Зілля до весілля• 29 августа 2023

От кажуть, що наше оточення дуже на нас впливає

Я так вважаю теж. Воно і мотивує, і формує, і щось підказує, і ще багато чого.

От питання, а де його взяти?
Щедрик ведрик• 29 августа 2023
В школе, в институте, на работе. В гольф-клубе в конце концов.

автор Зілля до весілля • 29 августа 2023
Я працюю з дому, моє оточення мама пенсіонер, сусідка поверхом нижче, і продавчиня в магазині. Все.
Радостина• 29 августа 2023
Соціальні зв´язки будуються десятиріччями, на порожньому місці за один день їх не побудуєш.
забиякина• 29 августа 2023
Ответ дляЗілля до весілля
А де поділись старі звʼязки? Ви вчились десь у вузі, працювали офлайн.

Якщо немає, то можна почати з хоббі. Групові офлайн заняття, у мене на танцях зʼявилось багато подруг і чудове оточення
Бесбардак• 29 августа 2023
Ответ длязабиякина

А какие танцы и сколько стоит
12 галюцинаций• 29 августа 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Еще есть алкаши с помойки и дворники под газом.
Ответ длязабиякина

У ВУЗі вчилась, дівчат було мало, 4 всього. З однією спілкуюсь у вайбері дуже банально, привіт, як справи.
Працювала офлайн до війни, 1 дівчина в колективі) але ми кардинально різні. Як біле і чорне, в офісі спілкувались сугубо на робочі теми і організацію робочого простору типу що купити/подарувати/замовити/повісити на стіну/пересадити квітку.

Ответ для12 галюцинаций
В нас двір спокійний
сою не люблю• 29 августа 2023
Ответ длязабиякина

Не все дружат. Я два года занималась в школе танго, но не с кем не дружила. Только занятия.
забиякина• 29 августа 2023
Ответ дляЗілля до весілля
У вас певно якась цікава спеціальність, нетипова для жінок?

Тоді думаю якісь курси/хоббі в офлайн вам підійдуть. Ви там зможете знайти друзів. Правда не знаю чи вам звично з жінками спілкуватись, якщо пів життя навколо чоловіки. Але це вже інше питання
забиякина• 29 августа 2023
Ответ дляБесбардак
А какие танцы и сколько стоит
Будь-які танці підійдуть. Обирайте що вам більше до душі. Та навіть групові заняття по фітнесу. Як мінімум в роздягальні можна почати спілкуватись, хто скільки займається, які результати і тд. Щоб розмову завʼязати. Туди часто приходять і час провести і поспілкуватись.
забиякина• 29 августа 2023
Ответ длясою не люблю
Тоді треба шукати іншу школу, бо дійсно не прям скрізь) може бути що саме в одному місці зберуться такі, яким не цікаво.
Але в більшості випадків цікаво і знайти можна.

Я 7 років танцюю в дорослому віці і змінила багато шкіл. Скрізь знаходила спілкування, а в останній так взагалі подруг. При цьому сама інтроверт
сою не люблю• 29 августа 2023
Ответ длязабиякина

Вы не поняли. Я сознательно держу дистанцию. Оно мне не надо.
забиякина• 29 августа 2023
Ответ длясою не люблю
Аааа, вибачте. Ну такі люди скрізь є і ви маєте на це право. Але є і інші, і вони там себе добре почувають теж. Танці для всіх)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 29 августа 2023
вы- центр Вселенной, а не Ваше окружение.
Теща дочки• 30 августа 2023
Я пішла на різні групові заняття.
Особливо зайшли фінансові та психологічні ігри.