Барабан для дорослих• 30 августа 2023
Насадки на електричну щітку
Чи можна будь яку купляти, чи тільки тієї фірми? У мене якась Vega, а насадки не можу знайти((
Барабан для дорослих
• 30 августа 2023
Ответ дляtarveldy
Алі, в мене Філіпс , там є сумісні, різниці з оригіналом великої не помітила , але ціна раза в 4 менша
Шукати на Алі? А як фірма називається?
Барабан для дорослих
• 30 августа 2023
Ответ дляtarveldy
В пошук забийте насадки на ел.зубні щітки і там їх буде сила силенна
Ніколи ще нічого не замовляла на алі 😅
Барабан для дорослих
• 30 августа 2023
Ответ дляtarveldy
Нууууу, це як наркотик ))) от зараз назамовляла купу фігня різної для прибирання і швейної машинки, вже руки чухаються
Одяг не раджу там дивитися навіть
Тільки спригнула з іхерб і мейкап, і вот опять))