Да будет так• 02 сентября 2023
Перетин кордону
Добрий вечір. Підскажіть тільки з власного досвіду, у кого чоловік багатодітний, а не ви, як перетинали кордон, як давно і які документи запитували? І чи впливає кількість дітей з батьком на кордоні? Хто нещодавно виїжав, поділіться інформацією?
Божий одуванчик• 02 сентября 2023
чоловік + посвідчення багатодітного+ свідоцтва народження дітей.
Воленс-неволенс• 02 сентября 2023
Все как всегда. Паспорта, зеленею карту. Если есть среди детей младенец, пропустят без очереди. Нам позавчера это очень помогло на венгерской границе
Да будет так
• 02 сентября 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Всі діти їхали з вами?
Парова машина• 02 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
Всі діти їхали з вами?
Автор, чоловік може перетинати кордон й сам, без дітей
Воленс-неволенс• 02 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
Всі діти їхали з вами?
Да. Когда муж ездил сам, то показывал три свидетельства на границе
Да будет так
• 03 сентября 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
У вас всі діти від вас, бо у нас троє від різних жінок
Воленс-неволенс• 03 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
Да, у нас от одних родителей.
Психологічка• 03 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
І у нього є оригінали свідоцтв?
Всі найого утриманні?
Да будет так
• 03 сентября 2023
Ответ дляПсихологічка
І у нього є оригінали свідоцтв?
Всі найого утриманні?
Так і свідоцтва і посвідчення багатодітних, бо всі разом живемо.