Малая еще та• 31 августа 2023
В чем ваши подростки идут на первое сентября?
Мой так.8й классс
FluffuRana• 31 августа 2023
Ответ дляШвидка Настя
От я коли оруть то назло щось таке і дітям і собі. Пригадую до старшої (років 10 тому) викликали через сині прядки. То я собі помалювала також і прийшла.
Клас! Ви молодчинка!
Малая еще та
• 31 августа 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
А Запорожье никуда не идёт. Сидит дома. А дочка так хочет в школу и живого общения с детьми.
Сочувсьвую,єто просто боль девочки.
Мой в прошлом году мечтал в школу поскорее,после пол года перерыва.
Малая еще та
• 31 августа 2023
Ответ дляНа_оба_рот
А ми так і є ще білий бомбер, якщо холодно. Всі домашні захейтили голі плечі
Мені подобається.
Малая еще та
• 31 августа 2023
Ответ дляЗавжди недо...
это печалька, извините мож обидела
Джинсы не красивые?
В чем печалька?
В прошлом году в спорт костюме был,и тож не печалька считаю,мой брючки сто лет не носит и рубашку тож
В чем печалька?
Малая еще та
• 31 августа 2023
Ответ дляМамОмужа
Господи, ну так хотят учиться)))
С юмором у мальчишек все ок, а вот у вас...)) Надо поработать
Уже дошло.
Малая еще та
• 31 августа 2023
Ответ дляГлас_Народа
Сын белая футболка и что-то среднее между брюками и спортивками)))) ну они типа как брюки, но не классика.-9 класс. А дочка как бомж и ее не переубедить, драные черные широкие джинсы и такуж и быть светлую футболку -4класс
Джогеры наверное.
Малая еще та
• 31 августа 2023
Ответ дляObuvok_Kate
Как я вас завидую. Моя дочь идёт так!(
Єто Украина?
Добровільно примусово называется, если єти комплеты нужно покупать за бешеные бабки,не люблю я такого,у родителей спросили,есть ли у них деньги,
Мой хоть в тех джисах,чиносах,джогерах на улицу сможет выйти погулять и в школу в них,а єтот чудо прикид никуда кроме школы
Малая еще та
• 31 августа 2023
Ответ дляПоследний вагон
В нас першій день був 28 серпня, 11 клас. Фото не дуже вдале, але там є юбка :).
Мне нравится,я современная мать,у меня тож дочка 17 лет,я одобряю ее выбор в одежде и обуви.
У вас красотулька
Малая еще та
• 31 августа 2023
Ответ дляeuhunter
Старшая что из шкафа спросоня достанет - в том и пойдет. Хотя подарено новое платье.
Младшая явно выберет красивое платье и сделает прическу. Впрочем, я об этом не узнаю, так как буду спать.
Неее,я уже собрала комплеты,я встану детей в школу провести до двери.
Малая еще та
• 31 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
шорти, вишиванка, кросівки - 8 клас. Все старе нового нічого не купували
Мой вырос как жираф,все мало с прошлого года,растет поминутно просто.
Последний вагон• 31 августа 2023
Ответ дляМалая еще та
У вас красотулька
Дякую 🤗
Малая еще та
• 31 августа 2023
Ответ дляШвидка Настя
Мій за літо на 20 см виріз і нога на 2 розміри.
Та ж фігня,виріс капець,180 чи вже більше зріст і нога 45 ,і це тільки 13 років ось було
Малая еще та
• 31 августа 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Біла тенісна спідниця, білий топ і зверху біла сорочка розстебнута, зав´язана, білі кросівки. 10 клас )
Суперрррр,модниця як і моя.
Малая еще та
• 31 августа 2023
Ответ дляМайструю крила
Директор на собрании скромно сказала: Ну нехай хоча б вдягаються
Ага і причешуться і вообще проснуться,бо сидять одним оком дивляться,це я ше з часів корони памятаю,мій тоді четвертый закінчував
Малая еще та
• 31 августа 2023
Ответ длятяжкаялюдина
прошу вибачення, а в доньки немає волосся на ногах? У моєї такий комплекс, що навідріз відмовляється щось інше окрім штанів
Моя бреет,в чем вопрос,или крем для депилации есть,хотябы с Евы Карамель
Малая еще та
• 31 августа 2023
Ответ дляMag-inna
10 клас,костюм такий,тільки чорний.
Крутой,у моей такие черные брюки есть,к ним теперь хочет пиджак оверсайс.
Малая еще та
• 31 августа 2023
Ответ длятяжкаялюдина
А хто всі ці люди, які ставлять такий смайл
на відповіді про вишиванки. Що не так?
Та они всем лепят єти смайлы и дизы.
Малая еще та
• 31 августа 2023
Ответ дляFluffuRana
Та хоч би розбудити їх (9 і 7 класи) і встигли вмитися, вже добре буде 😆 Нічого не готували і не купували. Але в нас онлайн, та і школу після вибуху поруч ніяк не доремонтують блін. А я так сподівалася на офлайн
Печалька девочки
Малая еще та
• 31 августа 2023
Ответ дляFluffuRana
Все ок, не ваша ж вина у цьому ❤️ йшли б у школу, то все одно не в діловому одязі. Джинси, футболки, кроси. Щось таке було б
Ну вот смотрю что многие так, особенно у кого уже постарше,
Малая еще та
• 31 августа 2023
Ответ дляFluffuRana
Оо, цей оверсайз 😆 моя (12років, 160 зріст, худенька) футболки носить більші, ніж її батько, мої речі так взагалі і близко не лежали по розміру 😆
Та же фігня,ті регланы і Футболки на меня большая,а я 70 кг
FluffuRana• 31 августа 2023
Ответ дляМалая еще та
Мій теж в 13 якраз за рік + 20 см, з´явилися розтяжки на спині 😱 Зараз 14, трохи сповільнюється в рості нарешті
На_оба_рот• 31 августа 2023
Ответ дляпьЯНА
Рамки должны быть у вас в голове иначе можно и голой выйти по вашей логике.
Я розумію, що ви жінка в літах, тому для вас не формат. Показала класній сказала супер. Ви ходіть в рамках в голові, голою, чи в панталонах, то ваше. У мене дитина юна і буде одягати те, що їй подобається, а не бабцям
пьЯНА• 31 августа 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Ну, дело ваше, растите свой цветочек без тормозов.
Малая еще та
• 31 августа 2023
Ответ дляFluffuRana
Так з 12 до 13 махнув так шо огого чи на 20 чи вже і більше см.
Глас_Народа• 31 августа 2023