Міряю від одиниці• 29 августа 2023

У вас теж звільнили всіх вчителів, які не повернулись з-за кордону?

Прикордонна Сумська область, форма навчання- змішана. Вчителів, які за кордоном попросили звільнитись. Зрозуміло, що дуже багато вчителів іноземних мов за кордоном. Так наш клас залишився без гарної англічанки, щодо вчителя німецької ще не повідомили. Іншій підгрупі не могли протягом року вчителя англ.мови знайти.
Хіба це вихід звільняти вчителів? Особисто я згодна на дистанційну роботу.
Як у вас?
Украиночка• 29 августа 2023
Ответ дляПП-шница
Ще й зп платити просто за те, що вони є
Чем отличается учитель-ВПО от учителя-беженца?

Украиночка• 29 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Як вони з США дітям уроки ведуть?
Из Германии, живя на пособие, почему нет? А так последнее проедают на аренде в Ужгороде. Зато арендодатель отлично эти деньги осваивает в Европе. Всем хорошо?
Оксана_12• 29 августа 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
пишіть побільше))))
Дякую. Куди ж я без дозволу такої важливої людини.
миссДавеча• 29 августа 2023
Ответ дляИ.О. человека
Хіба не логічно? Ви свій вибір зробили виїхавши. На ваше місто прийдуть ті, кому потрібна робота, живучи тут, в Україні.
Ну це ж правильно, що людина з науковим ступенем, виїхавши з дому через війну, буде працювати фасовщицею на заводі, чи розкладати товари в супермаркеті?
Чому я повинна поступитися місцем комусь, якщо я виконує свої обов´язки в повному об´ємі?
Молчавочка• 29 августа 2023
Ответ дляУкраиночка
Ну пусть себе сидят на пособие.
У нас в школе в прошлом сентябре уволили всех, кто не вернулся.
Школа весь год офлайн
Молчавочка• 29 августа 2023
Ответ длямиссДавеча
Як ви можете виконувати обов’язки в повному обсязі?
Украиночка• 29 августа 2023
Ответ дляМолчавочка
Ну пусть себе сидят на пособие.
Школа весь год офлайн
Правильно. Ещё нарожаете🤦🏻‍♀️

Молчавочка• 29 августа 2023
Ответ длямиссДавеча
Наш ВУЗ, від початку повномасштабного вторгнення, був на онлайн навчанні. Я за кордоном прекрасно справлялась з обов´язками. В червні мені поставили вимогу: або повертатися, або звільнитись. На нашому факультеті і далі буде форма навчання - онлайн
Настав час робити вибір
Молчавочка• 29 августа 2023
Ответ дляУкраиночка
Правильно. Ещё нарожаете🤦🏻‍♀️
С логикой у вас беда
woman Warrior• 29 августа 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Тобто треба було тримати за ними робочі місця на невизначений термін?
А у нас огромное количество мечтаюших работат в школе?
А из этих мечтающих какое количество знающих и имеющих право работать с детьми?
режим решил так или иначе вернуть уехавших женщин с детьми, и цена его не останавливает, как и методы?
надеюсь, уже все укрытия готовы, и вообще забота о детях, и прости господи, их образовании вдруг стала , боюсь сказать, важна?
woman Warrior• 29 августа 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ого. Тобто людина поїхала можливо назавжди, але її робоче місце залишимо за нею -- з поваги до цінного кадру. Діти лишилися, вчителька поїхала. Королівство кривих дзеркал.
Ключенвое слово-возможно.
И поехала она со своими детьми.
Кто там остался-у них свои родители есть.
Грамотний хвіст• 29 августа 2023
В нас звільнили, тому що навчаємось очно.
woman Warrior• 29 августа 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Зарплату им платит Украина, а тратят они её в других странах. Дистанционно работать это одно, но тратить деньги доя экономики нужно здесь. И это не только учителей касается , много так работают. Т е там выплаты и льготы, бесплатные квартиры оформляют, а ЗП с наших денег им платят.
Люди полуают деньги за свою работу.
С фига кто то должен решать, где им и как тратить?
Может , сначала ответят,что еще неразворовано?
МАМА НИКИТКИ-2• 29 августа 2023
Ответ дляУкраиночка
🤦🏻‍♀️
Німеччина? Ви питання і пост до цього читали? Мова про викладання з США
Бабулька• 30 августа 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Саме так!!! І ніхто не говорить про назавжди!!! В Харкові дистанційне навчання, але бовдури втратили неймовірну вчительку англійської. Про неї можна сказати, що її не замінять! Ми до цієї гімназії повертались через неї в тому числі. В неї все буде добре, а ось гімназія в її обличчі багато втратила. Там, де очне навчання, зрозуміло, а там, де дистанційне, берегти кадрів потрібно!!!
Бабулька• 30 августа 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Бред не несите, если не знаете!!! А квартиры свои в Украине с каких они денег оплачивали?И ещё множество потребностей, на которые нужна гривна была. Помощь родственникам и додати в конце концов с этих денег были. Не будет гривны, уже минус помощь ЗСУ. А налоги они платили точно так же.
Украиночка• 30 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
🤦🏻‍♀️
А обязательно если учитель, то уезжать на край света?
Дякую_аж_підскакую• 30 августа 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Нам надо срочно пересматривать принцип зарплаты учителей. Старые маразматички получают овердофига за стаж и кучу доплат. А молодые учителя естественно за копейки идти не хотят. Надо уравнивать зп всех независимо от стажа.
Надо платить за компетенции и качество уроков, а не за стаж. Новый министр что-то об этом говорил, но систему разрабатывать с нуля не так просто и быстро, особенно у нас.
Бабулька• 30 августа 2023
Ответ дляТут надолго
Ага, тут зп получают, там пособие.. Отлично. А молодые специалисты днем с огнем не могут устроится. Правильно, что увольняют, нечего сидеть на двух стульях. Тем более это сфера образования, учителя нужны на месте.
Вы знаете что от зп осталось у учителей? Вряд ли. Очередь стоять не будет. В бюджете нет денег , это понятно, но страдают дети

