Була в 6х гастроентерологічних і приватні за 1500 і в державній, ні діагнозу ні лікування. Підозра на хвороба крона, ерозії та запалення в кишечнику
Чупа-чупс• 31 августа 2023
Берите направление в 18 больницу в проктологию, ложитесь и обследуйтесь! Кишечник - это лучше к проктологу, а не гастроэнтерологу
Ответ дляА шо сталося?
Що на колоно по біопсії?
Патоморфологічний висновок. слизова оболонка ділянки ілеоцекального переходу з вогнищевим хронічним активним запаленням та ділянкою ерозування/виразкування.
Мікроскопічний опис
Фрагменти слизової оболонки перехідного тонко
Товстокишкового типу з нерівноміоно вираженою помірною лімфогістіоплазмоцитарною
нейтрофільною інфільтрацією в стромі , наявністю на деяких ділянках елементів грануляціно тканини. частина крипт деформована розгалужена, залозистий епітелій у іх складі з ознаками реактивних змін.
Також в стромі власної пластинки визначаються вогнищеві слабко виражені фільтровані зміни
Мікроскопічний опис
Моя улюблена страшко• 31 августа 2023
Перечисліть, у кого були і хто не допоміг.
Вони не можуть інтерпретувати гістологію і визначити діагноз? Що взагалі кажуть?
Салофальк по любому хтось призначав..
Ответ дляМоя улюблена страшко
Салофальк по любому хтось призначав..
Так, в смарт медікал онищук поставила хвороба крона, лікар виписала салофальк 500 мг два рази в день на місяць, альфа нормікс і колонзак. Стан трохи покращився, але болі так і залишись. Пішла до моісєва в медем сказали нема крона виписали ще пробіотики та для шлунка, болі так і є, пішла до Малімоненко каже наче нема крона добавила спазмолітики, і так вже 6 лікарів, один каже є інший каже нема і просто вже тона ліків, а що толком робити я не розумію
Моя улюблена страшко• 31 августа 2023
Ответ дляЛюба-d448
А навіщо ви ходите від одного до іншого?
Якщо вам перший лікар призначив лікування, то що вам не сподобалось? Ви ж напевне гуглили, що це за хвороба. Вона на все життя і невиліковується, лише вводиться в ремісію. Якщо перша лінія препаратів не допомагає, додають другу, гормони, цитостатики. І це далеко не місяць прийому...
Моя улюблена страшко• 31 августа 2023
Ответ дляЛюба-d448
А взагалі, треба перед тим, як йти до лікаря почитати, на чому він спеціалізується. Ви були чомусь у всіх, хто не займається запальними захворюваннями кишечника. А 18 лікарня або обласна? Це ж основні заклади, які вибиває в гуглі по цьому захворюванню...
неДоПриличий• 31 августа 2023
Лобода Тетяна Євгенівнаhttps://helsi.me/doctor/1892ed15-f424-4c07-a243-9ab7d3549e94
Діагноз поставила майже одразу, лише від моїх скарг, після обстеження діагноз підтвердився. Лікування підійшло і дуже допомогло.
Ответ дляМоя улюблена страшко
Так в тому то і справа, що інші лікарі кажуть що не схоже на крона. Типу 50/50, тому і хожу до лікарів щоб сказали що лікувати і як.
Моя улюблена страшко• 31 августа 2023
Ответ дляЛюба-d448
Ви ж розумієте, що Крона ставиться тільки по гістології. Що ви принесете гастроентерологу від ендоскопіста, точніше від патоморфолога, такий і діагноз буде з більшою ймовірністю + ваші симптоми, кальпротектин. Можливо варто щоб передивитись матеріал в іншій лабораторії. Де ви робили?
З Кроном або Няк лише в 18 лікарню або обласну. По друге, вам же лікування допомогло в якійсь мірі, а це щось і означає. Значить потрібно продовжувати. З Кроном ніколи нічого не буває 100%, це аутоімунне захворювання
Идеальная оптимистка• 31 августа 2023
Ответ длянеДоПриличий
Який діагноз вам поставили?
Ответ дляМоя улюблена страшко
Робили в csd там наче гарно роблять всі кажуть. Саме в гістології не написано крона, та й лікарі в яких була не беруться нічого ставити і лікування то ніякого особливого.
18 лікарню оминала до останнього бо в минулому місяці в мене там помер дідусь і дуже не хотіла туди йти. Хоча можливо і лікарі гарні є, ви там лікувались?
Моя улюблена страшко• 31 августа 2023
Ответ дляЛюба-d448
Ви ж не судіть по одному випадку чи лікарю про всю лікарню. Вони займаються там саме цією проблемою, там кафедра, там оперують Крона, якщо стадія вже запущена.
Спробуйте ще в обласну, у вас вибір не великий.
На рахунок мене, то так, я в 18 була, навіть робила колоно, але в мене не Крона. Якщо просунусь вперед в своїх симптомах, то скоріше всього теж буду бути звертатись, більше немає куди.
А взагалі читайте гугл, там багато можна інфо почерпнути)