Треба ось так• 31 августа 2023

Напівкомбінезон і куртка на зиму

Підкажіть, де купити ці речі, щоб були теплі та якісні і не сильно дорого. На дитину 1,5роки. З приміркою або з поверненням. Київ та область.
Бентливуман• 31 августа 2023
Если полтора будет зимой, то лучше цельный комбез. Тепло и удобно. Lupilu -есть хорошие варианты и раздельных комплектов, и комбезов. Тут в продавалке полно
автор Треба ось так • 31 августа 2023
Ответ дляБентливуман
Так, 1,5 буде зимою. Я думаю, що в плані зручності роздільний краще і в автокрісло садити, куртку зняв і все
Бентливуман• 31 августа 2023
Ответ дляТреба ось так
Если вы долго ездите в авто, возможно. В целом, неплохо иметь два варианта. У моих детей так было: и комбез, и куртка со штанами на подтяжках. Одного комплекта верхней одежды на зиму маловато
Помилуйте мадам• 31 августа 2023
послухаю про напівкомбез і куртку) дитині три роки.

автор, а стосовно поїздок в машині, то взимку ми вдягали демі комбез чи взагалі ромпер, машина швидко прогрівається, дитині було ок. але я не з тих хто кутає.
просто в зимовому, навіть напівкомбінезоні, попа буде пріти в автокріслі.
автор Треба ось так • 31 августа 2023
Ответ дляПомилуйте мадам

Ну в мороз в ромпері з дому до машини не підеш, а демікомбез всеодно знімати перед посадкою в крісло, це не зручно
Ms. При теле• 31 августа 2023
Моїй дитині минулої зими було 1,7-1,11. (зріст 86-92). Купувала Ленне суцільний 86р, і комбез +куртка Лупілу 86-92. Було тепло і зручно, але в машині ми їздимо недалеко, тому не роздягались.
Помилуйте мадам• 31 августа 2023
Ответ дляТреба ось так
якщо машина не далеко то в ромпері не холодно буде за півтори хвилини.
та й які там морози в нас бувають.
але звісно шо вам вирішувати, не нав’язую, просто поділилась досвідом як зручніше.
Морковна• 31 августа 2023
Куртка и полукомбез удобнее.
Лупилу тонкие, для детей которые уже активны на прогулках.
автор Треба ось так • 31 августа 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
та й які там морози в нас бувають.
Дякую)
Морковна• 31 августа 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
та й які там морози в нас бувають.
-20 этой зимой почти две недели было.
автор Треба ось так • 31 августа 2023
Ответ дляМорковна
Куртка и полукомбез удобнее.
Я не зрозуміла( тонкі але теплі? Тобто лупілу це норм варіант?
Lubov-9143• 31 августа 2023
рейма
Помилуйте мадам• 31 августа 2023
Ответ дляМорковна
-20 этой зимой почти две недели было.
тоді ми вдягали демі комбез)
автор Треба ось так • 31 августа 2023
Ответ дляLubov-9143
рейма
Я запитувала не дуже дорогі)
Lubov-9143• 31 августа 2023
Ответ дляТреба ось так
Я запитувала не дуже дорогі)
зайдіть на олх, там багато недорогих і в гарному стані
автор Треба ось так • 31 августа 2023
Ответ дляLubov-9143
Б/в не хочу брати. Шукаю варіанти нових, недорогих і теплих.
Помилуйте мадам• 31 августа 2023
Ответ дляТреба ось так
подивіться plamka - заявлено як польський бренд, але власниця з броварів.
я дитині з народження купую комбінезони цієї фірми і дуже задоволена. зимовий комбез до -30. є суцільний, є напівкомбінезон з курткою.
зараз на сайті в наявності немає, бо іх відшивають ближче до сезону.
але на олх продаються б/в (хоч я бачу шо ви написали шо не хочете), але в гарному стані, вони невбиваємі, купувала як нові так і б/в.
водо-вітро непроникні. під низ вдягається гольфік і колготки. дуже теплі.

по якості як рейма, але ціна в рази дешевше
автор Треба ось так • 31 августа 2023
Ответ дляПомилуйте мадам

Дякую. А киньте, будь ласка, посилання на сайт або просто словами напишіть