Хи хи, ну ну• 01 сентября 2023

Подарунок дівчинці 7 років.

Порадьте будь ласка подарунок на ДР дівчинці 7 років. Бюджет до 2000 грн.
Особливих захоплень не має, іграшок дуже багато, канцелярія не цікава.
Її мама теж не може нам щось придумати.
Що ви недавно дарили своїм донечкам, племінницям на 7 років?
Рита-8e7c• 01 сентября 2023
Настільні ігри та книги. Це завжди цікаво.
Кірк• 01 сентября 2023
Щось де треба збирати малювати, наряджати, щось мистецьке. Або щось цілковито нове щоб зацікавилася. Чи білети на якесь шоу чи в парк чи щось пов’язане з тваринками.
Барабасиха• 01 сентября 2023
Блютуз навушники, наприклад.
автор Хи хи, ну ну • 01 сентября 2023
Ответ дляРита-8e7c
Не любе читати, книги їй не цікаві. Всі можливі настолки є. Але вона грає в планшеті.
Мудробаба• 01 сентября 2023
Сережки?
Однозначно• 01 сентября 2023
3 D ручку з набором різних кольорів пластику?
Зубная фея• 01 сентября 2023
Скейт, самокат (не знаю цен правда), взнос на велосипед
Додаю напруги• 01 сентября 2023
Моя любить книжки, але Вам не підходить. За останні пів року з наших подарунків її подругам більш за все сподобалось: танцюючий кактус та безпровідні навушники-котики.
Рита-8e7c• 01 сентября 2023
Тоді блокнот на замочку; пухнастий блокнот; скретч-мвркери; розмальовка-антистрес; гелеві ручки для тату; набір для дитячого манікюру; манікен з перукою, щоб робити зачіски; столик-трюмо.
Василина Семеніч• 01 сентября 2023
подушку-обнімашку в Епіцентрі брали