Руда ліса• 28 августа 2023
Забирають мою роботу та віддають пенсіонеру!
Дуже засмучена та навіть зла.
Було в мене 0,5 ставки на гпд (продльонка). Також є ставка педагога-організатора.
Мої діти (гпд) зараз переходять в 2 клас. Але є інша вчителька, пенсіонерка, вона залишається без роботи. І їй віддають моїх дітей та мою 0,5.
От не можу зрозуміти,чому забирають мою роботу? В мене на руки буде виходити тисяч 7. Як на них прожити з дитиною?
Буду шукати іншу школу.
Лукава_Кiшка• 28 августа 2023
Ответ дляНічний дожор
і що, що Ваша мама вчитель? Там пенсія багато залежить від годин, категорії, стажу, додаткових навантажень
У меня мама методистом была. Выслуга 35 лет. И близко нет 10 тыс. Нет таких пенсий у учителей. Пусть не сочиняет. Тем более у тех, кому 79 лет. Чем ’давнее’ люди пошли на пенсии - тем пенсии меньше
Руда ліса
• 28 августа 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Є такі пенсії у вчителів
Вот Она Я• 28 августа 2023
Ответ дляНічний дожор
вони майже ровесники були, він чуть старший,по війні до них прийшов вчителем фізкультури. Але треба сказати, що дідок, як Кощей: ще позаторік їздив на ровері. Я в село рідко їжджу, батьки повмирали вже давно. Як побачила Сруля (його діти прозивали) на ровері - остовпіла, думала, що він вже давно помер)))
В смысле - почти ровесники ? Он в 7 лет пришел в школу учителем физкультуры ?
Томатико• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Її діти випустилися. Думала,що вона не буде набирати клас,бо їй вже 79 років.
А вона захотіла,видно, ГПД. Ну директор не відмовив
Дітей шкода.
Ответ дляРуда ліса
З 13 до 18
Два - три рази на тиждень
Я розумію про що Ви написали,але я виконувала все.
І педагог-організатор має право по закону до 12 годин на тиждень здійснювати іншу педагогічну діяльність
Два - три рази на тиждень
З ким діти на ГПД залишаються, якщо в цей час з´являється термінова робота на основній роботі?
В педагога-організатора ненормований робочий день, ці години, що ви вчите ГПД - ви потім відпрацьовуєте в суботу чи неділю? От лиш чесно?
Руда ліса
• 28 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Я в школі майже живу)
До війни субота була моїм робочим днем)
Якісь репетиції, заходи.
В неділю в школі не працюю.
Не з´являється,тому що я все роблю вчасно.
До війни субота була моїм робочим днем)
Якісь репетиції, заходи.
В неділю в школі не працюю.
Куда ж без меня• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
В 79 ей вообще нечего делать там
Отчебучкина• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Вільна вакансія знайшлася за мій рахунок...
Години не належать особисто вам. Ваш директор розподіляє їх перед початком навчального року.
Непереможна• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Буду звільнятися. Бо до цього мені не дуже вистачало,а зараз просто не вистачить
Так ідіть до директора і це скажіть. Але спершу краще пошукайте іншу роботу. Бо 79 років, в війну. Та я б не залишила дитину з такою старою жіночкою. Це вже занадто.
Болтушка Му• 28 августа 2023
Ответ дляГлас_Народа
Зачем так безбожно врать ??? Нет в учителей такой пенсии в 10 тысяч еще и + .
Почему это? Может она не всю жизнь учителем работала?.
КохайтесьЧорнобровi• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Капец! А если она умрет перед детьми?
Я извиняюсь, конечно, но это жизнь, а возраст такой что....
Руда ліса
• 28 августа 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Капец! А если она умрет перед детьми?
В нашій школі одна вчителька так померла. Але вийшла з класу. Вела фізику
КохайтесьЧорнобровi• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
А яка пенсія у Вашої мами?
Можливо, в неї ще інвалідні. Не знаю. Але точно отримує більше 10 тис
Але то таке. То її гроші
Ого пенсия 10 тыщ. Прям не верится. У меня сестра 45 лет стажа в библиотеке, пенсия 3700грн. Муж офицер пенсия по инвалидности 8600 грн. Кем мама работала?
Вот Она Я• 28 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
В мене однокласник зразу після школи пішов в сільську школу вчителем музики. Тобто 11 класники були на рік молодші за нього.
Без педобразования ? Ага , я вам верю .
Телячі ніжноСті• 28 августа 2023
Ответ дляГлас_Народа
Чому ні? Вік майже 80р. Основний стаж при совку зароблений. Може вона працювала десь на чукотці в молодості , може чернобильські . Або пенсія чоловіка.
Болтушка Му• 28 августа 2023
Ответ дляВот Она Я
Без педобразования ? Ага , я вам верю .
Педобразование сейчас не нужно. Можно получить параллельно заочно
КохайтесьЧорнобровi• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
А у нас когда-то на радио во время эфира гость умер. Известный хореограф.
Тоже старенький, поэтому и мысли у меня такие.
КучМала• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
КучМала• 28 августа 2023
Ответ дляНічний дожор
що Ви не вірите? у дитячому садку, куди ходила моя дитина, була вихователька майже такого віку
Минулого тижня на роботу приїхала комісія. .Одному з перевіряючих 75років.
.
Вот Она Я• 28 августа 2023
Ответ дляБолтушка Му
Параллельно с чем ? С учебой в школе ? Насчет того , что педобразование сейчас не нужно - позвольте вам не поверить . По закону ’О среднем образовании’ учитель должен иметь квалификацию педагога , это , как минимум , колледж . Я как-то не слышала , чтобы квалификацию педагога присваивали все подряд колледжи и ВУЗы .
КучМала• 28 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
Моя свекруха працює вчителем укр.мови, 79 років
Такі кадри є кругом .
Ответ дляВот Она Я
Коледж закінчить в 19 років прийде в школу організатором, 11 класникам буде 17-18 років. Майже однолітки
ЗавЛабСнаб• 28 августа 2023
Ответ дляБрехушечка
Дуже дивно пенсіонерів завжди витуряють
в школах? у меня сестра пару лет продержалась. сицилийская мафия нервно курит в стороне, от происходящего в школах
Твоя космішна• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
А яка пенсія у Вашої мами?
Але то таке. То її гроші
То зарплатня, а не пенсія. І те, і інше не платять, наче.
Ниф_ниф• 28 августа 2023
Автор, зараз найбільше вакансій на ринку праці - це вчитель молодших класів. Пройдіться по школам, вас заберуть
Твоя космішна• 28 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Отак і зроблю
Але все одно 2 тижні треба відпрацювати
Пишіть заяву завтра. І шукайте іншу роботу, знайдете. Навіть репетитором можна краще заробити.