Зупка_цем• 28 августа 2023
Мама і секс. Дуже важка тема.
Дівчата, тільки не давіть, і так важко.
Коротше кажучи, в дитинстві була свідком маминого сексу. Батька в мене не було, до мами приходив чоловік.
Вона часто «виганяла» мене гуляти, коли він приходив - мабудь, щоб не чула як вони займаються сексом, не знаю. Я якби все розуміла, йшла до подруги (жили в селі, подруга була сусідкою) але іноді поверталась зарано і все чула. Стони, рипіння дивану, хлопки. Памʼятаю як мама виходила спітнівша, волосся розтріпане, поправляла одяг, запах сексу.
Зазвичай вона займалася цим в кімнаті, де не було вікон, тому там був «спертий» запах, іноді знаходила презерватив. Само собою, знаходила диски з порно. Мама здавалась вонючою, грязною, я її брезгувала.
Чому я про це пишу: я забрала маму до себе і чоловіка під час війни і мене «флешбекнуло». Вона живе в іншій кімнаті, але якось це все… Важко пояснити. Вона зразу почала говорити, ох, хоч би вам не мішати, ви ж ще молоді (і підмигує, мовляв, справа про секс), іноді натякає - а коли ж ви дітей будете робити, як я дома і тд.
Я купила обтягуючу сукню і мама так на мене дивилась, таким поглядом, знаєте, «сальним», типу - о, гарна сукня, це ти так чоловіка порадувати?
Іноді вона грається з кошеням і я чую, вибачте може прозвучить смішно - стони, ну знаєте, сюсюкається, а звучить як стони коли я чула в дитинстві. Мені неприємно коли вона мене торкається, її голос, запах, відчуття що в її присутності відбувається якийсь ментальний інцест, якого я не хочу. Сьогодні я стояла на кухні і вона хотіла пройти, але вирішила мене трошки посунуть і ненароком типу погладила по спині і заду. Я вже психанула і сказала - та перестань мене трогать!!! Вона не зрозуміла, чому я так, я зіслалася на те, що просто втомилась і тд.
В кого так було і як з цим боротися? Я правда не розумію, чому мене так заїло цим, всі ж мабудь чули як батьки займаються сексом, одну мене отак «покарьожило».
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляаромат Жука
Автор,а к женщинам нет влечения?
Естетично вони мені подобаються, якщо гарні.
аромат Жука• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
В сексуальном плане или просто как красивая картинка?
Чупокабра• 28 августа 2023
Тю, автор, ну ладно когда ребенком была не понимала и по разным причинам как вы говорите брезгливо относились, НО сейчас вы ж уже понимаете что это неотъемлемая часть семейной жизни, что все взрослые люди этим занимаются, что вас корежит???? Вы просто не любите маму за то что у мамы был не ваш папа, и вам как ребенку не уделялось внимание. Но вы как взрослый человек должны осознать это и понять, а не строчить тут на маму гадости.
Головний кошак• 28 августа 2023
Ответ дляАнонимус Я
Вонять сексом. Вперемешку запах спермы, влагалищных выделений, пота. Может ваша мама занималась сексом по ночам и к утру вы этого не слышали, а у автора мама занималась днем и выходила после секса к дочке со свежим ’запахом’. Это слышно, автор это ярко запомнила.
автор просто скрытая извращенка!
он и смски мужиков маме читала, оказывается....
автор, вас влекло к матери и вы ее ненавидели за секс с другими !
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляаромат Жука
Як гарна картинка. Але «потіскать» я була б не проти🫣
Нульовий сантиметр• 28 августа 2023
Ответ дляМіняйловна
Бо у вас незавершений комплекс Електри по відношенню до мами і її чоловіка (який уособляює вашого батька). Дитина несвідомо ненавидить матір та ревнує до її чоловіка (батька дитини). Ви залишились в ролі дитини, яка ненавидить. Вам треба перейти в роль дорослого, і тоді ви перестанете ненавидіти свою матір.
Уявіть (у красках), якби ви жили у селі і не мали можливості робити вчасно туалет статевих органів, як думаєте, чи воняло б від вас? А від вашого чоловіка? Усвідомте себе такою ж людиною, як усі. Усі будуть воняти, якщо не будуть митися.
Чи вважаєте, що секс для дорослої жінки це нормально? Чому ви зараз, будучи дорослою, досі не дозволяєте тодішній мамі мати секс?
Подумайте про це.
Точно, я именно про это и писала. Комплекс Электры, согласна.
Блондинка в Законе• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Мій психолог теж так думає, що є акт насилля в минулому, а я не памʼятаю.
Якщо є підозри на акт насилля, навіть підозри, то постарайтеся не жити разом з мамою або з будь ким, на кого така реакція, це найпростіше рішення. Ставите кордони і живете спокійно.
Нульовий сантиметр• 28 августа 2023
Ответ дляаромат Жука
Автор,а к женщинам нет влечения?
О чем вы, там же выделения и тд, это главный триггер и так
Кредитная• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Я записала все що думаю про цей момент, і не просто на листочку, а навіть відправила це все матері😑
Пробуйте ще, та обов´язково спалюйте, до тих пір, поки Вами не зміниться сприйняття минулого, ніби сторонньою людиною.
Це допомагає, повірте мені.
Я саме так позбулася своєї дитячої психологічної травми, після того, як мене в десять років намагалися згвалтувати.
Це допомагає, повірте мені.
