Золота орда• 01 сентября 2023

Какое мясо едите чаще всего?

Результат:
вже голосів: 169
88 (52.07%) курятина
44 (26.04%) свинина
19 (11.24%) говядина
7 (4.14%) индюшатина
4 (2.37%) рыба
4 (2.37%) Вегетарианец
2 (1.18%) баранина
1 (0.59%) кролик
0 (0%) утка
0 (0%) перепел
ЛолитаНеРазлита• 02 сентября 2023
говядина, курица, кролик, утка, индейка, рыба.
свинину не ем после ковида, воняет
Малая еще та• 02 сентября 2023
Якщо риба це м´ясо то рибу), червону в основному і дораду, потім курчата домашні і філє, кролик, ягня, морепродукти, рідко свинина чи телятина. Але що дивно зараз все більше тягне на свинину, От 25 років не їла а зараз прям хочеться
4есотка• 02 сентября 2023
Ответ дляДиректриссимо
У меня личное. В плане животных. Не могу есть другое мясо, кроме рыбы.для меня телятина, эт как ножом по сердцу
Я намагаюсь абстрагуватися. Я взагалі балдію від корів - вони такі красиві! Такі очі! В нас дача в селі, тут люди тримають. Коли про це думаю - то також не полізе шматок у рота.
Директриссимо• 02 сентября 2023
Ответ для4есотка
Поэтому мне и не лезет)
Советчица Года• 02 сентября 2023
свинину только в виде шашлыка

говядину,телятину обожаю
курицу (филе или крылья)