Заліковий троль• 30 августа 2023
Дівчата, хто в курсі цієї новини, що в школах кажуть?
❗️Доступ населення до облаштованих укриттів у столичних закладах освіти має бути цілодобовим
Таке рішення ухвалила Рада оборони Києва. Безперешкодне перебування громадян у захисних спорудах цивільного захисту під час повітряної тривоги мають забезпечити голови районних адміністрацій столиці та керівники закладів освіти Києва.
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Ответ дляКраїна мрій
Виходить, що вас також мають не пускати в укриття до вашої дитини в школу, бо дорослим же не можна
А в київських школах так і було: діти в підвалі, батьки чекають біля школи, щоб забрати дитину (уроки закінчились). Деякі батьки з дітьми дошкільного віку стоять під школою під час повітряної тривоги.
Освітяни і дітей не віддають батькам, і батьків не пускають до дітей в підвал. Захоплення заручників, є така стаття в Кримінальному кодексі.
МояХатаЗкраю• 30 августа 2023
Ответ дляКредитная
А вы смотрите на какой пост я писала комментарий. Там речь о том, что охранник ночью откроет посторонним. Т.е. и днем обязан открывать, во время тревоги. Об этом был мой пост.
Вдень воно відкрите вчителями.
ЯкаКраля• 30 августа 2023
Ответ для-Ань-
Мабуть, готує братські могили для корінного населення України.
А то дійсно, щось багато незгодних ’дагаварівацца гдєта пасєрєдінє’
МояХатаЗкраю• 30 августа 2023
Ответ дляКнопус
Что вы предлагаете?
Пропоную облаштовувати укриття для неучнів школи в іншому підвалі, вони є, просто ніхто не хоче гроші вклалати, а школа за допомогою батьків вде зробила, дуже зручно.
dahashutka19• 30 августа 2023
Ответ для-Ань-
Капець...в Дніпрі кажуть, що без проблем дітей будуть віддавати и батьків в укриття пускати. Подивимось як воно буде
Заліковий троль
• 30 августа 2023
Хіба настільки мало укриттів, щоб ризикувати ще й дітьми, та хіба батькам буде спокій, коли думаєш про те що чи вистачило місця дитині у укритті, бо наплив бажаючих у кожній школі може бути різним
Ответ дляdahashutka19
А у нас в шкільний вайбер скинули фото тексту з ’правилами поведінки’ під час повітряної тривоги. АНОНІМКУ без підпису і печатки.
Що під час повітряної тривоги всі двері освітяни закривають на ключ, нікого не впускають і не випускають. І ніхто з батьків, які очно в школу дітей водили, навіть не повозмущались. Тусувались під школою, ждали кінця повітряної тривоги, щоб дитину забрати.
МояХатаЗкраю• 30 августа 2023
Ответ для-Ань-
Ні, вчителька має кидати весь клас і вести вашу бусінку на вихід.
Домовенок Кузя• 30 августа 2023
Ответ для-Ань-
А Ви чого не повозмущались?
Все і одразу• 30 августа 2023
Ответ для-Ань-
А тепер вчительку разом з охоронцем треба відправляти на курси рукопашного бою та стрільби, щоб вона могла захистити дітей, якщо в укриття спуститься невдекват.
Домовенок Кузя• 30 августа 2023
Ответ для-Ань-
Як завжди, освітяни живуть не по законам, а по правилам.
Система гнила, але як не дивно - вона всіх влаштовує. Всі тільки обурюються в своїх чатиках і на форумах, а взяти ініціативу в вирішенні проблеми у власні руки - зась.
Кредитная• 30 августа 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Вдень воно відкрите вчителями.
Открыть-то не проблема. Но учителя там не сидят днем охранниками. Зайдет бомж, насрет и уйдет. Образно говоря.
Несу добро людям• 30 августа 2023
Ответ для-Ань-
У київських школах,дітей віддавали батькам під час тривоги під розпис у журналі. Ніяких заручників і батьків, що штурмують підвали.
