КартаБезКомиссий• Изменено 02 сентября 2023

Old navy отменяет заказ

НЕ могу завершить покупку на Oldnavy. Не проходит оплата. Вернее, заказ формируется, но потом отказ из-за биллинга.
Лимиты на карте норм, деньги есть, проблема не с картой.
Если у вас проходят оплаты на Oldnavy подскажите:
- карта какого банка у вас,
- какой биллинг адрес ставите?
Что я делаю не так?
Гомосноб• 02 сентября 2023
А ви купуєте вперше? Це новий аккаунт?
автор КартаБезКомиссий • 02 сентября 2023
Ні, дуже старий, все було норм.
Вперше відхилили в січні 2023, але не стала з´ясовувати.

Змінила банк, не допомогло :(
ПироженкА• 02 сентября 2023
Білінг адреса та, де ви прописані. Слідкуйте, щоб індекс був правильний.
Гомосноб• 02 сентября 2023
Я купую дуже давно, аккаунт старий, шип=біл, карта Приватбанку. Все завжди було без проблем, але одного разу помітила, що мені не дає залогінитися, було схоже, що аккаунт чи заблочили, чи сайт так глючив. Через місяць заходила знову, то уже такої проблеми не було. Купила.
Гомосноб• 02 сентября 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ні, дуже старий, все було норм.

Змінила банк, не допомогло :(
Поставте реальний білінг. Якщо не допоможе, то може новий акаунт?
ПироженкА• 02 сентября 2023
Ответ дляГомосноб
Тобто шип=білінг? Олдневі напряму доставляє в Україну?
Гомосноб• 02 сентября 2023
Ответ дляПироженкА
Що ви таке питаєте? Ви не зрозуміли про що я написала?
В мене, також, шип=біл
Так, дякую, ще спробую реальний
4мама• 02 сентября 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ні, дуже старий, все було норм.

Змінила банк, не допомогло :(
Не в банку проблема. В шипінг адресі. Я з ними 2 години розмовляла.
Байрактарна• 02 сентября 2023
в мене моно, все ок
Гомосноб• 02 сентября 2023
Ответ для4мама
О ні, тільки не це. Що не хочуть уже шипити на склад?
ПироженкА• 02 сентября 2023
Ответ дляГомосноб
Не розумію чому ви поставили = між шип та біл. Ну, не може у вас ніяк шип і білінг адреси бути однакові, якщо немає прямої доставки в Україну.
Ответ для4мама
Також, телефонувала.
Ну, щось з білінгом, а що? весь час такий же був
Що не так з шипінгом? Про це нічого не казали
4мама• 02 сентября 2023
Ответ дляГомосноб
На міст точно не шиплять, ні на нью Джерсі ні на Делавер.
Один раз мені вручну перенабрали все і відшипили, десь зимою. Зараз сказали - ні, обидві адреси у блек ліст.
ЮЕ не знаю.
Ви куди шипите?
Гомосноб• 02 сентября 2023
Ответ дляПироженкА
Може, кому лінь писати реальний біл, то просто ставить галочку, що адреса та сама
А в деяких магазинах немає можливості навіть вказати реальну адресу
Тобто, проходить Приват та Моно?
Ответ дляГомосноб
Ну, да, так і роблю :)
4мама• 02 сентября 2023
Ответ дляПироженкА
Та норм в них проходить американський біл = американський шип.
Просто деякі адреси МФ у блек лісті.
ПироженкА• 02 сентября 2023
Ответ дляГомосноб
Може магазин не верефікував платіжну карту через білінг адресу раніше. Або якось вибірково це робив.
Ответ для4мама
ЮЕ не знаю.
Ви куди шипите?
На Міст
А куди ще можно, крім Міст та ЮЕ?
Гомосноб• 02 сентября 2023
Ответ для4мама
ЮЕ не знаю.
Ви куди шипите?
На ЮЄ, останній раз купувала в липні на Делавер, було все добре.
Ответ дляПироженкА
Вже декілька банків змінила, результат один, повертають
ПироженкА• 02 сентября 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
На Міст
А куди ще можно, крім Міст та ЮЕ?
Спробуйте ще НП та ізі експрес.
4мама• 02 сентября 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
На Міст
А куди ще можно, крім Міст та ЮЕ?
Нова пошта. Але в них нема консолідації. А олднаві любить по 1 шкарпетці висилати. 10 дол за доставку шкарпетки кучеряво буде.
Я куртку замовляла пару тижнів тому. На НП.
Гомосноб• 02 сентября 2023
Пробуйте на ЮЕ
4мама• 02 сентября 2023
Ответ дляГомосноб
Може до юе ще не доколупались. Міст вже все.
НП нормально.
Ответ для4мама
Це правда :(, про ON
4мама• 02 сентября 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Це правда :(, про ON
Я з 2010 року там купую - амазон та олднаві/геп - улюблені магазини. Купа моїх відгуків з реальними моїми фото. Така зла на них була за блок, коли вперше трапилось. Але то система блокує адресу. Вихід - тільки міняти адреси.
Гомосноб• 02 сентября 2023
Ответ для4мама
НП нормально.
Ну це зовсім сумно, якщо заблочать всі безкоштовні адреси. З їхніми відправками частинами стає не цікаво купувати на платні. Хіба якусь одну річ. А я люблю розпродажі, де купа всього дешевше грязі))))
4мама• 02 сентября 2023
Ответ дляГомосноб
Ага, така магія кодів. Є кошик на 500 доларів. Раз, два, три - до оплати 30 доларів :)))