Ну и если кассиры будут слишком дорогим удовольствием для магазина из заменят на классы самообслуживания
Квітка папороті• 27 августа 2023
Ответ дляСоседушка
Но можно копнуть глубже - почему государство именно такое, ведь им управляют не подкинутые инопланетяне, а граждане этого государства...
Или почему душа выбрала родиться именно в этом государстве... Тогда уже и государство как таковое буде ни при чём

Но я не знаю, что именно хочет услышать автор
Рогнеда Карповна• 27 августа 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Ні. Бухгалтери і лікарі мають отримувати набаго більше. Але касирам потрібно забезпечити прожитковий мінімум. Справжній. А не тий що в нас законодавством прорахований
Люблю пиво• 27 августа 2023
В каком смысле ’кто виноват’? А разве что-то произошло трагическое или хотя бы выходящее за рамки? Никто не виноват. Их жизнь - их выбор.
Соседушка• 27 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Оно не не вмешивается.
Оно этот процесс создало и успешно проводит дальше, уже в головы вложило миллионам, что это правильно.
Ну ок.
автор Мастер Пис • 27 августа 2023
Ответ дляСоседушка
А потом что?
Сразу станет великим специалистом?
С чего бы?
Тобто варіанту рости поступово взагалі не існує на вашу думку?
Платье Длинное бальное• 27 августа 2023
В двух случаях виноваты сами люди - персонажи этих историй ( душевная лень, поиск простых решениц-шаблонов и тп).Косвенно еще возможно есть вина семьи - взрастили кривые убеждения в ребенке. И нужна большая работа над собой чтобы эти убеждения сменить на здоровые.
Соседушка• 27 августа 2023
Ответ дляКвітка папороті

