СБУ прийшло з оголошенням підозри.
Цікаво,чи наші такі свідрмі ,чи Америка підказує?
Чашечка кофе• 02 сентября 2023
Як дивно це співпало з вчорашнім повідомленням про візит Зеленського у США у вересні та з візитом керівництва антикорупційних органів до США.
Ответ дляЧашечка кофе
я думаю, що сам Коломойський запропонував Зеленському цей сценарій для ефекту на зустрічі з представниками США
Чашечка кофе• 02 сентября 2023
Ответ дляali_kat
США не настільки примітивні
Snake_dreams• 02 сентября 2023
Ответ дляZelenkа
Бєня, тримайся! Мудрий норід за тебе😁
Мудрість так і пре)))) і смішно, і сумно дивитись, як тих овечок поодинці виловлюють із стада на смерть, а всі інші в страху дивляться зі сторони
Ответ дляSnake_dreams
Знаєте, останнім часом стало так пох на всі ці новини цього зоопарку. Хай хоч сраки це кодло одне одному повідгризає, нема сил на них дивитись.
Ответ дляZelenkа
Я с вами. Вора Резникова, который во время войны такое творит, назначают на козырное место посла в Великобританию… это дно…
Ответ дляKlodia
Хмм, а лишить гражданства Корбана (глава ТРО Днепр. обл.), т.е. носителя гостайны - это нормально? Если есть что предъявить, задержите. Цирк у нас уже давно, можно сказать, был всегда, просто во время войны становится страшно. Эти парни краев не видят.
Чумачечая Весна• 02 сентября 2023
Ответ дляali_kat
есть СБУ, а есть еще НАБУ
Ответ дляМанула
Ну що, як вважаєте вийде під заставу 509 млн.грн. ?
Вважаю,що так.
Де він захоче 2 міс мучитись
Ответ дляJimson
До речі, по паспорту Коломойського пишуть
’Цікава деталь. Суд засвідчив що Ігор Коломойський громадянин України. Виходить, що Офіс Зеленського влаштував шоу з позбавлення хрещеного батька президента громадянства? А насправді, ніхто нічого не позбавляв’
Ответ дляМанула
Эти парни никогда не врут. Никогда. Главное, верить.