Головний кошак• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Вважаю що і від нього воняло. Але знаєте, якось подумала, асоціації немає поганої до чоловіка. Тільки до матері. Я ось думаю про те що чула і бачила, і від дядька мені не холодно і не гаряче. Може тому що він не стогнав
а вы сама, бревном молчаливым лежите ?
троляка
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляКредитная
Це допомагає, повірте мені.
Прикро це чути( Дякую вам, буду писати ще і спалювати. Може, спрацює. Бо робила так тільки раз.
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляГоловний кошак
а вы сама, бревном молчаливым лежите ?
троляка
В принципі так. Мовчки…
Ганцю в кєдах• 28 августа 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Вы только с любовью связываете секс? А если просто страсть и похоть это плохо?
Не все люди на уровне животных. Есть те, для кого секс возможен только при наличии чувств к партнеру.
Головний кошак• 28 августа 2023
Ответ дляОлечка79
Проблема тут уже даже не психологическая . Вам к психиатру. Вообще сколько здесь читаю подобного , все такие ранимые . Какие то воспоминания годами лелеют . Треш так жить . Может я говорю так, что ни разу не слышала и не видела секса родителей . Но не думаю что носилась бы с этим всю жизнь
не носились бы !
говорю, как та , кто видел и слышал
Роза в вазі• 28 августа 2023
Столкнулась с одной травмированной девушкой в начале войны. Жили в одном доме. Биологический отец сразу же ушелматер после ее рождения. Девочка не давала матери иметь личную жизнь. Всех мужиков от нее разганяла. Манипулировала, чтобы та не ходила на встречи с мужчинами. И уже будучи взрослой и рожавшей, постоянно мать ревнует ко всем. К соседям, сотрудникам. Мать должна бежать к ней по первому зову и выполнять любые ее поручения, даже самые абсурдные. Представляю какая там была бы травма, если мать бы посмела привести кого то для секса. Все..... не человек, а грязная шлюха....А мужик, который любовник просто жить не достоин. Своровал мать у ребенка.
Глаза_в_3_карата• 28 августа 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Вы когда нибудь реально своих родителей видели слышали?
Именно родители вызывают жуткое отвращение
Я слышала, сестра слышала, подружки слышали своих, перешёптывались, позже понимали, чем родители занимались ночью, никто с псих проблемами как у автора не вырос. Ее реакция на прикосновения матери, память запаха, отвращения, теперешние проблемы с сексом…наталкивают на не хорошие мысли, возможное развращения. Ее детская память блокировала пережитое, а теперь всплывают флешбеки
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Навіть не знаю, що гірше, уникати маму чи ось так
аромат Жука• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
А вы стыдитесь своего влечения к женщинам?отрицаете его или спокойно к этому относитесь?
Блондинка в Законе• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Ну вот видимо там и кроется теневая сторона и комплекс. Немного лесбийская часть таки проявляется. Но она не осознанная, не адаптированная под реалии вашей жизни и потому неинтегрированная.
Всё таки доработайте эту тему с психотерапевтом, психоаналитиком или сексологом.
Головний кошак• 28 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
В принципі так. Мовчки…
бедный муж и бедная мама
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляаромат Жука
Спокійно відношусь.
Маю рацію• 28 августа 2023
Я вас понимаю автор, я в детстве тоже слышала секс родителей, ненавидела их за это, и была я уже достаточно взрослой 12-13 лет, считаю что у меня трамва есть из-за этого, хотя мне уже 40. Вообще, кто пишет, что тут такого слышали и слышали, а для меня это след на всю мою жизнь.
Одяг та сумки• 28 августа 2023
скажіть їй що вам розмови про ваш секс з чоловіком неприємні - чому ви з нею не говорите? Моя мені хотіла розказувати що мій тато задовбав її в 65 років секс, а їй непотрібно я накорню рпесекла - сказала що мене це не цікавить . Такі розповіді хай подругам тулить, а не мені
Тримаю свічку• 28 августа 2023
Ответ дляТрохи злякана
А Ви досі незаймана?
Ви так пишите, ніби мама змушувала доньку дивитися на її секс. Ну, чула іноді і що?
Що саме для Вас ’’протівно’’? Ні, я розумію в дитинстві від цього гидко, але ж донька виросла і має розуміти, що секс - це теж життєвонеобхідний аксесуар для жінки.
Гидко, що чужий мужик приходив свою похоть справить, як зі шльондрою її мамою. Прийшов, трахнув і пішов. Дитині це неприємно, розумієте? І це нормально. Нащо в хату мужика тягать?
Або зійдись створи сім´ю, або не вдома. Та ще й відправлять дитину погулять, поки ахаються. Це дніще. І не потрібно шукати виправдання, мама була не права.
Авторабуде мучити поки вона рано чи пізно не вискаже це мамі. Це нічого не змінить, мамі буде боляче. Але автору легше. Вирішувати тільки автору
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляОдяг та сумки
Бо вона прямо не говорить а ніби натякає. Я їй говорю, що неприємно говорити про це.
Тримаю свічку• 28 августа 2023
Ответ дляОлечка79
Є різниця секс обох рідних батьків чи з чужими мужиками
LoveYouOrNot• 28 августа 2023
А отам в дитинстві, коли ви оте все бачили. чули, - вас не збуджувало часом? Може в цьому проблема - ви відчули збудження, але мозок блокує, бо це ’неправильно’, і тепер у вас отака проблема, і мама вам ’противна’, бо замішана на перших збудженнях?
Зупка_цем
• 28 августа 2023
Ответ дляТримаю свічку
Я висказувала, це не допомогло.