ПолБатона• 29 августа 2023
Яким Ви бачите зараз майбутнє своє та сім´і?
Для мене воно дуже невизначене зараз.
За що триматься?
Пасти Ла• 29 августа 2023
У нас сколько планов,что не успеваем.Ремонты доделать,двор тоже,новый бизнес запускаем еще один,ждем второго ребеночка.Жизнь кипит.
Барбітта• 29 августа 2023
Ответ дляБез Баяна
Думаю об этом часто. Мы заграницей, но лучше от этого себя не чувствую. Тут чужие и всё чужое. Что б работать более менее работе надо выучить язык. Не получается, очень сложно идёт. Без языка это не полноценная жизнь. Ребенок тоже не может адаптироваться. В классе с местными, вначале пробовала говорить на местном языке, но дети её обсмеяли и теперь сильный блок. Друзей нет из за языка так же. Возвращаться в войну не готова. У ребенка нервный тик от взрывов полгода был очень сильный, еле прошел. Что делать, вкладывать усилия в адаптацию тут или плыть по течению и надеяться на скорейшее возвращение, не знаю. Живу просто одним днём.
Аналогично. День вроде на позитиве бывает, какой-то свет в конце тоннеля пытается мозг найти, а потом снова беспросветно.
Работаю, сложно,денег впритык, плыву как бревно по течению, ребенок верит что вернемся и поступать хочет в Украине. Родители в Запорожье тож в депрессии. Подруги кто там дома остался массово рожают, это наверное какой-то способ борьбы с депрессией, мне непонятный.
Цветов Мне срочно• 29 августа 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Якщо дім у спокійному регіоні - я б повернулася, ми тут живемо по- тихеньку, не на паузі. В неділю ходили на весілля, дитина в секції, з ранку до вечора ганяє оно на велику, друзі тут
Якщо чоловіка мобілізують, ви справитеся з його роботою?
Барбітта• 29 августа 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Если б в спокойном многие б и не выезжали...
Без Баяна• 29 августа 2023
Ответ дляАнтиТанкист
В Харькове
Без Баяна• 29 августа 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Со спокойного мы б и не выезжали. Я год посыпалась по Украине на съеме, всё равно не родной дом.
АнтиТанкист• 29 августа 2023
Ответ дляБез Баяна
В Харькове
Там небезречно, прикро. Але віремо що зиму пройдемо і буде краще.
Без Баяна• 29 августа 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Мені ось вважається, чи більш на паузі деякі за кордоном? Чекають, рівняють, не живуть.
Тільки одиниці там укріпляються, на роботі, вчать мову і йдуть далі.
Тому що дуже сильна невизначеність. Що б укріпитися та адаптуватися треба вкласти дуже багато сил і фізичних і моральних. От я як підбитий птах, немає в мене сил в 40 починати все спочатку. І ось ти будеш з трусів випригувати, а потім тебе додому відправлять. Тобто все в трубу. І знов починай нове життя. Молоді простіше і тим хто без дітей.
АнтиТанкист• 29 августа 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Його тому і не мобілізують, він керує тяжкою технікою с х, ось знову пішов і отримав відстрочку, колись дуже не модна була його робота, а зараз таких спеців мало, але сказав - викличуть - піду ось вже і 2 рази був у військоматі.
Але є у нас в селищі різні - всі заклопотані, радують літу, огородині. Не має коли думати багато про невизначеність.
Життя зараз тут.
АнтиТанкист• 29 августа 2023
Ответ дляБез Баяна
Прикро, я вас розумію. Тяжко це все, то ж не помилилася, місцеві в Україні більш га позитиві і з вірою, бо треба і віра, і надія.
Рухатися, я сьогодні в 5 ранку встала, багато переробила, мені пожобається моя земля, наші продукти, це дає сили.
Дверной_Проем• 29 августа 2023
Мені саме зараз стало важко усвідомлювати про подальше життя. Діти йдуть навчатися, переїдуть в гуртожиток, вдома мало місця, чоловік рік живе з матір´ю(в неї деменція), я працюю на мінімалку, борг на кредитці великий, а на лікування та обстеження ще не маю коштів. Ага, вірю в світле майбутнє.. Насправді дякую, що я і моя сім´я живі.
Цветов Мне срочно• 29 августа 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Життя зараз тут.
Тому ви й живете спокійно…
Радієте урожаю і заробіткам
АнтиТанкист• 29 августа 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Тому ви й живете спокійно…
Радієте урожаю і заробіткам
Ну так це ж не гарантія 100% але я тут не врочу про погане.
У кого є відстрочка, то може в наступному не бути, я могла б понити за це і заламувати руки. Але що це дасть?
Ну що?
Я краще зараз в бочку зроблю мочені помідори, то хоть більш потрібно, руки в ділі.
