Невгамовна сила• 30 августа 2023
Харчування через день
Попався хлопець в тіетоці, який каже, що харчувався через день і схуд на 12 кг за 2 місяці.
Але не можу його знайти тепер
Як правильно ця схема працює? Їсти 12 через 12, пропускаючи по суті 2 прийоми їжі, чи все таки 12 через 36, пропускаючи всі 3 прийоми їжі через день.
Хто хоче написати, що це шкідливо і т.п. - не потрібно, будь ласка
Але не можу його знайти тепер
Невгамовна сила
• 30 августа 2023
Неправильно написала, вибачаюсь. 24 через 24, чи 12 через 36
Зліпок ступні• 30 августа 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Я с завтра до завтрака сутки пропускаю много лет
Просто поддержка веса
Невгамовна сила
• 30 августа 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Просто поддержка веса
Тобто снідаєте і на наступний день знову снідаєте?
Небоброїдка• 30 августа 2023
зачем это все?
чувство голода накапливается, один день вы будете голодная бОльшую часть дня, а на второй будете топтать как не в себя, не исключено что с перебором калорий
Цідило правди• 30 августа 2023
Ответ дляНевгамовна сила
В інтервальному є варіант 23/1. Але інтервал дійсно можно збільшувати.
Цідило правди• 30 августа 2023
Ответ дляЙцфыяч
Не треба. Пошкодите організм
Якщо їсти норму бжу то чого?
ЦібаФу• 30 августа 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Я зрозуміла. З Одеси з бородою?
Цідило правди• 30 августа 2023
Ответ дляЙцфыяч
Якщо за раз зʼїдати норму то це дуже велике навантаження на шкт.
Ця тема зараз достатньо поширена. Йде вивчення, є вже якась статистика, що аутофагія допомогає при деяких захворюваннях , є багато прихильників інтервального харчування. Я одна із них. Але мій інтервал 6/18.
Невгамовна сила
• 30 августа 2023
Ответ дляЦідило правди
Вийшло схуднути?
Зліпок ступні• 30 августа 2023
Ответ дляНевгамовна сила
да , сутки обычное трех-разовое , сутки водичка
Зліпок ступні• 30 августа 2023
Ответ дляНебоброїдка
зачем это все?
нет чувства голода, ничего не накапливается. с 20 до 37 лет.
Отклонения типа отпуска праздника побаловаться ресторана, пироги мамы есть
Цідило правди• 31 августа 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Вийшло схуднути?
Так. Вага поступово зменшується. 64-56. Але це за пів року, може трохи більше. Іноді роблю 4/20. Пробувала і 23/1 але це не мій варіант. Жодного зриву, йду разом зі своїм дієтологом, щоб добирати бжу. Вона не схвалює цього методу, але коли мала 3 х разове харчування з перекусами, постійно зривалася. Потім перекуси прибрали, і всерівно ввечнкрім вечері хотілось їсти. Зараз, навіть якщо застілля, весілля чи др, то вранці не їм, збільшуючи інтервал. На наступний день починаю як завжди о 9.00.
Цирк на дроті• 31 августа 2023
Ответ дляНевгамовна сила
так воно й працює, тільки я вечеряю (салат, білок) й потім через 24 години так само вечеряю.
Це дуже корисно, крім того, що схудните. Організм має час відпочити, оновитися.