Королева спама• 03 сентября 2023
Чи варто виїхати до Німеччини зараз? З прифронтової зони
Підкажіть, будь ласка. Вже не знаю як краще зробити. Складна ситуація. І як то все має бути? Куди саме їхати? Готова жити в селі, аби тільки не було війни, обстрілів і т. д.
Королева спама
• 03 сентября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Центр приема беженцев Берлин автовокзал
Дякую
Мамзелькіна• 03 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
Ви до якого міста приїхали зразу , підкажіть, будь ласка?
Довго вже в таборі?
Мы ехали в лагерь Карлсруэ. Оттуда нас отправили в лагерь в Месштеттене. Здесь мы неделю, ждём расселения.
Рассказница• 03 сентября 2023
Ответ дляsvitirok
Наших бакалаврів гребуть на магістратуру європейські вузи аж б,ються. То в вас диплом такий
Який такий ? Українські дипломи не коотруюються, в тому і справа, що треба доучуватися і підтверджувати, а в дитини вже одразу буде хороший диплом .
Чижик Пижик• 03 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
А мобільний?
Якщо купити номер німецького оператора?
Чи можливо є інші які варіанти?
Якщо купити номер німецького оператора?
Чи можливо є інші які варіанти?
А, забыла, у Телекома пакет для украинцев телефон+ моб. интернет за 10 евро в месяц, с 10 гиг интернета. Но мне его не хватает надолго, у меня курсы он-лайн каждый день больше 3х часов.
Кружите меня,кружите• 03 сентября 2023
Есть перевозчики, даете адрес лагеря и привезут Вас прямо к воротам лагеря. Забирают из дома. Два месяца назад лагерь в земле Гессен принимал. Моя невестка ждала два месяца расселения в лагере.
Хомо_сапиенс• 03 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
Та з транспортом питань немає, було б за що
А далі як
Я не уявляю
Виходжу з автобуса і...
Кому я там потрібна
А далі як
Я не уявляю
Виходжу з автобуса і...
Кому я там потрібна
Чесно, ви праві.
Волонтерів не має.
Вам потрібно знайти хоч би когось, хто пройшов недавно табір, щоб вам все розповіли.
Скільки вам років ? Англіська хоча б розмовна є? Трохи грошей на перші дні?
Волонтерів не має.
Анонім Завгосп• 03 сентября 2023
Ответ дляПозитивна
Не їдьте одразу до Німеччини, їдьте до Львова. Там на вокзалі залізничному є волонтери, вони допоможуть і підкажуьь. Вони краще володіють інформацією.
Во Львове когда началась война было волонтеров мало,а сейчас их там вообще нет
Фея_3уровень• 03 сентября 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
В Україні зараз велика кількість молоді і в них мислення налаштоване трішки інакше ніж у вас)) вони не чекають подачок, не вважають що їм хтось чимось зобов´язанний вони цілеспрямовані і все у них в Україні буде в рази краще ніж у виїхавших, і особливо у вас)
Та я з таким мисленням вже 40 років маю. Завжди знала що ніхто нічого мені не винен. Тому сама отримувала вищу освіту, сама шукала роботу, сама платила іпотеку, сама навчала дітей. Старший з 15 років в польській школі навчався. На той момент кмс по тхеквондо був. Коли прийшла війна йому було 18 і він якраз приїхав на канікули. Я так довго документально доказувала країні, що мають його випустити, що він пропустив випускні екзамени (матуру). А ще як думаєте, по іпотеці мені хоч проценти зменшили? Ахаха, тільки комуналку задерли вдвічі, хоч в нас новобудова і лічильники на все.
Я дуже чесно платила податки з моєї дуже немалої зарплати. А зараз я живу в правовій державі і питань у мене купа.... за що я блін платила?
Мамзелькіна• 03 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
А далі як
Я не уявляю
Виходжу з автобуса і...
Кому я там потрібна
А далі як
Я не уявляю
Виходжу з автобуса і...
Кому я там потрібна
Не переживайте, вы не останетесь без помощи. Мы вышли из автобуса и подошли к полицейским. Моя дочь знает английский. Полицейские говорят на английском. Мы сказали что мы беженцы из Украины и нам нужно попасть в лагерь. Нас провели в полицейский участок, там нам дали карту как нам доехать в лагерь. Мы приехали в лагерь и сказали тоже самое, что мы приехали просить помощи. Нам оформили на входе, около часа мы ждали в вестибюле, потом нас провели в комнату, выдали постельное и сухпаек.
Ранковий базар• 03 сентября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Какая земля? Мы в лагере сейчас. Людей не много. Условия терпимые.
Город Штутгарт.
Мамзелькіна• 03 сентября 2023
Ответ дляРанковий базар
Город Штутгарт.
Мы тоже хотим поближе к Штутгарту. В сам Штутгарт и не надеемся.