Ну що?
Цветов Мне срочно• 29 августа 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Життя зараз тут.
В моєму регіоні мобілізували фермера, 70 га угіддя
На його вулиці всі чоловіки, окрім 2х, мобілізовані і воюють
В нас мега спокійний регіон
Але така ситуація в кожному селі
Уявляєте тих жінок? Як їм вести господарство, поля і тд
Де брати спокій і радість таким людям?
В нас мега спокійний регіон
Але така ситуація в кожному селі
Де брати спокій і радість таким людям?
АнтиТанкист• 29 августа 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
В нас мега спокійний регіон
Але така ситуація в кожному селі
Де брати спокій і радість таким людям?
В нас мега спокійний регіон
Але така ситуація в кожному селі
Де брати спокій і радість таким людям?
Уявляю, мій брат мобілізований. Але позитивно налаштований, шлемо йому смаколики різні,побратимам сушимо овочі/ фрукти.
Усатая полосатая• 29 августа 2023
Туманно я его вижу. Т к послезавтра переезжаем в другую страну.
VitalinkaGL• 29 августа 2023
Все распланировано.
Учеба ,работа.
Весной планирую переезд.Жду мужа,его надо устроить тут(работа,язык,медицина).
Собираю деньги,вернемся,останемся,переедем в другую страну-везде пригодятся.
В общем,все как всегда.
Боже,храни короля)
Учеба ,работа.
В общем,все как всегда.
Боже,храни короля)
Пасти Ла• 29 августа 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
А если завтра обнаружат рак 4стадии то как жить?А если послезавтра вылетит на встречку фура и сразу смерть?
Котомафия• 29 августа 2023
Плохо вижу.
Зависит от политической обстановки, от того , как долго военное положение будет.
После начала войны я стала ужасно тревожная при мысле о будущем.
Ни о чем хорошем не думается. Не знаю, как себе запретить думать.
Котомафия• 29 августа 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Я в Україні. живемо далі.
Чоловік аграрій, дитина у школі, урожай гарний. Заробіток є. То ж чекаємо закінчення війни.
Я так же. Живу, работаю. Муж работает.
Готовлю ребенка в школу.
Это немного отвлекает. Но прошлой осенью, когда я на работе. ребенок в школе. И тут Тревога!!! Мне сразу так тревожно на душе . Не за себя, за ребенка.
Вот вспомнила, и волна паники накатила :(
Готовлю ребенка в школу.
Котомафия• 29 августа 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Ну так всі негативні сценарії можуть бути, і хвороба, то що? Вже жерти себе зараз?
Треба діяти, робити щось, займатися справами, брудні думки лізуть в голову тим, хто не зайнятий. Ще й притягуєте в дім негативну енергію.
Вот я и стараюсь сказать себе СТОП. Сейчас все хорошо : солнышко светит, живы, здоровы, работа есть , дом, еда ... Живем и радуемся. а про плохое. что может случиться. а может и не случиться, думать не буду! Буду сажать цветы, рисовать. покупать тетради к школе.
вАлнуюся сильнА• 29 августа 2023
Ответ дляПацака-задирака
Вірю в краще, з початку війни взяла життя в свої руки. Налагодила життя і живу краще, ніж до війни. Тому надія є. Дітей ще немає, але планую, навіть якщо ще буде війна
Ви в Україні?
Котомафия• 29 августа 2023
Ответ дляАнчо Ус
Ми живем просто на паузі. Мені це важко, бо коли є план, я живу, я дію. Відчуваю себе болотом. Листаю фото в телефоні до вторгнення і плачу.
Тримаюсь за роботу.
Спасибо, мне как-то проще, когда понимаю, что я не одна такая ’чекнутая’. Так говорит мой муж.
Он не понимает мои страхи. переживания, тревоги ... я тоже не всегда сама себя понимаю.
Мне тоже очень сложно жить одним днем или одно неделей. Без планов.
Стараюсь хоть на вечер какие -то плану строить (что приготовить, в какой магазин зайти, какой фильм посмотреть ).
вАлнуюся сильнА• 29 августа 2023
Ответ дляПасти Ла
Очень рада за вас!
вАлнуюся сильнА• 29 августа 2023
Ответ дляПацака-задирака
Так, Київ
Молодці! Тут важче бути щасливими, тому дуже рада за вас!
Пацака-задирака• 29 августа 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Дякую! Бажаю щастя і миру в душі вам ❤️
Міряю від одиниці• 29 августа 2023
Ничего хорошего в Украине не будет.
Конца войны и не видно.
Много разрушений. Много людей не вернётся из беженства.
Ну и постоянный агрессивный сУсед.
Она и так отсталая и зачовганная была.
Конца войны и не видно.
Ну и постоянный агрессивный сУсед.
Она и так отсталая и зачовганная была.