Помилуйте мадам• 28 августа 2023
Київ, гімназія 261 на Харьковському. Який буде графік?
Дівчата, бачу в сусідній темі, що сьогодні у багатьох школах відбулись наради щодо графіку навчання. Чи відомо щось по 261 школу? Поділіться, будь ласка, що вирішили саме по старшій школі?
Ми тільки перевелись туди та немає зв´язку ни з ким з педагогів, сама піду туди тільки у середу, а цікавість мучає вже зараз
Помилуйте мадам
• 28 августа 2023
Ответ дляКоко На Страже
Там ,напевно ще залежить від класу.
Напевно(( Доведеться чекати, поки сама до них піду, якщо так і не подзвонять
Помилуйте мадам
• 28 августа 2023
Ответ дляLisha
Це наша школа. Остаточно ще не вирішили. Чекаємо.
Ох, я дуже вам дякую!