Балаболка• вчера в 06:58
Вагинизм
С таким реально найти отношения? Не то что б я против интима, но есть эта проблема. Стала считать себя какой-то неполноценной из-за. Это бьёт по самооценке очень
Міні-бікіні• вчера в 07:00
Что ж тетки такие ранимые? честно, иногда хочется написать, что после Большой Проблемы или нескольких вот такое уже не воспринимается концом света. но надо дойти до этого самой
Балаболка
• вчера в 07:01
Ответ дляМіні-бікіні
Сексуальная дисфункция это проблема
Пані_Халепа• вчера в 07:09
Ответ дляМіні-бікіні
Ну, это реальная проблема у автора. Только не пойму, как она может быть не против интима
Иванка Бур• вчера в 08:05
Дінка з вагінізмом сексуальна неповноцінна. Так і є. Треба лікувати, а не робити вигляд що все ок. На кой чоловіку треба бревно в ліжку. Або шукати імпотента і платонічно кохатися.
Балаболка
• вчера в 09:09
Ответ дляИванка Бур
Без чоловіка це не вилікувати, бо треба безпека і розуміючий партнер, але такого мабуть і не знайдеш. Це не значить, що жінка бревно ітд. Я наприклад хочу цього, але в силу того, що у мене не було досвіду я не знаю як і що робити. Але це не значить, що людина бревно. Це психологічний блок
Балаболка
• вчера в 09:10
Ответ дляПані_Халепа
Мне интим не противен, даже наооборт. Но я не могу расслабиться
Иванка Бур• вчера в 10:32
Ответ дляБалаболка
Це ваші проблеми, а не чолові а. Але ви вперто перекладаєте їх рішення на когось іншого. Вам вже ннн разів це писали. Тому або вирішити спочатку свої проблеми у психолога чи психіатрв . Або імпотента. Або пити боржомі замість сексу.