Украиночка• 30 августа 2023
Ответ дляМолчавочка
С логикой у вас беда
Зато у вас все шикарно: обрезать людям все стимулы к возвращению, а потом вопить как же возвращать беженцев 🤦🏻‍♀️
Бабулька• 30 августа 2023
Ответ дляСливочная пенка
В смысле,они все равно работают на дистанционном обучении,и лучше украинских коллег,нет проблем с электричеством
100%
Дякую_аж_підскакую• 30 августа 2023
Ответ дляwoman Warrior
Ключенвое слово-возможно.
И поехала она со своими детьми.
Вона зробила свій вибір, школа - свій. Що не так?
Бабулька• 30 августа 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
А поїхала вона через власні забаганки? Чи може, тому що війна?
автор Міряю від одиниці • 30 августа 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Проблема тільки в Вас, вчителя знайшли, навіть двох, а Ви ніяк не заспокоїтесь. Вам мало виносити мозок батькам в класі, так Ви ще й сюди це винесли. Займайтесь індивідуально з цим вчителем, якщо Вам вона так подобається і не створюйте проблем іншим.
Я вас здивую, мене з початком війни навіть не має в жодній вайбер групі класу, тому виности мозок не можу. Не знаю, що там батьки обговорюють.Мабуть це ситуація типова.
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Там інша ситуація, вчителя знайшли, навіть двох, автор хоче, щоб викладав саме той вчитель, якого звільніли. Діти ходили до школи, і, коли в них була англійська, кожен повинен був зайти в Зум зі свого телефону в навушниках і так займатись, це нормально? Коли лунає тривога, то вчитель, який проводить урок, веде клас у бомбосховище, і як вчителька з Англії це зробить?
У нас не має вчителя англ.мови. І дітки 10 класу дорогу до сховища самі знаходять. Може краще помовчати?
Не танцую- но пою• 30 августа 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
яку вона могла пенсію за кордоном оформити?
Почитайте.
Ірландія на загальних підставах. Можна оформити пенсію особам, які досягли 65 річного віку.
120-120-120 (не худею)• 30 августа 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Почитайте.
так почитайте і не позортесь
woman Warrior• 30 августа 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Не так, что школа-понятие неодушевленное.
и она выбор делать не может.
А директора школ делают только то, что им приказано.
Уборщицы скоро детей буду учить математике и физике, а так-все нормально, че уж.
woman Warrior• 30 августа 2023
Ответ дляБабулька
да не, покататься захотелось.
так махровые ’патриоты’ рассуждают.
А то, что учитель женщина, человек и мама, для них не в счет
woman Warrior• 30 августа 2023
Ответ дляБабулька
не тратьте силы на объяснения.Бессмысленно.