Хитрушка-чекушка• 29 августа 2023

В Днепре полицейские убили мужчину

Появилось видео, как вытянули жену с машины(у него ягуар) , начали бить, он кидался на них, убили.
Ekaterina17• 30 августа 2023
Ответ для-Lemon
Интересно , на кого кричала мама детей , уберите ее, или я ее зарубаю - получается любовнице?
То не мама Була в машині , а коханка водія
Anjutka-Anjuta• 30 августа 2023
Ответ дляВаша величність
Чого ви заряли оце ’бикувати’?
в сенсі ’зарядили’? Я вживаю слово, яке найбільш влучно і точно описує поведінку таких осіб. А ось чого ви зарядили виправдовувати тих, хто так себе поводить - питання...
Leka_Leka• 30 августа 2023
Ответ для-Lemon
ю
Alena_Kunica_• 30 августа 2023
Ответ для-Lemon
А где вы это видели? Или читали
Leka_Leka• 30 августа 2023
Ответ дляAlena_Kunica_
А где вы это видели? Или читали
видео полно
Авокада• 30 августа 2023
Ответ дляТатьяна-57fb
видео с моего взгляда - голоногая визжащая свинья которая дико орала работая на публику как говорят почему она не вышла из машины загораживая собой этого ’ добромолодца ’,зачем это все снимал ребенок и подначивал пьяного папашу кидаться как быка на красную тряпку ,полицейский применил оружие для самозащиты это было видно ,и ликвидировал нарушителя еще не известно как сложилось бы по другому если бы оружие применил нарушитель порядка и на дороге лежали все полицейские кто там были и еще пару прохожих так ? а владелец машины вышел бы под залог так бы было лучше ? почему он не поехал кидаться на орков или если он из грузии как говорят надо было там кидаться у себя дома на своих , мне жаль только ребят полицейских которые уходя из дома на работу могут не венрнуться никогда из за какого то пьяного быдла туда ему и дорога представляю какой вырастит его выродок который все снимал и подначивал и довольно таки взрослый ребенок мог наоборот остановить отца
да от таких ’пападаваев’ страшно...
я писала и раньше,что не зря мусульмане прививают уважение к старшим,чтобы потом такие не бросали в спину камнями старикам.
вот такое маленькое быдло вчера спросило у мужчины ’а почему ты такой толстый?’ там и высокий и массивный мужчина, может 100кг.
наверное не видел настоящих мужчин.у него папа-глист ?)))
Elya123• 30 августа 2023
мені копа жаль, що не стримався, в стресовому стані прийняв невірне рішення((( що могло би бути, то тільки припущення, можливо копам вчора пощастило, що у водія не було травмата/вогнепала... водій - баран, хоч про померлих і не можна погано: сісти за кермо загашеним, кидатися на копів врукопашну... краще б зачинилися в машині і розповідали у вікно щось типу ’та ти знаєш, хто я? з ким ти зв´язався?’
Inna_ya_krasivaya• 30 августа 2023
Ответ дляEkaterina17
Всі хочуть до Європи, а ніхто не хоче навіть кусочком життя прожити один день як в Європі, тому що це страшно, це повага до закону, це відповідальність.

В якій країні світу громадянин держави може дозволити собі таке спілкування з поліцейським?
Не вийти з авто на його вимогу?
Чи не зупинитися на вимогу?

А все тому що водії «всебічно обізнані», як цей, сидить в Ягуарі і думає що тримає Бога за ноги, і я всьо «парєшаю», поваги до закону 0, хочу вийду з авто, хочу на#уй пошлю, роблю шо хочу!

Аж страшно за наше покоління , синок даної особи на відео «я єго заєбашу», кого, дитинко? Салфетку взяти і витерти молочко з ротика яке присохло це максимум. Виховання де, якась повага?

В цілому, це урок, повністю на боці патрульних, професійно, влучно, ефективно!