Королева спама
• 03 сентября 2023
Ответ дляМамзелькіна
Дякую
Це в Берліні?
Позитивна• 03 сентября 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Ну зачем вы говорите то о чем понятия не имеете? Я их лично там видела неделю назад и в начале войны они мне помогли и многим знакомым.
Хомо_сапиенс• 03 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
А мобільний?
Якщо купити номер німецького оператора?
Чи можливо є інші які варіанти?
Якщо купити номер німецького оператора?
Чи можливо є інші які варіанти?
Краще український інтернет. Набагато дешевший.
Ще варіант самим зняти готель, орієнтовно десь 50 € доба і самим оформлюватись.
Якщо фінанси дозволяють.
Мамзелькіна• 03 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
Дякую
Це в Берліні?
Нет. Я ж писала что мы не ехали в Берлин.
Мамзелькіна• 03 сентября 2023
Единственный минус, о котором я слышу со всех сторон, бюджет на нас все больше ограничивается. Обязательно берите деньги. Здесь многие докупают еду, потому что не наедаются тем что дают. Мы сами покупали мыло, шампунь, пасту. Просто мне говорили мои знакомые, которые ехали весной, что не нужно брать лишнего, в лагере все это дают
Сейчас уже не дают.
булоТАЙминуло• 03 сентября 2023
Ответ дляФея_3уровень
сама отримувала вищу освіту сама іпотеку платила а хто за вас мусив це робити якщо це потрібно було впершу чергу вам? і яка ж у вас комуналка була і стала?
Фея_3уровень• 03 сентября 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Ніхто не мав. І я завжди це знала. Але зараз маю змогу порівняти, що я, як платник податків маю в Німеччині, і що вдома я не мала нічого. Комуналка збільшилася на дофіга, читайте про Кременчуцькі двоставкові тарифи. Як маючи Ітп і квартирний лічильник людям виставляють якусь умовну суму хз за що. І транспортування всіх послуг, типу гарячої води, якої зроду ми не використовували , на лічильнику 0.
Я за авто в кредит тут плачу менше 4 відсотків. І це найвища ставка, бо я ще не маю кредитної історії. Як думаєте, за іпотеку я більше 4 відсотків платила в Україні?
Крошка Енот• 03 сентября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Як? В таборах немає умов, нема інтернету.
найдет коворкинг
ВсеЧетко• 03 сентября 2023
Автор,все не читала, просто пожелаю вам удачи и ничего не бойтесь. Не останетесь ни голодными,ни без крыши. Я была неделю проездом в Ирландию. Общалась на английском, если не знаете, надеюсь, у вас есть смартфон,но вообще прям везде очень много русскоговорящих волонтёров . Мы приехали во Франкфурт, на жд вокзале подошла в полицию и спросила,где найти волонтёров. Волонтёры были прямо на жд,сразу предлагают есть- пить и везут в убежище,в наше время пребывания это был спорткомплекс. Мы после Мариуполя люди небалованные были,поэтому нам было хорошо. Вы тоже небалованная,так понимаю, так что ... И да,родителей лучше постарайтесь взять сразу. От всего сердца желаю вам удачи, все будет хорошо!
Чижик Пижик• 03 сентября 2023
Ответ дляКрошка Енот
найдет коворкинг
я не встречала тут такого. максимум в кафе и ТЦ вай-фай. и то не везде. а кафе обычно с 10 утра и позже.
может я чего не знаю, в городе 75 тыс. население.
ВсеЧетко• 03 сентября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
У нас был.
Крошка Енот• 03 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
А мобільний?
Якщо купити номер німецького оператора?
Чи можливо є інші які варіанти?
Якщо купити номер німецького оператора?
Чи можливо є інші які варіанти?
автор конечно можно. Кроме того, можно купить маленький модем типа такого TP-Link M7200. В него ставится карточка с инетом. Он раздает вайфай на 5 устройств. Мы так в деревню покупали.
ЖующаЯКонфету• 03 сентября 2023
Ответ дляКоролева спама
А мобільний?
Якщо купити номер німецького оператора?
Чи можливо є інші які варіанти?
Якщо купити номер німецького оператора?
Чи можливо є інші які варіанти?
Його ж поповнити треба,плюс немає в европі такого безлімітного інтернету,як в Україні,в мобільних операторів
Крошка Енот• 03 сентября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
назовите город я скину адреса
Чижик Пижик• 03 сентября 2023
Ответ дляКрошка Енот
назовите город я скину адреса
Регенсбург. Буду очень признательна.
И маленький вопрос - это же платно?
ЖующаЯКонфету• 03 сентября 2023
Ответ дляФея_3уровень
До чого тут авто в кредит,і іпотека на житло в Україні)Нащо ви порівнюєте зовсім різні речі.