Руда ліса• 28 августа 2023

Забирають мою роботу та віддають пенсіонеру!

Дуже засмучена та навіть зла.
Було в мене 0,5 ставки на гпд (продльонка). Також є ставка педагога-організатора.
Мої діти (гпд) зараз переходять в 2 клас. Але є інша вчителька, пенсіонерка, вона залишається без роботи. І їй віддають моїх дітей та мою 0,5.
От не можу зрозуміти,чому забирають мою роботу? В мене на руки буде виходити тисяч 7. Як на них прожити з дитиною?
Буду шукати іншу школу.
автор Руда ліса • 28 августа 2023
Ответ дляНиф_ниф
Автор, зараз найбільше вакансій на ринку праці - це вчитель молодших класів. Пройдіться по школам, вас заберуть
У мене не та освіта,на жаль...

автор Руда ліса • 28 августа 2023
Ответ дляТвоя космішна
Пишіть заяву завтра. І шукайте іншу роботу, знайдете. Навіть репетитором можна краще заробити.
Дякую. Завтра буду звільнятися
Доктор Варвар• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
А яка пенсія у Вашої мами?
Можливо, в неї ще інвалідні. Не знаю. Але точно отримує більше 10 тис
Але то таке. То її гроші
Інвалідні не додають до звичайної пенсії. Тобто людина або отримує пенсію за віком, або за інвалідністю але вона завжди менше ніж за віком.
Єдиний випадок коли така пенсія у неї може бути це у випадку якщо її чоловік помер і вона отримує його пенсію, а він міг бути ким завгодно і відповідно мати яку завгодно пенсію.
Доктор Варвар• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Є такі пенсії у вчителів
Немає. Скоріше за все вона після смерті свого чоловіка отримує його пенсію.
Якщо станете на пенсії вдовою судді чи генерала, то у Вас теж буде така можливість
Огірок та Помідорчик• 28 августа 2023
Ответ дляНічний дожор
і що, що Ваша мама вчитель? Там пенсія багато залежить від годин, категорії, стажу, додаткових навантажень
Звідки пенсія в 10 тис, якщо у вчителя така зарплата в середньому. Я теж не вірю автору
Огірок та Помідорчик• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Тисячі 3.
Я точно не скажу,бо за 1,5 ставки я отримувала на руки 9-9 з копійками. А в розрахунковому листі не пишуть нормально яка саме ставка.
То зараз,думаю,буде тисяч 7. Може і менше
Автор, ви на приколе???? В табельном не пишут ставку? Вьі не знаете свой тарифньій разряд и категорию? Понятно, почему вас убрали....
Огірок та Помідорчик• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
У неї,на жаль, таке є. Виховання СССР. Діти повинні бояться, ходити тільки парами, не озираючись і тд
Троляка, ну хватит тут первосентябрьскую тему клепать

