Намазюкана нішою• 03 сентября 2023

алергія на амброзію

Багато років страждаю алергією на амброзію. Приблизно з кінця липня починають свербіти очі та текти соплі. Роблю укол Флостерон. Начебто допомагає. Але, як тільки пройде дощ, стає важко дихати, болить в грудях та спина, не можу лежати, сплю або сидячі, або не сплю зовсім. В вересні вся зараза опускається вниз, і весь вересень я кашляю та важко дихаю. Як Ви справляєтеся з алергією? Є у когось такий жах після дощу, від чого так стається?
Не обижаюсь• 03 сентября 2023
У мого чоловіка сильна алергія: кожен сезон закінчувався стаціонаром і крапельницями. Ось більше року робив уколи АСІТ - боюся зурочити, прямо небо і земля.

Пузата Хата• 03 сентября 2023
У вас нет бронхиальной астмы? Как для аллергии что-то занадто. Мне после дождя наоборот легче, но я и не задыхаюсь вообще: только слезы, сопли, чихание
неДоПриличий• 03 сентября 2023
по описанию там уже астма.
В танке• 03 сентября 2023
Мне помогает легче дышать в этот период эуфиллин-фарм, капсулы.
неДоПриличий• 03 сентября 2023
я тоже в конце лета, и пока вся растительность не перемёрзнет, в соплях, в глазах песок. может быть и тяжёлое дыхание.
пью цетрин 2 раза в сутки. по рецепту нужно один раз, но не помогает.
неДоПриличий• 03 сентября 2023
Ответ дляВ танке
эуфиллин от астмы. расширяет бронхи.
автор Намазюкана нішою • 03 сентября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Дякую. Буду мати на увазі.

Ответ дляПузата Хата
Як би була астма, то вона виявлялася би ще в інший час? В мене таке тільки в сезон алергії.
Ответ длянеДоПриличий
по описанию там уже астма.
Ответ дляВ танке
Дякую. Треба спробувати.
неДоПриличий• 03 сентября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
у вас бронхоспазм. это нужно купировать. с этим нельзя шутить.
Ответ длянеДоПриличий
Я раніше пила таблетки, мені не допомагають.
Пузата Хата• 03 сентября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Она часто и начинается с аллергии. Нужно к врачу, чтобы не довести до астмы
Ответ длянеДоПриличий
эуфиллин от астмы. расширяет бронхи.
Це добре чи погано?
Ответ длянеДоПриличий
Це що треба робити?
ЯсноВидящая• 03 сентября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
У мене алергія весною. На цвіт фруктових дерев. Два роки проходила АСІТ, але мені недопомогло.
неДоПриличий• 03 сентября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Це що треба робити?
к врачу. астма может начаться.
расскажите, что у вас бронхоспазмы на фоне аллергии. это опасно.
Точная копия плова• 03 сентября 2023
Я вже декілька років приймаю фексофенадин + Назонекс. Цетрин, едем, еріус і тд - давно не допомагають.
В 2019 році робила АСІТ - ось де відчула дуже крутий результат! Але на останні найбільші дози інʼєкцій почався сильний кашель - екстренно вводили в вену Дексаметазон. Стрес і жахливі відчуття. Тому, в наступні роки АСІТ вже не проходила.
Ответ длянеДоПриличий
к врачу. астма может начаться.
Дякую.

Не обижаюсь• 03 сентября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Шкода (( Це звісно все індивідуально.

Чоловік спочатку робив українською, потім перервав, бо почався ковід. Потім знову почав, уже іспанською. Але знов перервалося через повномасштабну. Тепер от останній рік знову робив іспанською. На початку сезону цвітіння ніби знову починалася алергія - ми прям сильно засмутилися, що такі гроші на вітер. Але потім симптоми майже зникли.

Тут, до речі, колись була гігантська тема про АСІТ на 100+ сторінок https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1925989
Не обижаюсь• 03 сентября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Ні, не обов’язково проявлялася б в інший час. У чоловіка це офіційний діагноз, і вона от тільки в період цвітіння є. Називається ’інтермітуюча’ чи якось так.
Ответ дляНе обижаюсь
Дякую.
ЯсноВидящая• 04 сентября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Шкода (( Це звісно все індивідуально.

То видно мені ’наколотили’ чогось не зрозумілого, що недопомогло.

А на місці уколів були набряки після введення препарату ?
Не обижаюсь• 04 сентября 2023
Ответ дляЯсноВидящая

Так, набряк був майже завжди. Дні 3-4
В танке• 04 сентября 2023
Ответ длянеДоПриличий
эуфиллин от астмы. расширяет бронхи.
Я в курсе. Но именно в эуфиллин фарм эуфиллина маленькая доза, но помогает хорошо. Эти капсулы даже не лекарство, а биодобавка. Там еще травы в составе- мать и мачеха, еще какие-то. Испробовано разными людьми при аллергическом кашле, бронхите, ковиде, астме, пневмонии, ХОБЛ, кашле связанном с курением. Всем , кто пробовал из родственников и знакомых, помогло. Мне в том числе. Я аллергик, всегда после бронхита или ОРЗ долго кашляю. Этот препарат отлично облегчает состояние.