Мастер Пис• 27 августа 2023
Як ви думаєте, хто винний у таких життієвих ситуаціях?
1. Дівчина закінчує 9 класів, домучує вечірню школу через не хочу, працюючи десь на касі АТБ. Виходить заміж за першого хто запропонував, швиденько народжує 2-3 дітей, через 10 років розлучається і залишається у розбитого корита. Винуватить державу, яка не допомагає, чоловіка, який покинув, магазин, який платить копійки - але нічого не міняє.
2. Хлопець, який не зміг поступити туди де планував і вивчився на вчителя-трудовика наприклад.
Одружився на дівчині, бо залетіла. Дружину не любить, потроху пиячить, до пенсії працює в школі і розповідає яка погана держава, бо платить копійки.
Без ниття по можливості, з обгрунтуванням.
Інвалідів в розрахунок не беремо, їх все таки мінімум, статистику роблять здорові дієздатні люди.
Чекаю завтра• 27 августа 2023
Ответ дляМастер Пис
А що таке, для 48 річних навчання вже заборонено? Давно?
Я не про навчання, а про те, де візьмуть після 45 років. Я одну роботу рік шукала, приватна фірма, але директор платив одну зп, а роботи треба було робити на два його підприємства. Пішла, другу знайшла через пів року, на мінімалку. Маю захворювання, хронічні і автоімунні, чи потрібно мені навчатися, зараз в мене двоє дітей студенти, через рік ще одна буде.
Natalia505• 27 августа 2023
Ответ дляМастер Пис
Людина має приносити користь суспільству, ане просто заробляти собі на життя.
Чим швидше людина почне вивчати щось нове - тим швидше налагодить власне життя.
Мільйон приносить користь прямо зараз воює і захищає вас. Ви вважаєте 30 тисяч, 100 тисяч це гарна плата людині яка щохвилини може втратити своє життя і хто в тому винен?
Natalia505• 27 августа 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Сонечко, тут нікого не колише чуже горе. Автор змоделювала таку собі картинку в які касирша і трудовик як щось непотрібне для суспільства і не має ніякої цінності. І це характеризує тільки автора цієї теми. В кожного з нас є проблеми, установки і обставини, характер і виховання
Але кого це хвилює?
Чекаю завтра• 27 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Але кого це хвилює?
Мене часто колише чуже горе, і я, чим можу, допомагаю. Я теж в тій системі координат, де я не дуже цінний працівник.
ОдинРазНадетое• 27 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Для чого? Чим вам заважають люди на кассі які заробляють собі на життя?
Тем, что часто на тебя на кассе могут высадить свое плохое настроение и недовольство работой. Кассы самообслуживания такого не делают.
Natalia505• 27 августа 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Ви молодець. Слава Богу що такі як ви є.
Natalia505• 27 августа 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Мені 46 ніколи на мене ніхто не висаджував плохоє настроєніє. А якщо це часто, то проблема точно не в касирах.
ОдинРазНадетое• 27 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Мені завжди хочеться спитати, в таких як ви, для яких все просто. Чому у світі стільки бідних країн, чому люди тисячами голодують і нічого не змінюють, чому вони живуть сотнями тисяч у трущобах? Достатньо ж просто підняти сраку і змінити своє життя, за вашою теорією. Чому в нас рівень життя нижчій ніж в Європі і в штатах?
Так с тех стран, про которые вы говорите огромное количество очень успешных людей в других странах, что и доказывает что все реально.
Потому что у нас не было колоний, за счёт которых мы могли бы развиваться? И нас не взяли в ЕС, чтобы влить в нас денег, как это было с Польшей?
ВсеЧетко• 27 августа 2023
Ответ дляДоставучая
Хто це лайкає!!?
Ви така ж як героі, безвідповідальна
Вам всі должни і у всьому винні
При чому тут депутати? Міліон людей живе своім життям, не помічаючи глобальних речей, які від них не залежать
При чому тут родичі?? Зараз такий доступ до інформаціі, було б бажання! Банально мами в декреті стають блогерами і зароблять шалені гроші. Було б бажання!
Ви така ж як героі, безвідповідальна
Вам всі должни і у всьому винні
Мені ніхто нічого не винен. В мене було гарне оточення, прості люди з освітою. І з дитинства я знала, хто володіє знаннями - той володіє світом. І що найкращий подарунок - книга. Саме тому я і хотіла отримати освіту. Але в дівчини з історії автора, певно, оточення було сумнівне. Діти батькам нічого не винні. А от батьки винні, повинні належне оточення зробити для дитини. І якщо дитина після 9 класу нічого не хоче, окрім касира АТБ, то це сумно. Ви особисто багато дітей знаєте, хто хоче бути касиром? От і відповідь. Дітям крила підрізають саме батьки, і взагалі дорослі. А могли б підтримати. Тому саме так, окрім самої людини, яка повинна нести за себе відповідальність, повинні бути поруч дорослі, які навчать дитину - що таке дія/бездіяльність, наслідки, відповідальність. А обох історіях автора не вистачає додаткової інформації. А ось про дітей депутатів - ну, живе більшість за кошт награбованого батьками у держави. В чому їхня заслуга? Ні в чому.