Українська Мрія• 30 августа 2023
Поруч зі мною школа, в яку ми з малою ходимо під час тривоги, люди там одні і ті ж самі ходять, від сили 10 чоловік. Це велика проблема +10 чоловік в укритті під час робочого дня? Не думаю, тому і проблеми не бачу.
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ви зрозуміли, що ви написали? Під час повітряної тривоги всі учні і працівники школи мають знаходитись в найпростішому укритті. Там не одна вчителька, а багато. І не тільки вчителі, а й інші дорослі особи - директор, прибиральниці, кухар, посудомийка. Один з них може вивести дитину і віддати батькам.
А насильно розділяти батьків і дітей можна тільки по рішенню суду.
Зубожиння• 30 августа 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Одного бомжа для розваги всієї школи вистачить.
Одного педофила или сумасшедшего с гранатой. Тут родителей в школу не пускают, а как тревога то все подряд могут? Как всегда «авось»…
Заліковий троль
• 30 августа 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Тож усі були не в курсі, що тепер можна всім ходити, в наступний раз ви уже з дитиною можете не влізти до укриття
Заліковий троль
• 30 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
Так уже всі забули про масове мінування шкіл, як дітей на вулиці виводили в морози
Ответ дляНесу добро людям
В деяких школах і таке було. Це вже трохи краще, але теж незаконно.
Хіба діти це якийсь товар, що їх видають під розпис в журналі?
Мама і батько це не сторонні люди. Вони можуть забирати СВОЮ дитину без усіляких розписів.
Вчителі чомусь не пишуть батькам розписку, що зранку взяли дитину і обіцяють повернути в той же день, в такий-то час, живу і здорову.
А зараз це було б дуже актуально: коли всіх дітей хочуть загнати на навчання в приміщення шкіл. Хай щодня вчитель/завуч/директор пишуть і дають батькам розписки, що такого-то числа беруть дитину в приміщення школи на навчання і повернуть в цей же день дитину батькам живу і здорову.
Несу добро людям• 30 августа 2023
Ответ для-Ань-
Во время учебы, ответственность за жизнь детей несут учителя. И именно поэтому, до окончания уроков, родители могут снять ответственность с учителя только в письменной форме
Галябалована• 30 августа 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Мда. Батьки платять за охорону, щоб діти були в безпеці, а під час тривоги може приходити будь-хто - педофіл, мінувальник, кишеньковий злодій тощо. Та і хіба буде місце для всіх бажаючих в школі?
Хорошо, а если будет сообщение, что летит баллистическая ракета и вы с ребенком своим на улице возле другой школы, будет правильно если вас туда не пустят?
МояХатаЗкраю• 30 августа 2023
Ответ дляКредитная
Укриття відкривається для доступу сторонніх людей ЛИШЕ під час тривоги. Між тривогами воно або закрите, або на вході сидить вахтер. Читайте саме розпорядження уважно.
Галябалована• 30 августа 2023
Ответ дляКредитная
В каждом доме есть подвал, но людям пофиг что там бардак, надо в школу идти.
В подвалах опасно прятаться. Это не бомбоубежище.
Патика-мотика• 30 августа 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
А что с классом в подвале случится за это время?
Ответ дляНесу добро людям
А ви не переживайте за вчителів. Якщо що, вони напишуть акт, що мама забрала дитину. Освітяни вміють прикривати свої жопи всякими папірцями.
А більшість батьків поводяться так, наче це не ваша дочка/син, а якась сирота, яку ви берете під розпис в оренду. Наче не батьки головні, а дитина належить школі. А вам іноді цю дитину віддають під розпис.
Насправді освітяни просто надають освітні послуги. Навіть не навчають, а надають послуги.
Патика-мотика• 30 августа 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Видели, что сегодня на Д-чах было? Если так прилетать будет, то народу в укрытиях прибавится!
Несу добро людям• 30 августа 2023
Ответ для-Ань-
Я не переживаю за учителя, а переживаю за ребёнка. И меня устраивает, что без моего разрешения он не может уйти из школы или убежища,что есть взрослый, который за него отвечает. И мне совершенно не трудно сделать пометку в журнале,чтобы ответственные за убежище знали, сколько у них там людей