Пэрисхилтонша• 02 сентября 2023
Мене так мучить те що я ніколи не мала весілля…
Був час я була розписана просто (здурив, що весілля зробить пізніше але ніколи не зробив), потім багато проблем і ми розлучились, я з дітьми сама залишилась.
Мені дуже обідно за себе що ніколи не мала весілля. Мені так хотілось фото в весільній сукні, ці відчуття що я bride to be…
Я не хотіла велике весілля, на людей 30-35 максимум. Тут є ще такі як я? Бо багатьом бачу це зараз неважливо. Розписались ми в одязі звичайному (джинсах) навіть фото з цього дня немає… ні квітів ні нічого не було..
Пэрисхилтонша
• 02 сентября 2023
Може для когось це фігня , а моя мрія зруйнована назавжди
Але я сама винна
Пэрисхилтонша
• 02 сентября 2023
Ответ дляПодтяжка
Оце трагедія
Зробіть собі річницю як весілля, в чому проблема?
Ми розлучились якщо ви погано прочитали
Швабристка• 02 сентября 2023
Ответ дляПодтяжка
Оце трагедія
Ви свого чоловіка автору дасте для фото?
Яйцеголовая• 02 сентября 2023
Мы не хотели с мужем, оба, пышной какой-то свадьбы, подали заявление, потом родителей в известность поставили, в общем свадьба была, но рады больше были ей родители, родственники и друзья.
Мы просто очень устали и вымотались, и фотографии даже не забирали.
Мадам Подлинник• 02 сентября 2023
Ответ дляПодтяжка
Оце трагедія
С кем?))) из толпы мужика для этих целей выдернуть?))
Яйцеголовая• 02 сентября 2023
Настояли родители с 2х сторон. Нифига волшебного нет, в том платье.
Мадам Подлинник• 02 сентября 2023
Автор, у меня было нечто похожее, вылечила я это просто, перемеряла кучу свадебных платьев с фатой) может и вам поможет
Перемелица• 02 сентября 2023
А меня мучает, что вместо отдыха и ремонта мы сделали свадьбу на кучу гостей
Пэрисхилтонша
• 02 сентября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Просто так пішли у салон і приміряли?)?
Яйцеголовая• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Але я сама винна
Закажите себе фотосессию в свадебном платье.
Подтяжка• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Ми розлучились якщо ви погано прочитали
Ой, вибачте, читала неуважно ((
Тоді все попереду. Невже ви думаєте, що більше не закохаєтеся?
Пэрисхилтонша
• 02 сентября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Ага і сама на ній буду 😂
Пэрисхилтонша
• 02 сентября 2023
Ответ дляПодтяжка
Ой, вибачте, читала неуважно ((
Я думаю що кому я вже нафіг треба з дітьми )) щоб мені ще й весілля робити
Тут важко знайти і без дітей
А я ще й не сама
Тут важко знайти і без дітей
А я ще й не сама
Кров з молоком• 02 сентября 2023
Найдете другого мужа, обязательно организуйте праздник со всеми атрибутами, которые вы хотите. Для этого не поздно никогда.
А пока - не о чем жалеть, мечтайте о будущем
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Але я сама винна
І в мене не було, і багато чого в мене ще не було, але я не парюсь тим.
Пэрисхилтонша
• 02 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Это причина по которой мне так нравится этот форум. Сначала ты читаешь одну тему и думаешь как человек пришёл к определённым событиям в своей жизни, как так вообще могло произойти?
Потом ты читаешь его 2,3,10 тему и картина открывается.
Що ви маєте на увазі?..
Чай не пью, только кофе• 02 сентября 2023
Мне тоже грустно, что у меня не было свадьбы. Мы с бывшим мужем расписались, когда я была на 8 месяце беременности. Я была в брюках для беременных и обычной кофте на молнии, он - в джинсах и свитере. На регистрации брака мы были вдвоем. Фото не делали. Обручальные кольца купили уже после регистрации брака (причем платила за них я)
Околовита• 02 сентября 2023
Розписалися в джинсах та светері. На 36 тиж вагітності. Була проблема вагітність, загроза здоров´ю дитині і про весілля зовсім не думалося. Це взагалі не важливо було. І потім жодного дня не жалкувала, що не було весілля. Навіщо?
15 років разом, кохаємо ще більше , двоє здорових дітей.
Мадам Подлинник• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Просто так пішли у салон і приміряли?)?
Да)) знаю, меня осудят, типа девочек дергала и не купила, но мне таааак хотелось… и мне помогло, даже не ожидала. Я себя даже фоткала.
В салоне говорила что на венчание после 10 лет свадьбы, я ж не девочка уже, мне 29 было.
Да_Я_ТакаЯ_• 02 сентября 2023
У меня была прекрасная свадьба. Но ничего из нее уже не помню))) кроме сильной жары и как мне было жарко и трудно в длинном платье, я с трудом выдержала тот день)
Только фото напоминает, но и то их мало.
Околовита• 02 сентября 2023
Ответ дляПодтяжка
Оце трагедія
В мене знайомі обвінчалися і зробили весілля.
Аноним_1857• 02 сентября 2023
У багатьох є якась вже не здійсненна мрія😪 Я не мала студентства, рано пішла працювати бо батько спився. Є заздрість до тих хто з нормальних сімей і міг просто вчитись, їздити кудись по студентських програмах, грати в КВН, гуртках самодіяльності, жити в гуртожитку((( у Кожного своє
Подтяжка• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Тут важко знайти і без дітей
А я ще й не сама
Тут важко знайти і без дітей
А я ще й не сама
Даремно. Є різні люди, і весілля святкують у різному віці, і з дітками. Їм теж плаття/костюми, було б дуже гарно. Чому ви на собі хрест поставили?
Будете мати іншого чоловіка - не соромтесь і дозвольте собі святкувати як хочеться. Це гарна пам´ять, я б теж на вашому місці хотіла.
Пэрисхилтонша
• 02 сентября 2023
Ответ дляАноним_1857
Цього в мене теж не було… студентського життя
Швабристка• 02 сентября 2023
Ось саме тому в мене була сукня, букет, фотограф і обручка, про яку я мріяла.
Людей було всього аж 18. Але самі рідні і важливі.
Все планували особисто ми. Все сплачували теж ми.
Найкращий день
Бажаю і вам знайти свого чоловіка і провести день весілля саме так, як ви намріяли ❤️
Найкращий день
Пэрисхилтонша
• 02 сентября 2023
Ответ дляШвабристка
Найкращий день
Ви щаслива 💕
Дякую дуже Вам 😊
Ушла и Пришла• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Що ви маєте на увазі?..
’Полночный бред терзает душу мне опять..’(с)
Банан-барабан• 02 сентября 2023
Це така дурість. Я мала весілля.розлучилася. я на ті фото не дивлюся. Половину викинула. Мені боляче дивитися що я 6років просрала . Вам має бути обідно за те що ви вибрали непідходящого чоловіка для себе, що не виправдав ваші сподівання. Обідно що ви світ не бачили. Не були у красивих і шикарних місцях. А не ща те що не стояли з мудаком в загсі у платті. Шуквйте собі достойного чоловіка і скажете йому це.вам треба не весілля з кагалом родичів, які їдять за п´ятьох, а красива фотосесія у сукні. А це можна влаштувати. Аби чоловік був поряд достойним. І не годувати кагал родичів.а поїхати як я з 2 чоловіком на Мальдіви. Оце дійсно емоції, а не загс з недолугим чоловіком придурком з яким життя не склалося.шукайте достойну пару- ось яка мета у вас номер один