Natalia505• 27 августа 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Яке це огромноє колічєство, у процентному співвідношенні, з загальною кількістю населення?
Natalia505• 27 августа 2023
Ответ дляВсеЧетко
І це також. Батьки відіграють величезну роль.
ОдинРазНадетое• 27 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Та ладно, мне один раз сдачу в АТБ не додали и почти послали, пришлось идти к охраннику, чтобы он по камерам посмотрел, это я виновата?
Про тему с акционные не акционные товаром даже говорить не хочу. Как и про несоответствие ценам указанном на ценнике.
Несколько раз подгоняли на почти пустой кассе.
А, ещё несколько раз были наезды, когда я дала 100 грн, когда не хватало 10 коп, и прям огрызнулись, тут тоже наверное я виновата. (Это в форме было, хотя сами часто и по 20 могут не дать)
ОдинРазНадетое• 27 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Если такие примеры есть, кто остальным мешает?
Natalia505• 27 августа 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Остальним мільйонам, та мабуть ніхто, всі ледачі, пів світу.
тільки як ви без тих простих людей будете жити розумниця?
ОдинРазНадетое• 27 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Если не повезло родится в успешной семье, что же поделать, надо активнее грести.
Natalia505• 27 августа 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Питання залишається відкритим. Хто буде вивозити ваші срачі, міняти памперси вашим дітям у садках, мести вулиці, будувати і прибирати ваше блювотиння у лікарнях, коли вам буде зле. Не дай Боже.
Соседушка• 27 августа 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
А как же ваше выражение:
смысл обвинять всех вокруг, а не пытаться изменить ситуацию?
Вот почему вы не изменили ситуацию, если она вас не устраивает?
Natalia505• 27 августа 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Грєсті? Це реально смішно.
ніколи таке не напише той хто справді хоч раз гріб, тим більше той, хто в ці гонці приходив перший.
Natalia505• 27 августа 2023
Ответ дляСоседушка
А как же ваше выражение:
В точку, гарно...
ОдинРазНадетое• 27 августа 2023
Ответ дляСоседушка
А как же ваше выражение:
Изменила, начала в то время доставку до ой заказывать
Соседушка• 27 августа 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Это не изменила, это спряталась от проблемы.
Изменила, это если бы сделала так, что ситуация изменилась бы как таковая.
Но нет, всего и хватило духу просто сбежать и не ходить туда.
ОдинРазНадетое• 27 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Грєсті? Це реально смішно.
Да прям. Никто никогда не говорил что чтобы улучшить качество жизни надо больше работать? Вот никогда такого не слышали?
ОдинРазНадетое• 27 августа 2023
Ответ дляСоседушка
Я решила проблему для себя. Сейчас я уже не в Украине и таких про они вообще не возникает.
Natalia505• 27 августа 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
А чому ви вирішили що всі можуть, хочуть,чи всім потрібно покращити рівень життя? Хто буде за вас робити брудну, тяжку роботу?
ОдинРазНадетое• 27 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Так зачем ныть и кого-то обвинять если все устраивает?
Соседушка• 27 августа 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Это не решение, а уход от проблемы.
Также, как и ваш побег из Украины, это уход от проблем, которые есть тут.
Поэтому про саморазвитие в Украине не вам рассуждать.
Natalia505• 27 августа 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Грєсті дома не вийшло?
ОдинРазНадетое• 27 августа 2023
Ответ дляСоседушка
Это не решение, а уход от проблемы.
Я а Украине тоже хорошо жила, а на войну я повлиять не могу. Да и нет у меня привычки брать ответственность за вещи, которые от меня не зависят.
ОдинРазНадетое• 27 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Грєсті дома не вийшло?
Почему же, квартира в Киеве, купленная до войны стоит, сейчас комфортнее за пределами Украины.
Работаю на той же работе, в Киеве по деньгам мне было бы комфортнее, но вот морально - нет.
Natalia505• 27 августа 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Це у вас до себе запитання, я так розумію? Чого ви скиглите ще й досі що вас на касі образили за три копійки? Касирша трігер,незакритий гештальт?