АяВсёЗнаю• 31 августа 2023

Як не тримати образу на маму?

Мені 47 років,за всі роки мама ні разу не сказала мені що я гарна,або щось з того,але то таке,я на це не звертаю уваги.Але ситуація на тому тижні мене дуже зачепила.Заїхали з нашою спільною знайомою до мами,знайома каже,дивись яке гарне плаття ,як їй пасує,це про мене.А мама так зі злом,добре що для мене в неї нема часу ,мені щось купити.Мені так обидно стало,бо я це плаття взимку через інет заказала,а в реальному магазині я сама більше півроку не була,бо багато працюю,діти.Раніше я не звертала на це уваги,а зараз так дістало,от не хочу знаю спілкуватись і все,і так завжди у неї все не так, з батьком живуть як кіт із собакою,я їй пару днів не дзвонила, так вона позавчора дзвонить,і з претензією,чого ти мені вже чотири дні не дзвонила,я кажу,а чого ти не подзвониш...Дівчата, як з нею спілкуватись ?У мене два хлопці і я їм завжди кажу як їх люблю, і колись пару років тому сказала сину що моя мама ніколи не казала мені що любить мене,то малий не повірив,каже ні так не буває.Я мабуть просто виговоритись ,бо накипіло.
Алина-1240• 31 августа 2023
Дистанция,и прорабатывать все либо самой,либо с психотерапевтом.с мамой увы отношений других не будет
Mrs.Sexuality• 31 августа 2023
Медитация Прощения
NikIrinaS• 31 августа 2023
Ну, у вас така мама. Любить, як уміє. Не беріть близько до серця. Приймати як є. Спілкуйтесь у межах розумного.
Бодіпозітівна• 31 августа 2023
Навіщо дітям постійно сопли підбирати.
автор АяВсёЗнаю • 31 августа 2023
Ответ дляNikIrinaS
Дякую
Алина-1240• 31 августа 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Медитация Прощения
Не прощение,а принятие,что мама просто такой человек,но от вас это не зависит.силовать себя прощать,это деструктивно
Mrs.Sexuality• 31 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
вы не разбираетесь.
автор АяВсёЗнаю • 31 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
Ой ,як ви гарно написали,і справді.
Алина-1240• 31 августа 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
вы не разбираетесь.
Ну вас допустим лупашили,насиловали,возьмем крайнюю степень,как такое простить можно?тут можно просто осознать,что такая мама выпала,вы не виноваты в этом.простить и вычеркнуть вы это не сможете,но оно бесспокоить и влиять на вас не будет
Весёлая морковка• 31 августа 2023
Те покоління дуже травмоване, здебільшого.
Якщо послухати їх розповіді про дитинство і пожаліти ту дівчинку, вдається пробачити невміння просити, вислоити любов, підтримку, переживання. Вони самі не бачили, тому і не вміють.
Mrs.Sexuality• 31 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
вы безрамотны и дешевыми манипуляциями пытаетесь зацепить, не надо. вам самой еще к врачу надо проработать.
автор АяВсёЗнаю • 31 августа 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Я також від батьків не бачила,то чому я своїм дітям і кажу що люблю,і обнімаю,хоча мене мама мабуть ні разу за все життя не обняла.
ЯблокоРаздора• 31 августа 2023
А навіщо дзвонити через день, якщо вам не хочеться?... Тю. ’Чого не дзвонила?’ ’Бо не хотіла’. Все. Вам страшно бути поганою в очах мами. А їй, як бачите по відношенню до вас не страшно.
ОхиИВздохи• 31 августа 2023
Раз в тиждень дзвоніть і крапка.
автор АяВсёЗнаю • 31 августа 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Та бо я її жаліючи,бо вона все бідкається,я розумію що неправильно роблю.Вона обіжається на моїх дітей бо вони не ходять її взагалі провідати.
Поросенка• 31 августа 2023
Вы прям описали мою ситуацию с моей мамой и бабушкой. Моя бабушка маму всегда критикует , с самого детства и по сей день. Меня тоже пыталась, но я это быстро присекаю сейчас
Скажу так- и у моей мамы от этого есть психологические проблемы, и у меня (в том числе от своей мамы) , то есть цепная реакция, хотя мама тоже мне всегда говорит, как она меня любит
Мне немного помог психолог
Люблю джаз• 31 августа 2023
Я після психолога та народження доньки зрозуміла, що не усі батьки люблять своїх дітей. Це якісь їхні проблеми. І мені так полегшало. Я зі своїми не спілкуюсь, до речі. І не потрібно мені нікого прощати. От все одно на них. Сторонні неадекватні люди.
Весёлая морковка• 31 августа 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Цей ланцюг можна розірвати лише усвідомлено.
Вам це вдається, на щастя
Люблю джаз• 31 августа 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Вона і до них так ставиться. Тому вони і не хочуть ходити. Цілком нормально.
Играю у края• 31 августа 2023
Це мій біль...мама інвалід. Намагаюсь мінімізувати спілкування. Вона ображається. А я не витримую. Критика, упреки, приниження особливо ’фразочки’ при дітях...і тп. Вона не розуміє, і ніколи не зрозуміє нажаль. Крім мене в неї нікого немає.
Покорительная• 31 августа 2023
Ваша мама вас не любить, просто прийміть це і живіть спокійно.
Амелі на мілені• 31 августа 2023
У мами межовий розлад, ви не знаєте кожен раз якою буде її реакція на якусь подію. Влна емоційно нестабільно, то відчепись сама вирішуй ти доросла, то слухай мене я старша. Для неї материнство це надскладно, бо не відмежовано від її особистісного. Скоріше за все, якщо у вас є брат, то стосунки в матері з ним інші. Читайте психологію, про матерів з таким розладом, повірте вона теж страждає.
Люблю джаз• 31 августа 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Мама доросла жінка. Вона вже 100 разів могла звернутись до психіатра або невропатолога. Авторка не лікар, у неї вже власна родина, і вона має займатись нею.
Амелі на мілені• 31 августа 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Так і авторка може звернутись до психолога і побудувати стосунки і кордони з мамою, щоб це не впливало на її ментальне здоров‘я.
Алина-1240• 31 августа 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Главное,что вы грамотные