Люблю ХОЛОСТЯКА• 03 сентября 2023

Ніколи не кидала людей, але..

певно маю якийсь не той характер. Може я м´яка занадто або трусіха.

Загалом,я 2 р як розлучена,мені 34, є дитина 10 років. Маю цивільного чоловіка , живем разом вже рік , так вийшло що з´їхалися з ним після 4 міс наших зустрічей. З´їхались не по великому коханню, мені потрібно було десь жити і ми вирішили знімати квартиру. Так мені було легше фінансово. Він простий робочий, який заробляє тим що встановлює котли унітази і т п. Проблема в тому що я бачу що не моя людина. Як чоловік не може вирішити моїх потреб таких як ремонт авто ( я плачу кредит за авто але доводиться і ремонт платити) , телефон інший купити мені не може - буду купувати сама, каблучки подарувати теж не може. Як чоловік не може задовольнити в ліжку, від слова ніяк, дітей не може мати , я його і не відчуваю зовсім, два цьомка і зразу в бой , Пояснення про прелюдію йому як вода з качки. Не доходить.
І от я стою перед вибором... Попереду зима, я забезпечую себе і дитину, сплачую кредит, даю половину на оренду.але знімати житло самій мені в натяжку вже. І от за рахунок того що він половину платить ми так витягаємо.. він починає мене роздражати... Вибачте пердить , зригує, ці його похлопувпння по дупі мене вже задовбали. Може це так у всіх вдома хз, колишній цього не робив при мені. І я незнаю як мені чинити далі?? Як йому сказати що я з ним далі бути не хочу і як мені витягти далі з тим житлом. Просто тупік.. я ще така що боюсь образити людину . Там в нього вся сім´я в церкву ходила молилась щоб когось найшов собі. Ну от... Вже пропозицію робив. Це просто треш напевно. Я не прийняла але і не відхиляла.
Я дуже сумую за колишнім чоловіком, але там дороги назад вже нема, кинув він мене. І нема бажання жити з кимось іншим , ну нафіг такі нерви. краще самій ,але якби ж вистачало тих капосних грошей... я не можу тверезо вибудувати зараз стратегію дальшого життя, потрібен ваш погляд збоку.

Жити з ним ще цю зиму? Чи йти від нього? А як йти то куди і як піти і що сказати? Прошу тільки не радьте мені ще одної роботи, я з особливими потребами. Додому не повернуся, там близько до війни, в моєму житлі поки воно ціле живуть люди які трошки мені щось кидають за проживання. Батьків не маю, як і родичів.
Результат:
вже голосів: 742
628 (84.64%) Йти , шукати дешевше житло
114 (15.36%) Залишатися до літа
Пошаманю• 03 сентября 2023
Снимите меньшую квартиру и уходите. Без оглядки на родственников и «боюсь обидеть». Это ваша жизнь, она у вас одна. И тратить ее на жизнь ради лишней комнаты- верх глупости

автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 03 сентября 2023
Жити з жінкою іншою і дітками теж не варіант, я жила , вона з´їхала , потягла частину наших речей , та і коли жили то часто її діти брали нашу їжу так що нам вже й не лишалось.
Ниф_ниф• 03 сентября 2023
Олигарха ищите. В Альпы на лыжи они скоро съедутся, может, какой-то Вам своё шале в горах даст пожить.
Отжигающая• 03 сентября 2023
Тікати від нього поки не завагітніли, бо то буде треш
Ответ дляПошаманю
А ему как сказать? Я ухожу потому что ты не мой человек? Меня ещё напрягает то что его родители двамес назад малой сережки подарили на день рождения , я очень отказывалась . Но настояли.
Ответ дляНиф_ниф
Вы издеваетесь?
Ответ дляОтжигающая
Він безплідний
Околовита• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Так и сказать. Мы разные люди, мы попробовали- не получилось .
Пошаманю• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Да, так и сказать. Ведь это и его жизнь тоже, которую он проживает с нелюбящим человеком, дальше пойдут придирки, упреки, ссоры, у вас растает дочь, оно вам надо?

