Міряю від одиниці• 29 августа 2023

У вас теж звільнили всіх вчителів, які не повернулись з-за кордону?

Прикордонна Сумська область, форма навчання- змішана. Вчителів, які за кордоном попросили звільнитись. Зрозуміло, що дуже багато вчителів іноземних мов за кордоном. Так наш клас залишився без гарної англічанки, щодо вчителя німецької ще не повідомили. Іншій підгрупі не могли протягом року вчителя англ.мови знайти.
Хіба це вихід звільняти вчителів? Особисто я згодна на дистанційну роботу.
Як у вас?
Ні за холодну воду• 29 августа 2023
Ответ длямиссДавеча
Наш ВУЗ, від початку повномасштабного вторгнення, був на онлайн навчанні. Я за кордоном прекрасно справлялась з обов´язками. В червні мені поставили вимогу: або повертатися, або звільнитись. На нашому факультеті і далі буде форма навчання - онлайн
Ви повернулись?

миссДавеча• 29 августа 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Ви повернулись?
Звільнилась.
Ну ниче се• 29 августа 2023
Харьковская область пока работают все, кто выехал, но у нас давно объявили, что будет онлайн, школа повреждена.
МинерАлочка• 29 августа 2023
Ответ длямиссДавеча
У ВУЗі завжди черга бажаючих) а зі школами незрозуміло, бо туди й так не дуже хотіли йти працювати
Тільки в мільйонниках. В провінціїї за працевлаштування вчителем платили або брали своїх. В мене є досвід роботи Краматорськ- Київ- Броди- є з чого робити висновки
Йцфыяч• 29 августа 2023
Ответ дляЧарочка діда
Суми - дуже специфічне місто зі специфічними закладами освіти, в тому числі і місцевими вишами
А що не так, діти в школі все добре, СумДУ один з найкращих вузів України
Бубль Гум)• 29 августа 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Так на каждый предмет есть программа и учебник - что она может нести?
ну начит она не знает программу, чепуху про системные блоки, оперативную память, но это все чушь
Колупалочка• 29 августа 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Наша держава чокнулась
Зе в 2019, коли обрати ЗЕ і слуг

А я нівроку• 29 августа 2023
Університет-так, звільняють.
И.О. человека• 29 августа 2023
Выехали за границу, живете на социале? Освободите место для тех, кто остался в стране. У нас уволили всех, кто получал деньги за границей. На их места пришли учителя, которым не было места, но они в городе. Или в стране.
И.О. человека• 29 августа 2023
Ответ дляКраля-Галя
Всі не виїдуть і не виїхали. Є купа людей з пед дипломами, які раніше в школу попасти не могли, навіть якщо і хотіли. Немає проблем з кадрами. Тому і тримаються ті, що закордоном за місця, бо не просто влаштуватись в школу. Бо по вашій логіці вони би давно самі звільнились, бо ті копійки їм закордоном ні до чого, а час на онлайн треба тратити. Так вигідніше на касу закордоном, але вони ж чомусь вхопилися за місця в укр школах.
Так и есть. В моем городе к работе приступили те, кому не было места, которые держали за выехавшими.
И.О. человека• 29 августа 2023
Ответ длямиссДавеча
Хіба не логічно? Ви свій вибір зробили виїхавши. На ваше місто прийдуть ті, кому потрібна робота, живучи тут, в Україні.
Alexandr-ina• 29 августа 2023
Ответ дляСметчица
А эти учителя работали дистанционно, полноценно или только числились?
Є законні підстави звільнити вихователя? якщо він дистанційно не працює ( треба бути з дітьми школа виходить офлайн), знаходиться за кордоном і не звільняється сам.
ПП-шница• 29 августа 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Тобто треба було тримати за ними робочі місця на невизначений термін?
Ще й зп платити просто за те, що вони є
120-120-120 (не худею)• 29 августа 2023
Ответ дляХуАнита
Экономику Украины учителя, тратящие деньги на территории Украины, никак не спасут. Это как для человека в глубокой коме помаду покупать. Не надо популистскими лозунгами мыслить.
а швондерам сучасним не доходить, що більшість тих, хто за кордоном, гроші українські тратять якраз таки в Україні, оплачуючи картою комуналку і допомагаючи рідним, котрі залишились вдома.
Так знаменита Тетьоха на початку війни тут верещала і ковбасилась, поливала помиїми тих, хто виїжджає, і чекала, що ’всі місця позвільняються, нам будуть подвійно-потрійно платити’ до речі, куда вона ділась, цікаво)))
120-120-120 (не худею)• 29 августа 2023
Ответ дляВодійка хімарса
В нашей школе в Харькове пункт гум помощи. Есть укрытие. Т е весь 2022 год часть учителей и директор оборудования укрытие, повара готовили есть , учителя разносили лежачим и выдавали кто приходил еду и параллельно преподавал онлайн детям. Там работа кипела весь год. Жили дети, род кот пропали, бухали. Много чего были . Но многие естественно уехали, их право. Даже среди уехавших и мужчины. Думаете между ними будут нормальные отношение и коллектив сложится? Там их директор не примет просто.
уті бозя))) так спочатку може дочекайтесь,щоб просили прийняти)))
120-120-120 (не худею)• 29 августа 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Ні, не всіх. Моя родичка півтора роки за кордоном і працює дистанційно. Отримує зарплату, пенсію. Ще й за кордоном оформила пенсію і виплати, само собою.
яку вона могла пенсію за кордоном оформити?
120-120-120 (не худею)• 29 августа 2023
Ответ дляJacqueline.
Все верно написали, но отмечу, что некоторые школы не поснимали надбавки - от чего это зависит неизвестно, то есть статус школы ’гимназия’ или ’лицей’ не влиял. Подозреваю, что связи у администрации хорошие)
Но это единичные школы, а так да, за обнять и плакать
не познімали за рахунок доплати з місцевого бюджету, скоріш за все. Якщо місцевий бюджет громади спроможний, то доплачують. А якщо громада дотаційна, то звідки доплатять?
120-120-120 (не худею)• 29 августа 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Нет, ставку платит государство, надбавки и доплаты - местный бюджет и вот он платит меньше или не платит совсем. Сама ставка - это половина зарплаты, остальное надбавки за звание, категорию, стаж, проверка тетрадей, престижность и т.д. поэтому так. В киеве может и платят почти все, а в маленьких Мухомрансках нет конечно, а зачем?...
до чого тут ’а зачем’? Ви порівнюєте бюджети Києва і ’маленького мухосранська’?
120-120-120 (не худею)• 29 августа 2023
Ответ дляМинерАлочка
Онлайн могут преподавать и студентьі иняза с охотой. Все правильно, попой на двух стульях долго не усидишь
’студентьі иняза с охотой’

