Та_шо_ж_таке• 01 сентября 2023

Нагадайте як округлити число 245 і 765?

Коли вкінці 5, як округлити?
Suertq• 01 сентября 2023
Поделить на 5
Плекаю думи• 01 сентября 2023
До нуля здається, а від 6 до десяти
Я вся ваша• 01 сентября 2023
Булькаю• 01 сентября 2023
250 і 770
Тішуся неперетішуся• 01 сентября 2023
До 0 в бОльшую сторону
КАПСЛОЧНИЦА• 01 сентября 2023
До 4 в меншу сторону, з 5 в більшу.
спальное место• 01 сентября 2023
Смотря кого надо набебать 🤷🏻‍♀️
спальное место• 01 сентября 2023
Чую что тема про сдачу в АТБ🤣🤣🤣
prosto_aisha• 01 сентября 2023
240 і 760
Млинець Мій• 01 сентября 2023
Ответ дляprosto_aisha
240 і 760
Вы шутите?
Rocka Rolla• 01 сентября 2023
Плету интриги• 01 сентября 2023
Сколько же еще интересных тем будет
Скоро_вчера• 01 сентября 2023
Ответ дляПлету интриги
Сколько же еще интересных тем будет
Я тоже в предвкушении
Но пока лидирует ’глубина холодильника ’))))
Скоро_вчера• 01 сентября 2023
Ответ дляprosto_aisha
240 і 760
Главбух?
Дуняша• 01 сентября 2023
А чим руководствуєтеся? Яким документом?
Якщо це документ український, то в нас прийнято згідно загальним нормам ЄСТД і ЄСКД округлювати п´ятірки до найбільш близького цілого більшого числа (наприклад, якщо написано 100,5 - то округлювати до 101).
Але я на роботі працюю зараз з новими матеріалами, які приїжджають до нас із Європи та США. В них зовсім інші правила округлення - п´ятірка округлююється до нуля (наприклад, якщо я бачу на калькуляторі значення 100,5, то я маю написати в журналі значення 100).
Так і виходить - якщо на вхідний контроль нашого підприємства матеріал на визначення межі міцності поступає по українським ДСТУ від виробника, то я округляю 1,5 до більшого значення - до двох; а якщо по американських стандартах і це прописано в їх нормативних документах, то я округляю 1,5 до одиниці.
В кожній країні стандарти свої. Я маю в протоколі лише написати - матеріал годен закуплений для байрактарів чи ні. На кожен матеріал свій нормативний документ є згідно умовам поставки, який пише країна-постачальник.