Мастер Пис• 27 августа 2023
Як ви думаєте, хто винний у таких життієвих ситуаціях?
1. Дівчина закінчує 9 класів, домучує вечірню школу через не хочу, працюючи десь на касі АТБ. Виходить заміж за першого хто запропонував, швиденько народжує 2-3 дітей, через 10 років розлучається і залишається у розбитого корита. Винуватить державу, яка не допомагає, чоловіка, який покинув, магазин, який платить копійки - але нічого не міняє.
2. Хлопець, який не зміг поступити туди де планував і вивчився на вчителя-трудовика наприклад.
Одружився на дівчині, бо залетіла. Дружину не любить, потроху пиячить, до пенсії працює в школі і розповідає яка погана держава, бо платить копійки.
Без ниття по можливості, з обгрунтуванням.
Інвалідів в розрахунок не беремо, їх все таки мінімум, статистику роблять здорові дієздатні люди.
ОдинРазНадетое• 27 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
От згідна на 100%, що кожна праця має бути оплачена гідно. Не всі можуть працювати так званими it шниками, але всі повинні прогодувати свої сім´ї. І в нас дуууууже багато професій, де платять копійки, за які не можливо вижити. Так не повинно бути
Обычно айтишник в начале карьеры зарабатывает как кассир, или меньше. Некоторые вообще пол года бесплатно стажируются, это ещё при том, что до этого минимум пол года обучения
Мастер Пис
• 27 августа 2023
Ответ дляКундалина
Сейчас повальное какое то нашествие, у многих знакомых дети из за ерунды прекращают общаться, идут к психологам))
ну правильно роблять. якщо батьки не пропрацювали своїх пррблем, най хоча б діти це зроблять
Соседушка• 27 августа 2023
Ответ дляМастер Пис
А можте назвати такі казкові держави?
Посмотрите ту же Германию.
ОдинРазНадетое• 27 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Швейцарія. Касир не розкошує. Але його зарплатні вистачає на зйом житла, медстрахрвку, їжу, одяг, проїзд. Базові потреби людина може забеспечити
А вы знаете, что в Швейцарии дале на такие профессии учатся по несколько лет?
Кундалина• 27 августа 2023
Ответ дляМастер Пис
Я знаю эти семьи, родители идеальные,дети нормальные, откуда это ??
Рогнеда Карповна• 27 августа 2023
Ответ дляМрію про космос
Плюсую та аплодую стоячи.
Згадала своего знайомого.
Тпе. як сибіський валянок, але.. хитре.гнусне... сам з якогось села. Приїхав в місто і вивчився на пожежника, перевіряв усілякі вузи та садочки на предмет пожбезпеки.По факту- озолотився. дійшлов до начальника району. а потім і області. Всі базарчи, всі аптеки, лароьки. всі через його руки отримували підписи і такса була 200 долларів підпис.
Ітог- п´ять квартир в Україні. дві за кородном , три позашляховики, відпустки до війни були по два три рази на рік з дітьми.
Хабарі та де що поганго лежить його стиль життя.
А я маю вищу освіту. досвід роботи і в мене зарлатня аж 7000 тисяч
Згадала своего знайомого.
Бо не вмієте ’крутитись’. Так в нас кажуть? Не вмієте красти, живіть на 7000 грн
Мастер Пис
• 27 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
так а з чого ви взяли що має оплачуватися будь яка професія гідно, навіть та де людина не напрягається?
Рогнеда Карповна• 27 августа 2023
Ответ дляМастер Пис
Ви вважаєте, що касир, на якому матеріальна відповідальність, це професія без напруження?
Мрію про космос• 27 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Бачите. Як може вркрати ксир в АТБ або охоронець в АТБ, чи наприклад вчитель в школі? Ні, він може давати уроки. але це підзаробіток.
Мене виховали так, що красти це гріх.Від Бога.Отак і живу ))))
Соседушка• 27 августа 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
С чего вы взяли что не парятся? Это естественно хотеть лучше жить
Видела.
Отработали свое время и сидят пиво пьют.
На выходные за город, на барбекю.
О чем им париться?
Зп каждый месяц получают и живут хорошо, им достаточно.
И только к нас на минималку хотят иметь профессионала, чтоб еще рос, саморазвивался и жил той работой🤣
На выходные за город, на барбекю.
О чем им париться?