120-120-120 (не худею)• 29 августа 2023
Ответ дляЩира українка
А сидячи кожен у себе в картонному будиночку - є гарантії безпеки? То давайте взагалі похєримо всю освіту в Україні.
А давайте так: яка ціль для терориста більш лакома в плані ’прінуждєнія к міру’ - окремий будиночок чи школа з тисячею дітей?
120-120-120 (не худею)• 29 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Не сперечаюсь. А вас чого так чіпає? Ви шлете чи отримуєте? Так. Платити з бюджету і тратити десь - збитки. Завозити валюту ззовні - прибутки. У вас теж вчитель праці економіку викладав? І ті, хто пише про ’копійки’. - сильно помиляються. Суми там такі, що куди там тим злощасним барабанам на вошивий мільйон.
пишіть побільше))))
МАМА НИКИТКИ-2• 29 августа 2023
Ответ дляVitalinkaGL
Николаев,все дистанционно,поэтому учителя сидят за границей.
Англ.по моему,вообще в США,т.е.возвращаться не планируете.
Як вони з США дітям уроки ведуть?
120-120-120 (не худею)• 29 августа 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
А нічого, що вони сплачують податки і ніякими соц.послугами не користуються?
ви ’тётьохам’ нічого не докажете. Просто треба почекати початку навчання)))
Сижу_и_плачу• 29 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
а типа на их место очередь?
у нас ушла учительница по информатике, ну такой себе предмет, во втором классе.
Ведет теперь класс рук. такое несет, что лучше бы не было этого предмета чем хренью головы детям забивать
Ну смотря где, в киеве знаю, быстро всем замену нашли. Много переселенцев
Yairish• 29 августа 2023
Погано, що вся історія зі звільненнями тих, хто поїхав, іде ’широкими граблями’. А рішення має прийматися в кожному окремому випадку. Якщо є поїхавший у Німеччину вчитель математики, а в його місті в Україні є безробітний аналогічний фахівець, то да, я за звільнення і прийняття того, хто на місті, кому треба робота, і у кого немає соціалу. А якщо це містечко, де не залишилося вчителів англійської, наприклад, і навчання онлайн - то треба залучити того ’поїхавшого’, якщо він згодний, щоб діти могли отримати якісну освіту. Чи навіть перевести цей предмет на онлайн
Чаклунка-ведунка• 29 августа 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Проблема в тому, що не зважаючи на наявність пед.університету в місті, не можуть знайти вчителів англ. і німецької мов.
Проблема тільки в Вас, вчителя знайшли, навіть двох, а Ви ніяк не заспокоїтесь. Вам мало виносити мозок батькам в класі, так Ви ще й сюди це винесли. Займайтесь індивідуально з цим вчителем, якщо Вам вона так подобається і не створюйте проблем іншим.
Країна мрій• 29 августа 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Місця і так за ними тримають на час війскового стану,але працювати не будуть дистанційно,тільки бути на місці.
Я вчитель.
Чаклунка-ведунка• 29 августа 2023
Ответ дляYairish
Там інша ситуація, вчителя знайшли, навіть двох, автор хоче, щоб викладав саме той вчитель, якого звільніли. Діти ходили до школи, і, коли в них була англійська, кожен повинен був зайти в Зум зі свого телефону в навушниках і так займатись, це нормально? Коли лунає тривога, то вчитель, який проводить урок, веде клас у бомбосховище, і як вчителька з Англії це зробить?
Украиночка• 29 августа 2023
В Запорожье поувольняли всех ещё год назад🤷
Украиночка• 29 августа 2023
Ответ дляПП-шница
Ще й зп платити просто за те, що вони є
Школы моего города работают исключительно онлайн. Учитель вполне себе может вести уроки из-за рубежа. Но нет, всех уволили год назад.