Бикота має лежати обличчам до землі і відповідати за свої дії!
🇺🇦🤝
Alena_Kunica_• 30 августа 2023
Ответ дляLeka_Leka
видео полно
Я видела только основное. Где эту орущую тащить начали из машины ну и дальше
Zelenkа• 30 августа 2023
Ответ дляВаша величність
Сьогодні виклали свіже інтерв´ю чинуша.
Труба полісмену.
Удалено администрацией...
Вкусныйпончик• 30 августа 2023
Ответ дляАвокада
так женщина должна была выйти из авто по требованию полиции.
не таких леди вытаскивали если они не подчинялись.
а эта играла на публику что ей больнааааа и угробила мужика.
А що ще вона мала зробити по трєбованію поліції? В кагарлику жінка не пручалася, то її згвалтували двоє поліцейських, прямо в відділку.
Авокада• 30 августа 2023
Ответ дляВкусныйпончик
вам вместе с ней кричать о беспределе.
моё мнение,что если остановили-предъяви документы,а потом визжи.
sky-labs• 30 августа 2023
Ответ дляМагия света
Одного точно будут судить - стрелявшего. А надо посадить или не надо должен решить суд по обстоятельствам. Если алкаш действительно напал на напарника стрелявшего, то застрелили его по заслугам.
По заслугам или нет, тоже должен решить суд ;)
str.v• 30 августа 2023
Ответ дляВкусныйпончик
по-перше, жінка не повинна була наражати на небезпеку своїх дітей, катаючи їх в стані алкогольного сп´яніння по місту.
Дуже добре, що ліквідували її чоловіка, котрий своїмі діями мог би вбити чи покалічити оточуючих.
Авокада• 30 августа 2023
Ответ дляAlena_Kunica_
это писец!она орала на публику и мальчишек переспрашивала о съемках.
Вкусныйпончик• 30 августа 2023
Ответ дляstr.v
З чого ви взяли, що вони були п´яні? По кольору ягуара визначили? Керівниців поліції вже відсторонили ща неправдиву інформацію
Авокада• 30 августа 2023
Ответ дляВкусныйпончик
а в Африке дети голодают...))куда там Кагарлыку!
-Lemon• 30 августа 2023
Ответ дляAlena_Kunica_
А где вы это видели? Или читали
в ХД есть видео
-Lemon• 30 августа 2023
Ответ дляEkaterina17
я знаю
Вкусныйпончик• 30 августа 2023
Ответ для-Lemon
Они официально разведены, уже год, и суд по алиментам уже был. Я уже нагуглила
Betelgeise• 30 августа 2023
Ответ дляFeel good
Как раз видно, что практически в упор.
Посмотрите, где находился полицейский на момент звуков выстрелов.
Он лежит на дороге. Стреляет чуть приподнявшись. Какой там упор?
vinogradoff• 30 августа 2023
Страшно представить какое наследие оставил этот водятел. Дети, которые не стесняясь орут матами, ’пападавай’ и это же впитывалось годами, можно только представить как они общаются с другими детьми и взрослыми. Отбросы общества, по другому и не скажешь
Betelgeise• 30 августа 2023
Ответ дляВкусныйпончик
До чего тут це?
Татьяна-57fb• 30 августа 2023
Ответ дляPinkyPink
Ну, вона до початку подій пересіла на водійське крісло, наврядчи вона того здорованя скрутила і силою на пасажирське пересадила... Вони це вдвох планували, бидло-шоу замість штрафу
да да действительно быдло шоу вместо штрафа а выродку сказали заранее все снимать поэтому та свинья голоногая так орала не удивлюсь что она тоже была пьяная
str.v• 30 августа 2023
Ответ дляВкусныйпончик
а до чого ягуар? мені власно пох, на авто. Не пох, на не тверезих водіїв на дорозі, тим паче тих, кто не виконує законні вимоги поліціі.
Дайте пруф про відсторення.
-Аленушка8-• 30 августа 2023
Ответ дляelegante
Ну когда уходит логика остаётся хамство )) поэтому вчиться розмовляти ввічливо ..
насчет чудо полицейского прокуратура шьет 15 лет 😉.. идите оспаривать )))
Т.е своє хамство назвати інших обісраними вам здалося доречним та смішним, а як його повернули у ваш бік, то одразу вчиться ну так послідуйте своїм повчанням та вчитесь а краще збирайте та читайте всю інформацію, щоб не виглядати глупо.

’Отже, що наразі відомо по ситуації з водієм та поліцейським у Дніпрі достоменно.

1. Машина прямо на очах в патрульних чинить грубе порушення - лівий поворот з правої полоси. Є відео.
2. За кермом в той момент перебуває чоловік, 38-річний Джумбері Силогава. Є фото.
3. Поліція починає переслідувати машину. Машина тікає, зупинити її вдається не відразу, вже на іншій вулиці.
4. Під час зупинки водій та його жінка, що сидить на пасажирському, намагаються помінятися місцями.

Припущення: єдиний реальний привід робити таке - якщо водій напідпитку. Навіть якщо він без прав - там штраф 450 грн.

Далі - все на відео з затриманням:

5. Поліцейські вимагають від жінки вийти з авто, на відмову починають її витягати, оголосивши про затримання.
6. Жінка спокійно просить дітей знімати на телефони, потім починає кричати, що їй боляче. Потім знов спокійно перепитує дітей, чи знімають. Потім знов кричить, що боляче.
7. Жінку витягають та просять лягти на живіт.
8. Чоловік вискакує з авто та нападає на копів.
9. Копи задувають чоловіка з газового балончика.
10. Це не допомагає. Чоловік б´ється з копом. Напарниця копа намагається допомогти своєму колезі, але її обхватує ззаду дружина водія.
11. Чоловік скидує копа на землю через стегно та біжить до його напарниці.
12. В кадрі коп витягає зброю та впродовж однієї секунди робить три постріли. В той же час чутно жіночі крики.
13. За дві секунди камера повертається. Напарниця копа лежить на землі без свідомості (потім з´ясовується, що їй зламано носа та лицьову кістку). Нападник лежить поруч з нею.

Отже. Чолов´яга, незважаючи на дітей в авто, високовірогідно сів за руль бухим і точно грубо порушував правила, створюючи небезпеку для інших. Коли копам вдалось його зупинити, спробував помінятися місцями з жінкою, щоб уникнути відповідальності. Коли копи затримували жінку, напав на них, завдавши поліцейській серйозних тілесних ушкоджень. І лише в цей момент коп відкрив вогонь на ураження.

Джерело 1654
Вкусныйпончик• 30 августа 2023
Ответ дляBetelgeise
До чего тут це?
До того, що поліція має діяти в рамках закону, а не трєбовать те, що їм хочеться і викидать люлей з машини.
Betelgeise• 30 августа 2023
Ответ дляstr.v
Так катав підстрелений.
Alena_Kunica_• 30 августа 2023
Ответ дляАвокада
Ну да, а где мать с криками я её зарубаю. ... мне полицейского жаль. Не справился с эмоциями. Там много вопросов и поведение, мягко говоря, этой семьи странное
Heksa• 30 августа 2023
Скільки ботяр і матрьох повилазило. Прочитала всі 80 сторінок. Пончик вже світився на скрінах, де відробляв рашкинське іпсо. Боти чітко за процедурою працюють, одними і тими ж словами пишуть, коли обговорення відходить убік, вони знову вкидують.
Адеквати, які в інших темах були проукраїнські, тут теж займають адекватну позицію.

Дівчата, не сперечайтеся з ботами, їм цього тільки і треба.