Руда ліса• 28 августа 2023
Забирають мою роботу та віддають пенсіонеру!
Дуже засмучена та навіть зла.
Було в мене 0,5 ставки на гпд (продльонка). Також є ставка педагога-організатора.
Мої діти (гпд) зараз переходять в 2 клас. Але є інша вчителька, пенсіонерка, вона залишається без роботи. І їй віддають моїх дітей та мою 0,5.
От не можу зрозуміти,чому забирають мою роботу? В мене на руки буде виходити тисяч 7. Як на них прожити з дитиною?
Буду шукати іншу школу.
ПушАпница• 28 августа 2023
А кто набирает первый класс вместо пенсионерки? Там вакансия для Вас не освободилась?
Бараболька• 28 августа 2023
Якщо такі похилі дійсно працюють, тоді вибачаюсь.
В такому віці когнітивні функції вже не такі, потрібні швидкі реакції, увага, гнучкість мозку, нормальне сприйняття нового. А в 79....у мене немає слів.
Слоник-тоник• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Я розумію,що всім важко. Але в неї своя квартира та пенсія 10+
А я винаймаю кімнату. Я розумію,що це нікого не цікавить,але хоча б попередили. Я за літо підшукала щось би собі...
Ищите сейчас. Столько выехало людей, школ сколько разгромлено, найдется работа еще лучше прежней
Нічний дожор• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Буду звільнятися. Бо до цього мені не дуже вистачало,а зараз просто не вистачить
звільняйтесь, наберіть собі дітей на підготовку до школи або репетиторство і працюйте сама на себе
Тихомандражная• 28 августа 2023
Ответ дляРомашкинная
У сына такая школа была. На продлёнку специально с пенсии бабуль вызывали, которые раньше в этой школе работали. Хотя были молодые девочки, которые были полны энтузиазма и детки их любили. Но их ’попросили’. Не поняла тоже логику.... Может старые связи
У нас в школе никто из молодых не хотел, заставляли учителей начальных классов делить между собой ставку. Были вечные ссоры т.к. учителя не хотели. Потом директор уговорила пенсионерку выйти на ставку, причем, умоляла ее, временно, пока никого не найдут
Мядуза аля моргонер• 28 августа 2023
Ось я і перейшла з вихователя ГПД на цей навчальний рік на асистента вчителя. Зарплата на ставку 6000, якщо півтори ставки- 9000, ти допомагаєш одній чи двом дітям з особливими освітніми потребами, але це легше, ніж на ГПД ,де і гуляти з 25 дітьми 2 рази на день за будь-якої погоди треба, і два рази погодувати, декого вмовляти, щоб голодний не залишився:’Можеш не їсти суп, хай зараз на прогулянці Рома у футбол забиває м´ячі, бо він все з´їв, а в тебе сили не буде’, і домашнє пояснюєш, івзимку речі пересушити після прогулянки, щоб мокрими додому не пішли, і заготовки для поробок, і рухливі ігри цікаві, і тематичні дні
Руда ліса
• 28 августа 2023
Ответ дляПушАпница
Взяли вчительку,яка вийшла з декрету.
Тихомандражная• 28 августа 2023
Ответ дляХвігура мічти
Підшукуйте роботу, навіть декретне місце, а директору повідомите як ото вона вам, перед фактом. Нормальні кадри треба цінувать, а не розкидуватись ними заради власних симпатій.
Сейчас много классов объединяют т.к. не должно быть меньше 25 детей, сейчас в школах практически везде сокращения, уменьшения часов. Так что не так просто будет найти работу
Руда ліса
• 28 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
А можна асистентом працювати на 1,5 ставки?
Тобто,теж з/п така невелика?
Отчебучкина• 28 августа 2023
Ой я працюю в навчальному закладі і реально офвгіваю з цього цирку на дроті. Розподіл педагогічного навантаження. Інтелегентні люди перетворюються на звірів за 2 тищі
Нічний дожор• 28 августа 2023
Ответ дляБараболька
Скільки років?
Не вірю!
Автор, ви тріль
Не вірю!
