Тихомандражная• 02 сентября 2023
Ну що, як ваші школоло? Раді? особливо 1 клас
я так рада що вже в школу не ходжу! Ненавиджу її досі, і навіть мимо проходячи якоїсь школи щойно почую крик дітей, тут же око сіпатись починає🙈бррррр🤢
Летала_НаМетле• 02 сентября 2023
Ледь ранку діждалися, щоб це тут написати?
Слаба псіхіка, що навіть школа так ненависна?
СМСница• 02 сентября 2023
Школу ненавиджу, але мій каже, що хоче ходити. Щось в лісі здохло. 4 клас, випускний.
Тихомандражная
• 02 сентября 2023
Ответ дляСМСница
То він з переляку, ще одумається. Після 4 класу найвеселіше тільки починається
ФФФФристайла• 02 сентября 2023
Я ненавижу школу той страны, где мы сейчас оказались в связи с войной. Дети сидят, не понимая ничего. Время убивают. А посещение обязательное.
С ностальгией вспоминаю школу в Украине. Вернусь - землю буду целовать. Всё у 6ас было лучшее.
Апрель Ивановна• 02 сентября 2023
Да терпеть её не могу, хоть мы тусили весело , дочь закончила 11классов и тоже в голос сказала в школе на праздник Слава богу в школу ходить не надо, все были в шоке
Тихомандражная
• 02 сентября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Та повертайтесь, в неприфронтових містах можна жити
Освічую темряву• 02 сентября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
А ви ледь теми цієї дочекалися, щоб свою жовч злити?
Апрель Ивановна• 02 сентября 2023
Но скажу одно время летит очень быстро, мои школьные годы, дочери школьные годы.
Время не беги
Летала_НаМетле• 02 сентября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Секретар автора?) Ви і по суботах працюєте?
Українська зірочка• 02 сентября 2023
Вчера школьники были такими нарядными, очень многие в вышиванках.
Тихомандражная
• 02 сентября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Чому ви злитесь? Це ж просто тема про школу, яка вас особисто нічим не зачипає
Летала_НаМетле• 02 сентября 2023
Ответ дляТихомандражная
Сижу сміюсь, в мене гарний настрій. Ви і смішите. Виступаючи тут адвокатом , незрозуміло кого.
БезВзяток• 02 сентября 2023
З одного боку я теж ненавиджу досі школу, а з іншого, трохи сумую за тими часами, коли навчалася. В мене вже діти дорослі, та одружені, а онуки підуть до школи на перший дзвоник лише 4 вересня.
ФФФФристайла• 02 сентября 2023
Ответ дляТихомандражная
Мы как раз из прифронтового города.
Вернуться не могу, потому что нет дома работы. За границей я работаю и содержу семью.
НаливайКа• 02 сентября 2023
Я тоже не хочу в школу) хоть мне скоро 40)))
В институт еще раз - согласна. Но в школу ни за что.
И как назло избежать школы не удается - я на собрания родительские хожу. Больше некому.. И тошнит от этого.
Тихомандражная
• 02 сентября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я автор і лише спитала про реакцію первоклашок на школу👀
Освічую темряву• 02 сентября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Удалено администрацией...
Летала_НаМетле• 02 сентября 2023
Ответ дляТихомандражная
Ні, ви тільки написали, як її ненавидете. Скільки злоби в старпості вашому, а мене злою обізвали.
НаливайКа• 02 сентября 2023
Ответ дляТихомандражная
Они еще не прочувствовали
Спросите через 2 месяца))
Тихомандражная
• 02 сентября 2023
Ответ дляНаливайКа
А про що вони там говорять? Завжди цікаво було...Але я ніколи не ходила ще.
Летала_НаМетле• 02 сентября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Удалено администрацией...
Дивіться, з вами навіть не спілкувалися, а ви вже хамите. То кому треба бігти туди?
Летала_НаМетле• 02 сентября 2023
Ответ дляНаливайКа
Они еще не прочувствовали
Спросите через 2 месяца))
Ані знают, что такоє школа))
Тихомандражная
• 02 сентября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ахаха це не злоба ще. Я навіть не сказала про те що треба її спалити було😄 ну це мій особистий досвід, саме про мої шкільні роки згадуючи, не до всіх. І от відкликаються спогади із минулого, варто лише наблизитись. А загальна тема все таки полягає про теперішню молодь)