Бензопирен• 03 сентября 2023
Ответ дляОколовита
От згодна, вам же не 16, так і скажіть, поговоріть , напишіть, врешті решт
Я зараз маю забирати машину з ремонту, і щас майже вся заначка піде на той ремонт. Коробка передач поламалась . Мені прийдеться ще чекати кілька місяців часу щоб назбирати на сплату за два місяці вперед і десь ще шукати гроші бо так плачу з ним умовно кажучи 100 , а без нього буду 150
Ответ дляОколовита
А як буде діставати питаннями що таке і чому то так і стояти на своєму не получилось і все?
Пошаманю• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Вы не новое авто брали в кредит? Почему так ломается?
Пошаманю• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Наберитесь решимости, не поддавайтесь на уговоры, если уже решили обрубить.
Кров з молоком• 03 сентября 2023
Так какая зп у вас?
А у него?
А квартира сколько стоит?
А алименты сколько?
Ниф_ниф• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Это Вы так оправдываете себя?
Ответ дляПошаманю
Не нове. Бу. Тому що я не дуже розбираюсь в них.. перше було нове та мусила продати як розводилась . Але нічо, досвід набуваю краще розуміюся в машині вже)
Ниф_ниф• 03 сентября 2023
Ответ дляПошаманю
У Автора всё нытьё про машину. То кредит, то поломалась.
Викасикрет• 03 сентября 2023
Автор, я думаю що є варіанти знайти трохи гіршу квартиру за умовних 100, але бути собі хозяйкою, тільки зробити це треба дуже обережно і хитро вже після переїзду, бо хто його знає як він відреагує.

Ниф_ниф• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Вы научились самостоятельно ремонтировать? Сорри, а какой профит от этой жестянки?
Ответ дляНиф_ниф
Это Вы так оправдываете себя?
Я зараз просто кажу що зразу піти в мене не вийде.
Ответ дляВикасикрет
От і я про це. Коли мене покидали я дуже кричала і плакала. То я собі думаю чоловіки можуть і ввалити або відслідкувати або що.. трусіха .тому питаю як хитро зробити? Піти по англійськи?
Пэрисхилтонша• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
ну віддайте ті сережки, якщо вже так питання стоїть, людина точно не ваша, бо спочатку хотіла просто потролити - пердить, по дупі хлопає))) так усі роблять, хто давно живе разом, це нормально, а от те, що в сексі ніякий та до вас не прислухається, це погано, про те що не ремонтує вашу машину та не купляє телефон, то може він стосунки не сприймає як серйозні

коротше, я б або сказала, що просто живемо як друзі, або втекла б, при чому, на мій характер, точно втекла б, бо я псих, мене все бісить, це б для мене був зайвий травмуючий фактор
Викасикрет• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
От для цього треба вигадати причину: яку завгодно- їдемо закордон з донькою, не тягну більше аренду і взагалі чоловіки це не моє , якусь саму дивну але причину яка не вдарить по його самолюбію
Пэрисхилтонша• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
продати нафіг машину, яка весь час ламається та купити іншу, або взагалі поки без машини обійтися
Губи до вух• 03 сентября 2023
Мнение от мужчины. Вам уже не 10 лет, научитесь говорить правду мужчине.Распрощайтесь с ним. Это пойдет и ему на пользу тоже, пусть становится мужчиной. Это проще, чем корчить из себя ту, что всем довольна. После развода езжайте заграницу в Ирландию или Германию на выплаты ( 1000 дол + в месяц) Там посидите некоторое время, ощутите себя женщиной на все 200% от европейских мужчин ( у них принято жениться на женщинах 40 лет, потому Вы для них норм) За рубежом куча женщин с особливими потребами, это норм, особенно в Ирландии, где из за климата много таких людей. Ощутите себя нормальной девушкой в свои 34, и затем , возможно, соберетесь с силами и вернетесь в Украину, хотя наврядли это случится... Вообщем в 34 пора действовать !
наКоблучках• 03 сентября 2023
нужен екзотерический подход.
когда человек, приведя мысли в четкое сознание , меняет свою жизнь, привлекая удачу, исполняются мечты, приходит здоровье и т д
Ответ дляНиф_ниф
Я не ремонтую сама, майстер ремонтує. Я просто вже знаю що в ній може ламатися) і що треба міняти своєчасно. Таке. Користь ? Ми на ній втекли від війни, перевезли речі, я возила малу в лікарню коли та зламала була руку, продукти додому з магазину. Та і просто кудись поїхати на озеро чи ліс.
Я_з_Франека• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Маючи такі іржаві ночви замість авто, Ви ніколи від нього не підете. Знов ремонт, гроші, а жити десь треба і так по колу
Плету корзинки• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я здала кімнату жінці з дитиною і прожила з ними 3 роки. Вона ще готувала смачно. Я з роботи прийду , продукти принесу , а вона накормить. Здружилися. З таким ідіотом як у Вас я якраз не захотіла жити. Краще з кимось на правах старшого чим з чмом , яке треба обслуговувати. Або шукайте дешевше жилплощу.