БЦАшка• 30 августа 2023
Если в железе, которое я принимаю есть фолиевая, то дополнительно можно пить?
Беременна, первый триместр, назначили железо.
В нем есть Фолиевая 0,35 мг (гино тардиферон) , у меня есть еще отдельно фолиевая 0,87 мг
Стоит ее пить дополнительно? Или это перебор?
Борець за гаманець• 30 августа 2023
У мене вітаміни куди входить фолієва кислота, там вона 0,4 дозування. Лікар сказав що можна і 0,5 пити, але досить і 0,4 аби додатково не пила. Запитайте у свого лікаря краще)
Кофе в лобби• 30 августа 2023
Треба порахувати скільки фолієвої кислоти ви споживаєте в сумі. Якщо що, можна купувати надалі просто Тардиферон (він без фолієвої кислоти). Я ним гарно підняла рівень феритину за 2 місяці: з 35 до 70
БЦАшка
• 30 августа 2023
Ответ дляКофе в лобби
Не знала, что он есть без фолиевой
1.22 мг выходит всего фолиевой если принимать дополнительно
Кофе в лобби• 30 августа 2023
Ответ дляБЦАшка
Не знала, что он есть без фолиевой
Є. Я теж спочатку купувала Гіно-тардиферон, потім просто Тардиферон. І він дешевший