Малая еще та• 31 августа 2023
В чем ваши подростки идут на первое сентября?
Мой так.8й классс
Смешнюча• 31 августа 2023
шорти, вишиванка, кросівки - 8 клас. Все старе нового нічого не купували
Швидка Настя• 31 августа 2023
Ответ дляМалая еще та
Джинсы кросы и футболки
8 та 6 клас. Не йдемо 1 вересня у школу. Навчання з понеділка.
Швидка Настя• 31 августа 2023
Ответ дляУгадайс
ой , я еще не придумала,
конченая директриса орет про деловой стиль, задолбало уже
От я коли оруть то назло щось таке і дітям і собі. Пригадую до старшої (років 10 тому) викликали через сині прядки. То я собі помалювала також і прийшла.
Швидка Настя• 31 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Мій за літо на 20 см виріз і нога на 2 розміри.
На_оба_рот• 31 августа 2023
Ответ дляпьЯНА
Ну это совсем не школьный формат…
Білий верх, темний низ. Чого не шкільний) Краще ніж шаромижні вишиванки. Нам подобається, і на фоні всіх решти виглядає ефектно
Чудо в декрете• 31 августа 2023
Біла тенісна спідниця, білий топ і зверху біла сорочка розстебнута, зав´язана, білі кросівки. 10 клас )
Куратор дебошей• 31 августа 2023
В нас вчора на зборах сказали , що повинна бути чорна форма..всі батьки промовчали, але було видно, що всі були здивовані..’ а что подумал кролик никто не узнал, потому что он был очень воспитанный’..
фан L.O.S.T.• 31 августа 2023
Ответ дляeuhunter
Старшая что из шкафа спросоня достанет - в том и пойдет. Хотя подарено новое платье.
Младшая явно выберет красивое платье и сделает прическу. Впрочем, я об этом не узнаю, так как буду спать.
А в окошко помахать?
ЖующаЯКонфету• 31 августа 2023
В одеяле. У нас в этом году прохладно. Польша похолоднее юга Украины. В том году на даче было теплее и с300 не так слышно
Майструю крила• 31 августа 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
В трусах . Онлайн
Директор на собрании скромно сказала: Ну нехай хоча б вдягаються
Дрібка щастя• 31 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Ооо, у сина такий самий стиль буде. Лише вишиванку нову купили, сам захотів.
пьЯНА• 31 августа 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Оголенные плечи это не школьный формат
тяжкаялюдина• 31 августа 2023
Ответ дляВельшановна
Вот так. Футболка, юбка-шорты и кроссы. 6-й класс
прошу вибачення, а в доньки немає волосся на ногах? У моєї такий комплекс, що навідріз відмовляється щось інше окрім штанів
тяжкаялюдина• 31 августа 2023
А хто всі ці люди, які ставлять такий смайл
на відповіді про вишиванки. Що не так?
На_оба_рот• 31 августа 2023
Ответ дляпьЯНА
Оголенные плечи это не школьный формат
Зараз не має взагалі формату)
Вельшановна• 31 августа 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Есть. Удаляем кремом для депиляции.
пьЯНА• 31 августа 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Зараз не має взагалі формату)
Рамки должны быть у вас в голове иначе можно и голой выйти по вашей логике.
FluffuRana• 31 августа 2023
Та хоч би розбудити їх (9 і 7 класи) і встигли вмитися, вже добре буде 😆 Нічого не готували і не купували. Але в нас онлайн, та і школу після вибуху поруч ніяк не доремонтують блін. А я так сподівалася на офлайн
FluffuRana• 31 августа 2023
Ответ дляМалая еще та
Я поняла, извините за дурной вопрос.
Не подумала я дура, нужно было писать кто идет именно в школу.
Простите родные
Все ок, не ваша ж вина у цьому ❤️ йшли б у школу, то все одно не в діловому одязі. Джинси, футболки, кроси. Щось таке було б
FluffuRana• 31 августа 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Что утром решит одеть в том и пойдет , 9 класс , меня уже не слушает , да и вся одежда ( верх ) размера L - XXL , овероверсайз ((((( Хорошо что у нас школа и директор очень толерантные , хоть в пижаме ходи
Оо, цей оверсайз 😆 моя (12років, 160 зріст, худенька) футболки носить більші, ніж її батько, мої речі так взагалі і близко не лежали по розміру 😆