Треба ось так• 03 сентября 2023
Навчіть, як скачать на планшет підручники. В загрузках є, а далі як?
Користуюсь завжди комп´ютером і мишкою. Там права кнопка мишки. А на планшеті не можу розібратись. Ще підсуажіть, як ви підказували дитині організувати робочий стіл планшету. Які папки там створити і як без правої кнопки миші це робити. Дякую. В чаті шкільному дали список підручників і сказали що на понеділок по предметам вже повинні бути закачані всі книжки. А як це робити дітям повинні допомогти батьки. У вас теж так?
Госпожа_тамагочи• 03 сентября 2023
Або один з рідерів скачати, і через нього відкривати підручники, або одразу зберігати в гугл діск, і відкривати потім там.
На планшеті не повинно бути нічого зайвого, що відволікатиме на занятиях. Я сину просто блокую все, і залишаю доступ до зум та гугл диску під час занять.
Марс атакует• 03 сентября 2023
плншет - тот же телефон - все в нем создается так же.
читалки нужны и пдф ридер
Треба ось так
• 03 сентября 2023
Дякую. Скачала ReadEra, все вийшло. Я просто думала, що їх із загрузок треба на робочий стіл в форматі пдф. А виходить що через ридеру кожний раз відкривати, так?
Треба ось так
• 03 сентября 2023
Мені цікаво, якщо немає в школі інтернету, то відкриється це додаток ReadEra?
Указка• 03 сентября 2023
Ответ дляТреба ось так
В рідера ще є перекладач, але тільки з інтернетом. Можна робити закладки і цитати тексту. Й тд.
3@йk@• 03 сентября 2023
Ответ дляТреба ось так
Самсунг
Это как спросить - Где вы живете? А вы ответите - На планете Земля)
Какой из них? Если серия S (со стилусом), в планшете есть специальная программа Samsung notes, чяерез которую можно и учебники открывать, и писать. Вам дали список чего? Названий? или ссылки, где скачать?Как вариант - скачиваете на ноут/комп, и загружаете в телеграм например или вайбер (в телеге можно создать канал для ребенка и просто туда все закинуть), открываете один раз в Samsung notes и все эти учебники автоматически сохраняются в этой программе.
Треба ось так
• 08 сентября 2023
Ответ для3@йk@
Спасибо. Да, со стилусом. Скачала ReagEra и туда все отправила. Но уже и Гугл диск есть, и там тоже открываются некоторые. Учителя разных дисциплин как-то разные ссылки. Кто откуда. Самсунг ноутес поищу. Благодарю.
3@йk@• 08 сентября 2023
Ответ дляТреба ось так
Вы купили планшет и даже не знаете, какие функции в нем есть?) Посмотрите видео на ютубе, что и как можно делать на вашей модели, есть много полезных фишек, о которых вы можете не знать, но которые могут сделать работу с планшетом эффективной и удобной.