Королева спама• 03 сентября 2023

Чи варто виїхати до Німеччини зараз? З прифронтової зони

Підкажіть, будь ласка. Вже не знаю як краще зробити. Складна ситуація. І як то все має бути? Куди саме їхати? Готова жити в селі, аби тільки не було війни, обстрілів і т. д.
Крошка Енот• 03 сентября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Регенсбург. Буду очень признательна.
И маленький вопрос - это же платно?
Да, платно. Поэтому дешевле конечно модем + инет

Вот адреса https://www.google.com/maps/search/coworking+space...

Фея_3уровень• 03 сентября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
До чого тут авто в кредит,і іпотека на житло в Україні)Нащо ви порівнюєте зовсім різні речі.
А що різного? Я плачу податки і порівнюю що я за це отримую.
грешница кающаяся• 03 сентября 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Мої родичі з Донеччини виїхали 1,5 роки тому в Німеччину і не думають вертатися, але вони за кацапів.
если ваши родичи за кацапив было бы чесно отказаться от украинского паспорта,а так они лицемеры.
Фея_3уровень• 03 сентября 2023
Ответ длягрешница кающаяся
Кацапам також надають прихисток. На жаль...
Katya_• 03 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
До Берліна?
Дякую

А потім? На вокзалі запитувати, чи куди?
Підкажіть будь ласка
Там є на вулиці, біля вокзалу головного (Hauptbahnhof), вказівники і палатка в кінці минулого року була з волонтерами.
Їздив автобус безкоштовний до Тегеля, розподільчого центру.

Можливо, вже немає, то їдьте до Тегеля.
Або в гугл карті вбийте Тегель, старий аеропорт, або запитайте через перекладач в людей
автор Королева спама • 03 сентября 2023
Ответ дляKatya_

Можливо, вже немає, то їдьте до Тегеля.
Дякую
Та вже майже кінець цього року, тому навряд чи вона взагалі є

А в Тегелі є лагерь в якому приймають?
автор Королева спама • 03 сентября 2023
До речі , тут радили написати в групи українці Німеччина

Так ніхто і не відповів, нажаль .я писала і не раз
Мамзелькіна• 03 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
Дякую

А в Тегелі є лагерь в якому приймають?
Есть. Но найдите лучше лагерь, где условия лучше. Есть куча информации везде.
Katya_• 03 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
Дякую

А в Тегелі є лагерь в якому приймають?
Так

Katya_• 03 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
Дякую

А в Тегелі є лагерь в якому приймають?
Це центральний розподільчий центр, вони направляють туди, де є місця.
Якщо ви самі в якійсь табір поїдете, може не виявитися місць
Katya_• 03 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
Дякую

А в Тегелі є лагерь в якому приймають?
Подруга нещодавно була в Берліні, от що пише

Вказівники і зараз є, палатки нема
ИМХОля• 03 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама

https://t.me/ukraineingermany1
https://t.me/refugees_in_Germany
https://t.me/Ukrainer_in_Deutschland
Ждун с Нибиру• 03 сентября 2023
Ответ дляРання пташка
А они так уверены, что их оставят?)
Там рідня в них, 30 років живуть, щось придумають точно.
Та прям багіня• 03 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
Та з транспортом питань немає, було б за що
А далі як
Я не уявляю
Виходжу з автобуса і...
Кому я там потрібна
Там є волонтери, на всіх вокзалах Берліна точно, ми вишли і одразу зустрічає волонтер питає яка потрібна допомога. Ви кажете і вас забирають, далі вами займаються, везуть в лагерь, кормлять , дають миючі засоби, не переживайте, якщо від войни тікаєте , то там трчно все буде добре, вас не залишать. А полютім документи зробите, виплати, якесь житло знайдуть, все буле добре , Їдьте, будь ласка.
Olenka_tit• 03 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
Не знаю як
У відчаї
Купити квиток навіть не знаю до якого міста німецького, а далі?
Автор, напишите мне в личку, я дам номер свой вайбер или ватсап и расскажу все.
Мы тоже ехали не знали куда, выезжали из оккупации, главное было выбраться. А потом шаг за шагом и доехали в Германию. При чем доехали мы бесплатно от Запорожья и до Германии, по Германии тоже бесплатно от лагеря до лагеря возили нас.
МЧСница• 03 сентября 2023
Ми приїхали до Німеччини дар місяці назад з окупації. Так, варто.
автор Королева спама • 03 сентября 2023
Ответ дляМЧСница
Ви в таборі ще?
Чи знайшли житло?
Чижик Пижик• 03 сентября 2023
Ответ дляКрошка Енот

Спасибо огромное.

Мне буквально завтра надо будет поработать пару часиков. Пока этот грёбаный Водафон свой интернет настроит у меня дома.
МЧСница• 04 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
Ви в таборі ще?
Чи знайшли житло?
2 тижні табір
Потім дали соціальне житло. Живемо у будинку на декілька сімей

Бесконечность-не предел• 04 сентября 2023
Ответ дляРанковий базар
В лагере знакомые уже почти 2 месяца, условия жуть. Селить некуда говорят и таких там полный лагерь
Ну автор и на такие условия согласна. в прифронтовой зоне тоже не сахар.
Коли мовчу- приємна жінка• 04 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
Вони не кажуть
Не дивуйтесь, але не тільки мені
А якщо ф говорять що, то тільки, ой ні ні, все погано...
Тому що дійсно важко, багато залежить від вас самих та вдачі.

Ну скажуть вам, що класно, а вам буде важко. И що?
Але важко всім, але по різному. Хтось швидко кумекає і адаптується, а хтось місяцями живе у таборі. Як вийде.

У вас є шанс підготуватися - дивіться відео, шукайте інфу, питайте.
Ольга520• 04 сентября 2023
Ответ дляsvitirok
Може в Данію-? Дві родини родичів з Крама виїхали влітку- всім задоволені, питають зразу,чи хочуть лишатись, якщо поїдете втрьох ,то житло зразу окреме,якщо сама, то окрема кімната, чи гуртожиток. Країна маленька,всі в столиці чи поряд. Дуже задоволені
А якщо удвох з дитиною?
Ольга520• 04 сентября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Є країни з більшим соціалом, ніж Німеччина. Але ж важливі і інші фактори, крім соціалу. І багато кому Німеччина не підходить.
Які саме країни?
Khmelnichanka• 04 сентября 2023
Ответ дляОльга520
Які саме країни?
Бельгія, Фінляндія, Ірландія і т.д.