Огірок та Помідорчик• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
В неї стаж більший. І зарплата буде більша,ніж у мене. В неї більше 50 років стаж, а в мене лише 5
Ну то через 45 років і ви забагатієте
Огірок та Помідорчик• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Буду звільнятися. Бо до цього мені не дуже вистачало,а зараз просто не вистачить
А що ви вмієте робити?
Огірок та Помідорчик• 28 августа 2023
Ответ дляПушАпница
А кто набирает первый класс вместо пенсионерки? Там вакансия для Вас не освободилась?
Ви що, на першому класі пахати треба, автор - організатор))
Настасья Пицун• 28 августа 2023
Ответ дляПушАпница
У автора ставка педагога організатора, більше 1.5 ставки їй не дадуть. Вчитель початкових класів це повна ставка.
Директор при бажанні могла б накидати за кабінет,класне керівництво...
Огірок та Помідорчик• 28 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ось я і перейшла з вихователя ГПД на цей навчальний рік на асистента вчителя. Зарплата на ставку 6000, якщо півтори ставки- 9000, ти допомагаєш одній чи двом дітям з особливими освітніми потребами, але це легше, ніж на ГПД ,де і гуляти з 25 дітьми 2 рази на день за будь-якої погоди треба, і два рази погодувати, декого вмовляти, щоб голодний не залишився:’Можеш не їсти суп, хай зараз на прогулянці Рома у футбол забиває м´ячі, бо він все з´їв, а в тебе сили не буде’, і домашнє пояснюєш, івзимку речі пересушити після прогулянки, щоб мокрими додому не пішли, і заготовки для поробок, і рухливі ігри цікаві, і тематичні дні
То допоки ваша особлива дитина не довбанула вас чимось важким по голові і не втікла зі школи світ заочі. Не кажи гоп...
Огірок та Помідорчик• 28 августа 2023
Ответ дляТихомандражная
Вообще-то вы и учителю должны помогать, а не только одному-двоим особенным детям.
Вона ще того не знає)
Огірок та Помідорчик• 28 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я в курсе, но не помогать преподавать учителю его уроки, адаптировать программу под особенных деток, помочь с доп. материалом
И заниматься с классом, пока учитель химии, например, обьясняет тему особенному ребенку. Вьі занимаетесь с классом
Огірок та Помідорчик• 28 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
так, в нас дівчата працюють так. Мають 1-2 дитини в одному класі, 25 годин на ставку і півставки в іншому, тобто через день ще з кимось міняються
Як вони міняються,якщо робочий день асистента 8-13 щодня? Вони йдуть ще працювати 13-16?
Мядуза аля моргонер• 28 августа 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
У меня начальные классы, так что никакой химии) Учитель объясняет тему большинству, то есть классу, а ассистент помогает особенному ребёнку, никто не оставит класс, чтоб подойти к одному и что-то ему втолковывать
Огірок та Помідорчик• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Є такі пенсії у вчителів
Ну вам же пишуть,що ні
Огірок та Помідорчик• 28 августа 2023
Ответ дляБолтушка Му
Почему это? Может она не всю жизнь учителем работала?.
Шахтером ?
Мядуза аля моргонер• 28 августа 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Асистент має бути 25 годин на ставку(це 5 уроків в першу зміну, наприклад), потім в другу зміну має ще асистенство в понеділок, середу, п´ятницю, припустимо в 3-А класі. Інший асистент має повну ставку в іншому класі і вівторок та четвер в другу зміну в цьому 3-А класі. На наступний тиждень асистенти в другу зміну міняються днями

Огірок та Помідорчик• 28 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ну,успехов
Мядуза аля моргонер• 28 августа 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Так, є не легкі аутисти, пристосовуєшся, якщо його ’криє’, то може мама на урок раніше забрати, чи йдеш з ним трохи по школі погуляти
Огірок та Помідорчик• 28 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
А, у нас нет второй сменьі, подрабатьіват на ГПД
Мядуза аля моргонер• 28 августа 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
У нас младшие классы частично во вторую смену, а на ГПД не очень-то хотят, по несколько лет выдерживают(я 2 года была) и просят инклюзию или часы языка, если есть.
Швендяю містами• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Шкода,що така мала пенсія.
Але тут точно не 5 тис.
Не знаю від чого це може залежати.
Вона була директором школи чи завучем? Чи в управлінні працювала.У вчителів таких пенсій немає.Тисяч 5 приблизно.Ті,які йшли на пенсію 5-10 років тому,то взагалі 2-3тис.
Можливо вона на пенсії чоловіка,якщо він помер.
автор Руда ліса • 28 августа 2023
Ответ дляШвендяю містами
Чоловік помер давно. Але не знаю ким працював. Ніколи не запитувала та не лізла в душу
Нічний дожор• 30 августа 2023
Ответ дляВот Она Я
В смысле - почти ровесники ? Он в 7 лет пришел в школу учителем физкультуры ?
Не в 7 років, а коли мама (1938р.н.) була в 7му класі , а він на 3,5 роки від неї старший
Нічний дожор• 30 августа 2023
Ответ дляКучМала
Минулого тижня на роботу приїхала комісія. .Одному з перевіряючих 75років. .
так це перевіряючий... привезли тіло - повезли тіло... а тут група 28 дітей +/-, бо не всі діти ходили