Снегурочко• 27 августа 2023
І все ж Україна - найкраща країна з найкращими людьми!
Поїхали на тиждень на море до Болгарії, надзвичайно щасливі повернутися в Україну і їхати по рідній землі. Ніде немає таких людей, яких у нас, таких затишних готельчиків і кафе при дорозі, навіть таких затишних заправок))) Вперше за час війни виїхали на невеличкий відпочинок і дуже скучили за Україною
Шукаю стакан• 27 августа 2023
А чем хуже нас люди в Болгарии? Что нас делает самыми лучшими по сравнению с ними?
Снегурочко
• 27 августа 2023
Ответ дляШукаю стакан
Навіть не знаю, як пояснити. Мабуть, щирість - те, що відрізняє нас
Снегурочко
• 27 августа 2023
Ответ дляБеллаДонна
А там он тема як українські родичі проклинають
Моє внутрішнє відчуття. І не лише про Болгарію
Шукаю стакан• 27 августа 2023
Ответ дляБеллаДонна
Может они по крови болгары
Снегурочко
• 27 августа 2023
Ответ дляШмоточницаца
Люди как люди. Не лучше и не хуже
Може і так. А може і ні:)
Khmelnichanka• 27 августа 2023
Україна дуже гарна країна.
Неймовірно гарна.
А щодо людей...
Я не думаю, що люди в нас кращі інших в прямом сенсі, але вони кращі - для нас. Бо ми однієї крові, однієї ментальності, нам легше порозумітись між собою, аніж з тим ж американцями. Навіть посваритись краще із своїми, ніж з чужими ))))))
Неймовірно гарна.
А щодо людей...
Снегурочко
• 27 августа 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Україна дуже гарна країна.
Неймовірно гарна.
А щодо людей...
Неймовірно гарна.
А щодо людей...
💯 Генетичний звʼязок))))
Ms. Похвала• 27 августа 2023
Ответ дляСнегурочко
Та да 🤣🤣 украинцы очень хороший народ. Это вам приснилось???жадные, завистливые
Плекаю думи• 27 августа 2023
Ответ дляСнегурочко
Українці щирі?
Я навпаки шукала місце для відпочинку, куди наші не їздять
Снегурочко
• 27 августа 2023
Ответ дляMs. Похвала
Неправда. Українці різні, і це природньо. Ми не маємо бути білими і пухнастими, ми можемо відчувати різні емоції. Але генетично ми щирі і гостинні. Не заради наживи, а тому що ми такі є
Ms. Похвала• 27 августа 2023
Ответ дляСнегурочко
Слушайте, я много где жила. Самые гостеприимные это мусульмане. А украинцы жлобы. Чашку чая не нальют. Не зря ж анекдоты есть такие, правдивые все
Ms. Похвала• 27 августа 2023
Ответ дляПлекаю думи
Українці щирі?
То авторше во сне приснилось. Особенно, как началась война и все такие суммы за квартиры гылили , особенно на западной.🤦♂️🤦♂️ таких тварей поискать надо было только .за 1 комн. Квартиру 60 тыщ гривен хотели
Пишу_граммотно!• 27 августа 2023
Ответ дляMs. Похвала
Вы слишком самокритичны, сочувствую.
За год в Германии не помню, чтобы кто-то двери придержал, когда у меня полные руки покупок, или ребенку место уступил с транспорте.
В Украине мне 2 человека за 100 м предложили помощь, когда тянула коробки с работы бывшей к машине, детям и старикам места тоже уступают. Человечность.
Да, украинцы прекрасный народ, самый лучший для меня.
Снегурочко
• 27 августа 2023
Ответ дляMs. Похвала
То все стан афекту 🤣 А якщо серйозно, знаю дуже багато випадків, коли українці відкривали двері своїх домівок і приймали людей, що тікали від війни. І це зовсім незнайомі люди незнайомим або малознайомим людям
Раздражевская• 27 августа 2023
Ответ дляСнегурочко
Вы серьёзно? Нет более гадкой нации как украинцы! Зайдите на фейсбук в разные группы и посмотрите на эту травлю. Особенно стыдно когда начинают недомужики сидящие на социале травить женщин с детьми.
Раздражевская• 27 августа 2023
Ответ дляСнегурочко
Да, я это особенно помню в первые дни войны какая была стоимость открытых дверей.
Ответ дляMs. Похвала
П´є кацап воду з озера, йде українець , бачить і каже:
- синку, що ти цю воду п´єш, туди ж з усього села гівно стікає
- что ви гаварітє?
- двома руками черпай
- что ви гаварітє?
- двома руками черпай