Мамина квіточка• 28 августа 2023
Куди віддати жіночі речі великого розміру?
Біля будинку не вариіант залишити, треба десь відвезти чи відправити.
Є якісь пункти збору?
Ждушечка• 28 августа 2023
В ФБ група Волонтерська північ. Час від часу вони роздають речі для ВПО і в той самий час приймають, це на ст.м.Почайна. Вони завжди просять жіночий одяг великого розміру.
Крем для арбуза• 28 августа 2023
Група допомоги впо. Там недавно шукала саме речі великого розміру. Тільки правила прочитайте спочатку