Копать глубже нет никакого смысла, всё на поверхности.
Разве что вам хочется порассуждать, тогда можно порассуждать ни о чем.
ОдинРазНадетое• 27 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Пока Украина позиционирует себя как место дешёвой рабочей силы, такого не будет.
Ruovet• 27 августа 2023
Какая там держава.
Держава - это давно не в тренде, сейчас в тренде во всех своих неприятностях винить родителей ’токсов - манипуляторов’. Ну там, найти какую -то фигню, которую мама сделала 50 лет тому назад, типа самооценку бубочки порушила в зародыше словом неосторожным, а дальше можно задорно копаться в этом и до конца жизни упиваться этой пичалькой.
Мрію про космос• 27 августа 2023
Ответ дляВсеЧетко
Батьки в цих дітей були? Оточення? Хто винен, що наші депутати крадуть? Але їхні дітки у Монако, Австріях, Швейцаріях… до речі, дітки депутатів часто не розумніші за дітей касирів АТБ… але тут і обставини, і оточення, і підтримка близьких грає роль. Наприклад, дівчина з першої історії дурна була, потім порозумнішала, і захотіла отримати освіту… але є діти (і якби тут заможні родичі долучилися, дали грошей на няню, може, бабусі, то може б і життя її склалося, і вітали би ми нового дизайнера, чи співачку). Автор, ви про відповідальність, що вона лежить лише на людині. Це безперечно. Але оточення також має значення. І підтримка близьких.
вын мене лайк, згодна на всі 100
Рогнеда Карповна• 27 августа 2023
Ответ дляСоседушка
Оно не не вмешивается.
Ну ок.
Зазомбоване Телемарафоном суспільство
Кундалина• 27 августа 2023
Ответ дляRuovet
Какая там держава.
Блин,а ведь правда.!
Соседушка• 27 августа 2023
Ответ дляМастер Пис
Естественно.
Все должны куда-то расти и вырасти?
Обычным средним умам не место в этом идеальном мире?
Или как?
Только у нас в стране все должны куда-то расти и стремиться.
В других странах живут себе не парятся, что им надо расти.
автор Мастер Пис • 27 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Слухайте, коли їм підробляти відпахавши зміну на касі? Вони роботи чи звичайні люди? А, якщо людині подобається ця професія касира. Або за своїми розумовими здібностями вона не здатна опанувати іншу? Не всім професорами чи бізнесменами бути. Людина, будь-якої професії має мати зарплатню, якої вистачить на прожитковий мінімум: житло, медицину, їжу, одяг. І цей процес має контролювати держава
Якщо людині подобається робота на касі, вона не скиглитиме що їй щось винні.
І те що ви написали - це з озряду утопії.
Ніде в світі некваліфікована професія не запезпечить сите життя.
ОдинРазНадетое• 27 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Сколько кассиры в АТБ получают? 300€?
Этого хватит арендовать квартиру в небольшом городе или комнату в городе больше.
Или какой реальный прожиточный минимуму по-вашему?
автор Мастер Пис • 27 августа 2023
Ответ дляСоседушка
А можте назвати такі казкові держави?
Кундалина• 27 августа 2023
Ответ дляRuovet
Какая там держава.
Сейчас повальное какое то нашествие, у многих знакомых дети из за ерунды прекращают общаться, идут к психологам))
ОдинРазНадетое• 27 августа 2023
Ответ дляСоседушка
Естественно.
Все должны куда-то расти и вырасти?
Или как?
С чего вы взяли что не парятся? Это естественно хотеть лучше жить
Бубль Гум)• 27 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
От згідна на 100%, що кожна праця має бути оплачена гідно. Не всі можуть працювати так званими it шниками, але всі повинні прогодувати свої сім´ї. І в нас дуууууже багато професій, де платять копійки, за які не можливо вижити. Так не повинно бути
автор Мастер Пис • 27 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Поки туди йтимуть і за те, що пропонують наразі - ніхто зарплат не переглядатиме.
Рогнеда Карповна• 27 августа 2023
Ответ дляМастер Пис
А можте назвати такі казкові держави?
Швейцарія. Касир не розкошує. Але його зарплатні вистачає на зйом житла, медстрахрвку, їжу, одяг, проїзд. Базові потреби людина може забеспечити
Пишу_граммотно!• 27 августа 2023
Автор наведу невеличкий приклад. Працюю на державу. Є в мене контролюючі органи податкова, інспекція з праці, екологія тощо.
Є в мене якесь спорне питання, або якісь зміни до законодавства. Я пишу/ дзвоню і питаю - як правильно зробити по закону. Відповідь одна і та ж. Протягом 20 років. Ви зробіть як собі думаєте, а ми прийдемо і перевіримо. Я кщо не правильно ми вас оштрафуємо/ притягнемо до відповідальності.

Занесло мене в організацію з іноземним капіталом. І потрібно подавати звіти вирішувати організаційні питання з донорами. А там шалені гроші. І бачу що трохи / не трохи ми налажали. Я вже в думках квартиру продаю.
Розказую керівникам ситуацію як є а вони нам відправляють группу консультантів і юристів які а дружній атмосфері допомогли вирішити ситуацію.

То як ви думаєте, держава впливає на якість життя?
автор Мастер Пис • 27 августа 2023
Ответ дляСоседушка
Естественно.
Все должны куда-то расти и вырасти?
Или как?
А касир то середній розум?
Мрію про космос• 27 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Плюсую та аплодую стоячи.
Згадала своего знайомого.
Тпе. як сибіський валянок, але.. хитре.гнусне... сам з якогось села. Приїхав в місто і вивчився на пожежника, перевіряв усілякі вузи та садочки на предмет пожбезпеки.По факту- озолотився. дійшлов до начальника району. а потім і області. Всі базарчи, всі аптеки, лароьки. всі через його руки отримували підписи і такса була 200 долларів підпис.
Ітог- п´ять квартир в Україні. дві за кородном , три позашляховики, відпустки до війни були по два три рази на рік з дітьми.
Хабарі та де що поганго лежить його стиль життя.
А я маю вищу освіту. досвід роботи і в мене зарлатня аж 7000 тисяч