Ответ дляМрію про космос
Плюсую та аплодую стоячи.
Згадала своего знайомого.
С высшим образованием ’7000 тысяч’ не пишут, как правило.
Рогнеда Карповна• 27 августа 2023
Ответ дляМрію про космос
Не в тій країні живите. Тікайте, поки є можливість
ОдинРазНадетое• 27 августа 2023
Ответ дляСоседушка
Посмотрите ту же Германию.
Там можно снимать отдельное жилье за за кассира и не в чем себе не отказывать?
Мрію про космос• 27 августа 2023
Ответ дляRuovet
Ну це описка) Дипломи показувати не буду все одно. Я точно знаю, що в мене є вища освіта і це головне
Мрію про космос• 27 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Мені б чоловіка з фронту дочкатися. Тоді втечу
Рогнеда Карповна• 27 августа 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Ні в чому собі не відмовляти, це ви вже перегнули палку. Але житло так, і ще й на життя залишиться
Ядвига Юсьлегко• 27 августа 2023
Если человек сам себе злобный идиот то ничего не поделаешь. Сам вырыл яму и сам туда прыгну
Рогнеда Карповна• 27 августа 2023
Ответ дляМрію про космос
Обов´язково дочекаєтесь. Все буде добре
ОдинРазНадетое• 27 августа 2023
Ответ дляСоседушка
Видела.
На выходные за город, на барбекю.
О чем им париться?
На выходные за город, на барбекю.
О чем им париться?
Я получаю намного больше минималки, и тоже отдыхаю в выходные, но это мне не мешает учится дополнительно и выкладываться на максимум на работе.
Квітка папороті• 27 августа 2023
Ответ дляСоседушка
Копать глубже нет никакого смысла, всё на поверхности.
Разве что вам хочется порассуждать, тогда можно порассуждать ни о чем.
Смысл есть, потому что сложно что-то изменить, когда не понимаешь причин и просто обвиняешь всех вокруг
Мрію про космос• 27 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Обов´язково дочекаєтесь. Все буде добре
Дякую щиро.
вкрации• 27 августа 2023
В первую очередь - гены.
Во вторую «родители».
Тупой в богатой семье будет жить в 100 раз лучше чем тупой в бедной семье
Во вторую «родители».
Мастер Пис
• 27 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Якби це відповідало дійсності, люди там працювали б роками на одному місці.
Але ні)
Люди йдуть, шукаючи кращого. І я навіть скажу чому.
Бо купити житло навіть в іпотеку за мінімалку неможливо, як і зняти його - ніхто не хоче здавати житло бесперспективній людині, там складно зняти навіть маючи гроші на банк рахунку, а без нього - тим паче.
Тому казочка на жаль не така вже й казкова, як ви намагаєтеся тут довести.
Але ні)
ОдинРазНадетое• 27 августа 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Так и у нас можно снять в небольшом городе, или комнату.
Соседушка• 27 августа 2023
Ответ дляКундалина
Влияние социума.
Очень тяжело оградить детей от этого негатива, к сожалению(
Мастер Пис
• 27 августа 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Автор наведу невеличкий приклад. Працюю на державу. Є в мене контролюючі органи податкова, інспекція з праці, екологія тощо.
Є в мене якесь спорне питання, або якісь зміни до законодавства. Я пишу/ дзвоню і питаю - як правильно зробити по закону. Відповідь одна і та ж. Протягом 20 років. Ви зробіть як собі думаєте, а ми прийдемо і перевіримо. Я кщо не правильно ми вас оштрафуємо/ притягнемо до відповідальності.
Занесло мене в організацію з іноземним капіталом. І потрібно подавати звіти вирішувати організаційні питання з донорами. А там шалені гроші. І бачу що трохи / не трохи ми налажали. Я вже в думках квартиру продаю.
Розказую керівникам ситуацію як є а вони нам відправляють группу консультантів і юристів які а дружній атмосфері допомогли вирішити ситуацію.
То як ви думаєте, держава впливає на якість життя?
А чому ви не подаєте письмові запити офіційні?
Аноним_Русалка• 27 августа 2023
Ответ дляМастер Пис
А можте назвати такі казкові держави?
В Румунії мін зарпл 700 евро касир
Хорватія
Соседушка• 27 августа 2023
Ответ дляМастер Пис
А вы считаете, что кассир не напрягается?