Пэрисхилтонша• 02 сентября 2023

Мене так мучить те що я ніколи не мала весілля…

Був час я була розписана просто (здурив, що весілля зробить пізніше але ніколи не зробив), потім багато проблем і ми розлучились, я з дітьми сама залишилась.
Мені дуже обідно за себе що ніколи не мала весілля. Мені так хотілось фото в весільній сукні, ці відчуття що я bride to be…
Я не хотіла велике весілля, на людей 30-35 максимум. Тут є ще такі як я? Бо багатьом бачу це зараз неважливо. Розписались ми в одязі звичайному (джинсах) навіть фото з цього дня немає… ні квітів ні нічого не було..
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября 2023
Може для когось це фігня , а моя мрія зруйнована назавжди
Але я сама винна
Подтяжка• 02 сентября 2023
Оце трагедія
Зробіть собі річницю як весілля, в чому проблема?
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября 2023
Ответ дляПодтяжка
Оце трагедія
Ми розлучились якщо ви погано прочитали
Швабристка• 02 сентября 2023
Ответ дляПодтяжка
Оце трагедія
Ви свого чоловіка автору дасте для фото?
Яйцеголовая• 02 сентября 2023
Мы не хотели с мужем, оба, пышной какой-то свадьбы, подали заявление, потом родителей в известность поставили, в общем свадьба была, но рады больше были ей родители, родственники и друзья.
Мы просто очень устали и вымотались, и фотографии даже не забирали.
Мадам Подлинник• 02 сентября 2023
Ответ дляПодтяжка
Оце трагедія
С кем?))) из толпы мужика для этих целей выдернуть?))
Яйцеголовая• 02 сентября 2023
Настояли родители с 2х сторон. Нифига волшебного нет, в том платье.
Мадам Подлинник• 02 сентября 2023
Автор, у меня было нечто похожее, вылечила я это просто, перемеряла кучу свадебных платьев с фатой) может и вам поможет
Перемелица• 02 сентября 2023
А меня мучает, что вместо отдыха и ремонта мы сделали свадьбу на кучу гостей
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Просто так пішли у салон і приміряли?)?
Яйцеголовая• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Але я сама винна
Закажите себе фотосессию в свадебном платье.
Подтяжка• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Ми розлучились якщо ви погано прочитали
Ой, вибачте, читала неуважно ((
Тоді все попереду. Невже ви думаєте, що більше не закохаєтеся?
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Ага і сама на ній буду 😂
So_so• 02 сентября 2023
Это причина по которой мне так нравится этот форум. Сначала ты читаешь одну тему и думаешь как человек пришёл к определённым событиям в своей жизни, как так вообще могло произойти?
Потом ты читаешь его 2,3,10 тему и картина открывается.
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября 2023
Ответ дляПодтяжка
Ой, вибачте, читала неуважно ((
Я думаю що кому я вже нафіг треба з дітьми )) щоб мені ще й весілля робити
Тут важко знайти і без дітей
А я ще й не сама
Кров з молоком• 02 сентября 2023
Найдете другого мужа, обязательно организуйте праздник со всеми атрибутами, которые вы хотите. Для этого не поздно никогда.
А пока - не о чем жалеть, мечтайте о будущем
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Але я сама винна
І в мене не було, і багато чого в мене ще не було, але я не парюсь тим.
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Що ви маєте на увазі?..
Чай не пью, только кофе• 02 сентября 2023
Мне тоже грустно, что у меня не было свадьбы. Мы с бывшим мужем расписались, когда я была на 8 месяце беременности. Я была в брюках для беременных и обычной кофте на молнии, он - в джинсах и свитере. На регистрации брака мы были вдвоем. Фото не делали. Обручальные кольца купили уже после регистрации брака (причем платила за них я)
Околовита• 02 сентября 2023
Розписалися в джинсах та светері. На 36 тиж вагітності. Була проблема вагітність, загроза здоров´ю дитині і про весілля зовсім не думалося. Це взагалі не важливо було. І потім жодного дня не жалкувала, що не було весілля. Навіщо?
15 років разом, кохаємо ще більше , двоє здорових дітей.
Мадам Подлинник• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Просто так пішли у салон і приміряли?)?
Да)) знаю, меня осудят, типа девочек дергала и не купила, но мне таааак хотелось… и мне помогло, даже не ожидала. Я себя даже фоткала.
В салоне говорила что на венчание после 10 лет свадьбы, я ж не девочка уже, мне 29 было.
Да_Я_ТакаЯ_• 02 сентября 2023
У меня была прекрасная свадьба. Но ничего из нее уже не помню))) кроме сильной жары и как мне было жарко и трудно в длинном платье, я с трудом выдержала тот день)

Только фото напоминает, но и то их мало.
Околовита• 02 сентября 2023
Ответ дляПодтяжка
Оце трагедія
В мене знайомі обвінчалися і зробили весілля.
Аноним_1857• 02 сентября 2023
У багатьох є якась вже не здійсненна мрія😪 Я не мала студентства, рано пішла працювати бо батько спився. Є заздрість до тих хто з нормальних сімей і міг просто вчитись, їздити кудись по студентських програмах, грати в КВН, гуртках самодіяльності, жити в гуртожитку((( у Кожного своє
Подтяжка• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Тут важко знайти і без дітей
А я ще й не сама
Даремно. Є різні люди, і весілля святкують у різному віці, і з дітками. Їм теж плаття/костюми, було б дуже гарно. Чому ви на собі хрест поставили?
Будете мати іншого чоловіка - не соромтесь і дозвольте собі святкувати як хочеться. Це гарна пам´ять, я б теж на вашому місці хотіла.
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября 2023
Ответ дляАноним_1857
Цього в мене теж не було… студентського життя
Швабристка• 02 сентября 2023
Ось саме тому в мене була сукня, букет, фотограф і обручка, про яку я мріяла.
Людей було всього аж 18. Але самі рідні і важливі.
Все планували особисто ми. Все сплачували теж ми.
Найкращий день
Бажаю і вам знайти свого чоловіка і провести день весілля саме так, як ви намріяли ❤️
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября 2023
Ответ дляШвабристка
Найкращий день
Ви щаслива 💕
Дякую дуже Вам 😊
Ушла и Пришла• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Що ви маєте на увазі?..
’Полночный бред терзает душу мне опять..’(с)
Банан-барабан• 02 сентября 2023
Це така дурість. Я мала весілля.розлучилася. я на ті фото не дивлюся. Половину викинула. Мені боляче дивитися що я 6років просрала . Вам має бути обідно за те що ви вибрали непідходящого чоловіка для себе, що не виправдав ваші сподівання. Обідно що ви світ не бачили. Не були у красивих і шикарних місцях. А не ща те що не стояли з мудаком в загсі у платті. Шуквйте собі достойного чоловіка і скажете йому це.вам треба не весілля з кагалом родичів, які їдять за п´ятьох, а красива фотосесія у сукні. А це можна влаштувати. Аби чоловік був поряд достойним. І не годувати кагал родичів.а поїхати як я з 2 чоловіком на Мальдіви. Оце дійсно емоції, а не загс з недолугим чоловіком придурком з яким життя не склалося.шукайте достойну пару- ось яка мета у вас номер один