Автор, ви тріль
що Ви не вірите? у дитячому садку, куди ходила моя дитина, була вихователька майже такого віку
Глас_Народа• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Зачем так безбожно врать ??? Нет в учителей такой пенсии в 10 тысяч еще и + .
Нічний дожор• 28 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Чому не може бути7 в нашій школі кілька вчителів 45 року народження, укр. мову на поділ в початковій школі ведуть вчителі глибоко за 70
а по селах і містечках таке поголовно
Звожу з розуму• 28 августа 2023
Автор. якщо в неі інвалідність то зрозуміло,що іі потрібно залишити.
Нічний дожор• 28 августа 2023
Ответ дляПушАпница
напевно, не набирають. зараз іде укрупнення класів, бачу по нашій школі і школах внуків
Тихомандражная• 28 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Вообще-то вы и учителю должны помогать, а не только одному-двоим особенным детям.
Нічний дожор• 28 августа 2023
Ответ дляОтчебучкина
ігри на виживання
Мядуза аля моргонер• 28 августа 2023
Ответ дляТихомандражная
Я в курсе, но не помогать преподавать учителю его уроки, адаптировать программу под особенных деток, помочь с доп. материалом
Нічний дожор• 28 августа 2023
Ответ дляГлас_Народа
є, мій сусід-пенсіонер, котрий вчив мою маму, а вона 1938р.н. була, а потім ще й моїх дітей 1988-1993рр, має можливо ще й більшу. Бо має звання заслуженого, дякуючи сину, котрий працював директором департаменту освіти ОДА)))
Мядуза аля моргонер• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Тобто,теж з/п така невелика?
так, в нас дівчата працюють так. Мають 1-2 дитини в одному класі, 25 годин на ставку і півставки в іншому, тобто через день ще з кимось міняються
Руда ліса
• 28 августа 2023
Ответ дляГлас_Народа
Який сенс мені це робити?
Глас_Народа• 28 августа 2023
Ответ дляНічний дожор
Сміх , та і годі ))) То він якого року народження , якщо вчив ще вашу матусю ? Йому зараз більше , чим 110 років ? )))
Глас_Народа• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Який сенс мені це робити?
Не знаю , може ви трошки перебільшуєте , щоб звучало більш жалістно
Отчебучкина• 28 августа 2023
Як би там не було.
Право на працю у пенсіонера ніхто не забере.
Чужі гроші рахувати не можна.
А скоротити людину якщо є вільні вакансії директор не має право
Чужі гроші рахувати не можна.
Руда ліса
• 28 августа 2023
Ответ дляОтчебучкина
Як би там не було.
Чужі гроші рахувати не можна.
Вільна вакансія знайшлася за мій рахунок...
Нічний дожор• 28 августа 2023
Ответ дляГлас_Народа
вони майже ровесники були, він чуть старший,по війні до них прийшов вчителем фізкультури. Але треба сказати, що дідок, як Кощей: ще позаторік їздив на ровері. Я в село рідко їжджу, батьки повмирали вже давно. Як побачила Сруля (його діти прозивали) на ровері - остовпіла, думала, що він вже давно помер)))
Зубожиння• 28 августа 2023
Ответ дляБараболька
Скільки років?
Не вірю!
Автор, ви тріль
Не вірю!
Автор, ви тріль
Моя свекруха працює вчителем укр.мови, 79 років
Руда ліса
• 28 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Ставка педагога-організатора - 40 год.
Ви ГПД вели після роботи?
З 13 до 18
Два - три рази на тиждень
Я розумію про що Ви написали,але я виконувала все.
І педагог-організатор має право по закону до 12 годин на тиждень здійснювати іншу педагогічну діяльність
Два - три рази на тиждень
Ответ дляЦигарний шланг
ваш вихід лише підбурити батьків,якось звернутися,написати їм,аби вони знали,що ви підете,а бабця лишиться..бо мало хто хоче пенсіонерів.. є такі пришльопнуті мамаші,що всю школу на вуха поставлять..і піти до директора- запитати оце? чому молодих витуряють,а пенсіонерів лишають?
Ніколи б не воювала за людину, що одночасно виконує дві роботи.