Зілля до весілля• 30 августа 2023
Паліативна медицина
Хворіє свекор. Переживаємо важкі дні. Дуже погано, лікар пропонує щоб завезли у відділення паліативне.
Може хтось проходив цей шлях. Варто?
Зілля до весілля
• 30 августа 2023
Ответ дляЗабула що?
Дома лучше
Просто треба якось допомогти. Ліки капати. Його тільки виписали в понеділок з лікарні. Не можливо дивитись на те все.
Я вдома з дітьми. Чоловік та свекруха біля нього
Нічна ненажера• 30 августа 2023
Даже не думайте мучать свёкра и свою семью дома ! Узнайте , что предлагают? Какой хоспис ? Подъедьте, посмотрите, поговорите с врачами .
Вы не сможете дома предоставить достаточный уход и обезболивание !
Знаю по своему опыту ! Папа, рак лёгких . Последние пару месяцев, хоспис просто спасение, для таких больных !
БершкомангоЗар• 30 августа 2023
Так, в Києві дуже хороші паліативні відділення на Верховинній та Червоноткацькій.
Зілля до весілля
• 30 августа 2023
Ответ дляНічна ненажера
Так. Схиляємось до такого
Зілля до весілля
• 30 августа 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Ми не в Києві( читала на Афіні, що хороші там відділення
А_я_ЛОЖУ!• 30 августа 2023
Якщо ви всі однієї думки, син та дружина згодні, то навіть не сумнівайтесь і шукайте лікарню.
долой_лама• 30 августа 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Якщо Ви читаєте Афіну, то розумієте, що варто і навіть необхідно дати таку паліативну допомогу вашому свекру.
Я сама в цій хворобі. І якщо що, єдине бажання - щоб мене в цей час не доглядали близькі, і щоб менше боліло. Сил вам всім.
Забула що?• 30 августа 2023
Ответ дляНічна ненажера
Угу.... Любой хоспис лучше дома ....
Зілля до весілля
• 30 августа 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Вже завезли батька. Важко це все.
Зілля до весілля
• 30 августа 2023
Просто хочемо поїхати до дідуся. Не знаю як підготувати дітей.Старші все розуміють. Меншому- 7.
Дуже люблять його.
А_я_ЛОЖУ!• 30 августа 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Вже завезли батька. Важко це все.
Звичайно важко. Рідний же.
Нічна ненажера• 30 августа 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Звичайно важко. Рідний же.
Коли рідний в муках і ти не в змозі допомогти , це страшніше ! В лікарні завжди знеболять . Батько практисно не чув болі , тільки слабшав на очах .....
Печальки.нет• 31 августа 2023
Я знайшла хоспис, мама там прибула тільки два тижні. То було правильне рішення, не жалкую.
Зілля до весілля
• 31 августа 2023
Помер наш тато та дідусь. Сьогодні в 3:15 ночі. Чоловік був біля нього. Плачемо. Він був таким чудовим. Найкращим дідусем на землі