Життє Бентежне• 29 августа 2023
Ренаир, Визаир
Когда у них обновляются билеты? Может есть какие-то часы или дни, когда можно дешево поймать билет?
ВерСаСе• 29 августа 2023
Лотерея. Не шукайте у лоукостів логіки ціноутворення. Вона дуже складна і не зрозуміла для споживача.
Жанна-Joanna• 29 августа 2023
Я помітила у обох компаній таку фішку: наприклад, сьогодні моніторю конкретний напрямок на конкретну дату, ціна хороша, навіть дуже, радію, занотовую собі, але плани ще не оформлені точно, тому поки що не купую. Заходжу до них на сайти завтра - ціна вже виросла. Через тиждень - сума вже може бути вдвічі більша. Швидкість просто космічна! Прочитала в інтернеті, що це вони спеціально накручують ціни для однієї й тієї ж айпі-адреси. Спробувала з іншого кінця міста від родичів - ціни все ще високі. Мабуть, з мого міста ніхто більше не цікавився цим напрямком, і мене було легко вирахувати. Тоді ще через VPN заходжу - і опа: ціни низькі, як тоді, коли я вперше їх побачила. Виходить, все ж вони ’пасуть’ своїх потенційних клієнтів і крутять ціни, як на аукціоні - чим довше думаєш, тим дорожче заплатиш.