ротцвеники• Изменено 01 сентября 2023
Осенний аромат ❤️
Какой ваш любимый осенний аромат , девочки?
Делитесь находками )
Мои любимые эти два .
Обожаю их на осень и зиму , такие уютные
Делитесь находками )
Мои любимые эти два .
СкумбріяП8• 01 сентября 2023
А на зиму Блек перфекто герленівське люблю, ношу по черзі з тими, що вище назвала.
Бачу_майбутнє• 01 сентября 2023
А посоветуйте, плиз, что то с запахом хризантемы или мимозы) или полыни
Обожаю такие запахи
Ещё любимейшие молекула 1)
Обожаю такие запахи
Ещё любимейшие молекула 1)
СкумбріяП8• 01 сентября 2023
Ответ дляротцвеники
Куда уже проще чем Монталь?)
Это же обычный люкс , не ниша
Монталь це ніша)
Бабця в мештах• 01 сентября 2023
а у меня проблема после короны - я не слышу на себе духи, вообще(((( вот буквально пшик, два вдоха воздуха - и всё..... я раньше так любила наслаждаться ароматом - а сейчас даже разнюхать не могу ничего, не понимаю как он раскрывается.... Даже не могу понять насколько стойкий купленный парфюм.... У кого-то было такое?
Неробименінерви• 01 сентября 2023
На осінь люблю juliette has a gun- lady vengeance (холодна троянда, кайф). На зиму montale - roses musk. І демісезонно van cleef- moonlight patchouli
Неробименінерви• 01 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Тримайтеся!
Я не просто не відчувала парфум, я собі воняла огірками гнилими від улюблених ароматів( але за рік поступово повернувся нюх повністю
Гравіцапа• 01 сентября 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Обожаю такие запахи
Ещё любимейшие молекула 1)
Обожаю такие запахи
Ещё любимейшие молекула 1)
З хризантемою:Amouage Myths
Aromatics Elixir Clinique (правда в ньому ноти хризантеми немає, але по направленню ваше)
Private Collection Estée Lauder
З мімозою я просто обожнюю:
Eau De Charlotte Goutal
L´Eau Papier Diptyque (але там більше ірису, як на мене)
Une Fleur de Cassie Frederic Malle
А полинь гарна у вінтажному Eau Courreges. Якщо ще хочеться такого гіркуватого полинного аромату, то раджу Bandit Robert Piguet, Patchouli Intense Nicolaï, Cabochard Gres, Y YSL
Private Collection Estée Lauder
З мімозою я просто обожнюю:
Eau De Charlotte Goutal
Une Fleur de Cassie Frederic Malle
Бабця в мештах• 01 сентября 2023
Ответ дляНеробименінерви
Тримайтеся!
вже більше двох років таке.... я так розумію що назавжди. Навіть ось було нещодавно: подарували цукерки з мигдалем і там той мигдаль ну прямо ’ядрьоний’. Першу з задоволенням посмакувала, через годинку взяла ще - не відчуваю нічого взагалі. Наступного дня - та ж фігня. Образилась, тиждень до тих цукерок не підходила, думаю все, вже мої рецептори забули той запах. Ага, фіга, все одно жую солодку масу без будь-якого аромату.....
Ванна Тазиковна• 01 сентября 2023
Лост черри есть, не назову любимчиком.
Купила Montale Roses Musk
Ванна Тазиковна• 01 сентября 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Обожаю такие запахи
Ещё любимейшие молекула 1)
Обожаю такие запахи
Ещё любимейшие молекула 1)
Мимоза это Байредо La tulipe
Неробименінерви• 01 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Мені дуже шкода( можливо, колись все ж повернеться. Або ми навчимося лікувати ці стани, бо це сумно. І небезпечно в частині випадків
Несу добро людям• 01 сентября 2023
Ответ дляротцвеники
Куда уже проще чем Монталь?)
Это же обычный люкс , не ниша
Монталь-це ніша. І так, є куди простіше. Наприклад люкс чи масмаркет аромати, не чули? Дивна відповідь ваша🤦🏻♀️ Ви далекі до парфумерії))
Бабця в мештах• 01 сентября 2023
Ответ дляНеробименінерви
тааак, я коли нюх взагалі пропадав, купувала якось сире філе в упаковці, добре що при чоловікові відкрила, він каже: що так смердить, якщо ти ЦИМ збираєшся нас сьогодні годувати то я повинен вже їхати за вугіллям і смектою))))))) а не чую взагалі, мені норм. А це ж так можна наприклад і газ не почути....
Шукаю трусики• 01 сентября 2023
Ответ дляАлина-1240
О мисс диор классные.но тоже в тепло их больше хочется,+15 хотя бы для них,на моей шкурке надо
Все правильно, у нас и есть такая осень)
Бачу_майбутнє• 01 сентября 2023
Ответ дляГравіцапа
З хризантемою:Amouage Myths
Private Collection Estée Lauder
З мімозою я просто обожнюю:
Eau De Charlotte Goutal
Une Fleur de Cassie Frederic Malle
Private Collection Estée Lauder
З мімозою я просто обожнюю:
Eau De Charlotte Goutal
Une Fleur de Cassie Frederic Malle
Я вас обнімаю) дуже вдячна)
Вельшановна• 01 сентября 2023
лікар рекомендував тренувати ніс:підносити до носа знайомі запахи,які ти точно знаєш: лимон,цибуля,часних,фарба...тощо.Спочатку сильні,потім слабші:ваніль,ніжне мило,аромат,якого ви напевне пам*ятаєте,гель,крем,щоколад,кава.....Не зараз все ,а поступово..
Трахтибидох• 02 сентября 2023
Ответ дляНа циголках
У меня хлое лье. Очень нравится .
Така як замок?
Трахтибидох• 02 сентября 2023
Ответ дляБез образів
Из любимых осенних наверное эти. Но я и летом могу их наносить в малых дозах, особенно Версаче
А як версасе називається?))
Без образів• 02 сентября 2023
Ответ дляТрахтибидох
А як версасе називається?))
Versace oud oriental